Villa Gjecaj

Villa Gjecaj

Adresa: Center Theth, 4027 Theth, Albania
Theth
Parametrat e kërkimit:
 • Villa Gjecaj:

  E vendosur në fshatin Theth, vila e drejtuar nga familja Gjecaj, është vendosur brenda Parkut Kombëtar të Thethit, i famshëm për bukurinë e tij natyrore. Ky kompleks që përfshin një shtëpi tradicionale prej guri dhe një ndërtesë të sapo ndërtuar. Ekziston një kuzhinë në natyrë me një furrë tradicionale dhe objektet Barbecue në kopshtin e gjërë harlisur me tavolinë dhe karrige. WiFi ofrohet në zona të zakonshme dhe pa pagesë.
  Rinovuar në vitin 2016, dhomat në Gjecaj Villa janë thjesht të mobiluara dhe të pajisura me dysheme druri dhe mobilje prej druri. Banjat private en-suite janë të pajisura me dush. Disa dhoma kane një ballkon dhe pamje të luginës. Restoranti bazohet në pjatat mesdhetare dhe tradicionale të bëra nga prodhimet vendase të cilat janë në dispozicion për drekë dhe darkë, ndërsa lavanderia dhe shërbimi i hekurosjes janë në dispozicion sipas kërkesës dhe për një kosto shtesë. Mëngjesi përfshihet në cmimin e dhomës.
  Ka një kishë dhe disa site të tjera historike, si dhe një bukuri të pasur natyrore që mund të shijohet në afërsi. Thethi, Valbona dhe Vermoshi ofrojnë mundësi shëtitje, ndërsa Ujëvara e Thethit, 3.5 km larg, është e famshme në vend pasi është vendi më i bukur në Alpet Shqiptare. Shërbimet e anijes janë në dispozicion sipas kërkesës së mëparshme dhe me një shtesë.
  Qyteti i Shkodrës është 72 km larg dhe përmban restorante, bare dhe tregje. Aeroporti Podgorica është 96 km larg, ndërsa Aeroporti i Tiranës mund të arrihet në 170 km.

  Shërbimet:

  Vakte dhe ushqime te ofruara:

  • Fjetje dhe mengjes

  Distancat nga:

  • Distance nga qendra: 150 m
  • Largesia nga qendra Historike: 1,9 km

  Aktivitetet:

  • Ekskursione te organizuara
  • Shtegje per ecje dhe vrap
  • Animacione per te rritur
  • Hiking

  Pajisjet e hotelit dhe facilitetet:

  • Internet
  • Restorant
  • Dhoma pa duhan
  • Bar brenda hotelit
  • Kasaforte ne recepsion
  • Sherbim dhome 24 ore
  • Parking pa pagese
  • Wi-Fi falas
  • Dhome per Valixhe
  • Sherbim 24 ore ne resepsion

  Te gjitha njesite e akomodimit jane te pajisura me:

  • TV
  • Telefon
  • Ambjent ndenjeje
  • Ajer I kondicionuar
  • Ngrohje
  • banje/tualet
  • Wi-Fi falas
  • Shapka
  • Ngrohje

  Vendndodhje e vecante:

  • landmark: Theth
 • Kontrollo disponibilitetin dhe cmimet
  Nga:
  Deri:
  Të rritur
  Femijë:
  1. Mosha e fëmijës:
  2. Mosha e fëmijës:
  3. Mosha e fëmijës:
  4. Mosha e fëmijës:
  • Dhome dyshe Standart

   Akomodim me mengjes
   284,76 EUR
   Cmimi total per 7 netë
   për 2 persona
  • Dhome familjare Standart

   Akomodim me mengjes
   427,14 EUR
   Cmimi total per 7 netë
   për 2 persona
  • Dhome Treshe Standart

   Akomodim me mengjes
   355,95 EUR
   Cmimi total per 7 netë
   për 2 persona
 • No Reviews Available for this Hotel

Oferta Speciale për Shkoder