Hotel Colosseo & SPA Shkoder

Hotel Colosseo & SPA Shkoder

Adresa: Rruga Kolë Idromeno, Shkodër
Parametrat e kërkimit:
 • Shërbimet:

  Vakte dhe ushqime te ofruara:

  • Fjetje dhe mengjes

  Distancat nga:

  • Aeroporti: 78,3 km
  • Largesia nga qendra Historike: 2,9 km
  • Distanca nga liqeni: 3,7 km

  Aktivitetet:

  • bicikleta

  Pajisjet e hotelit dhe facilitetet:

  • Pishine e brendshme
  • Sauna
  • Internet
  • Restorant
  • Dhoma pa duhan
  • Pastrim kimik
  • Salle televizori
  • Akses per karrige me rrota
  • Ashensor
  • Parking pa pagese
  • Wi-Fi falas
  • Dhome per Valixhe
  • Sherbim 24 ore ne resepsion

  Sherbime per femije dhe bebe:

  • Menu ushqimi per bebe

  Te gjitha njesite e akomodimit jane te pajisura me:

  • Ballkoni
  • TV
  • Telefon
  • Televizion satelitor
  • kasaforte
  • Ambjent ndenjeje
  • Ajer I kondicionuar
  • tharese flokesh
  • Ngrohje
  • banje/tualet
  • Wi-Fi falas
  • facilitete per kafe dhe caj
  • Shapka
  • Frigorifer
  • Ngrohje
  • Tavoline pune/shkrimi
 • Kontrollo disponibilitetin dhe cmimet
  Nga:
  Deri:
  Të rritur
  Femijë:
  1. Mosha e fëmijës:
  2. Mosha e fëmijës:
  3. Mosha e fëmijës:
  4. Mosha e fëmijës:
 • No Reviews Available for this Hotel

Oferta Speciale për Shkoder