Cronwell Resort Sermilia

Cronwell Resort Sermilia

Adresa: PSAKOUDIA S.A. ORMYLIA HALKIDIKI T.K.: 63071, Greece
Parametrat e kërkimit:
 • Cronwell Resort Sermilia:

  Cronwell Resort Sermilia eshte e vendosur ne bregdetin e mrekullueshem te Egjeut, ne nje vend piktoresk te quajtur Psakoudia qe ndodhet ne gishtin e dyte te gadishullit te halkidikise – Sithonia. Largesia midis hotelit dhe aerportit nderkomberat “Macedonia “ Selanik eshte 75 km larg. Cronwell Resort Sermilia ka dy restorante (njeri nga ato eshte me pamje nga deti ), disa bare, qendra e spa-ve me jakuzzi, nje pishine e jashtme, nje librari e pasur etj. Kompleksi i hotelit ka rreth 102 dhoma te rehatshme, moderne dhe te rikonstruktuara. Hoteli ofron per te gjithe pushuesit: Wifi falas, mengjesin dhe darken, pishine e jashtme, Spa dhe Jakuzzi, restorant kryesor dhe restorant ne tarrace, librari, plazh me rere, club per femijet, animacione per te rriturit dhe femijet ,aktivitete sportive ( programet e animacionit, pishinat, ushetimet me anije, tenis, volejboll ne plazh etj. Baret dhe Restorantet: Restoranti kryesor:  Ketu sherbehet mengjesi, dreka dhe darka, cdo gje qe sherbehet eshte bio. Bar restorant Roof garden - ju jep juve kenaqesine per te shijuar pamjen panoramike te detit dhe zones. Sherbehet kryesisht ushqim tradiciona dhe pije tradicionale. Lobi bar -Sherbehen pije alkolike, lengje frutash, caj, kafe dhe embelsira. Bari ne pishine: Sherbehen pije te ngrohta,te fresketa, te buta dhe te forta per te gjithe pushuesit duke shijuar pamjen panoramike te detit dhe pishines perball jush.

  Shërbimet:

  Vakte dhe ushqime te ofruara:

  • Ultra All Inclusive

  Plazhe:

  • Plazh renor
  • Plazh Privat

  Distancat nga:

  • Aeroporti: 75 km
  • Distance nga deti: 0 m

  Aktivitetet:

  • Shkolle zhytjeje
  • Ski ne uje
  • Ekskursione te organizuara
  • Lundrim
  • Zhytje scuba/zhytje
  • Barke Kajak me qira

  Pajisjet e hotelit dhe facilitetet:

  • Pishine e jashtme
  • Sauna
  • Internet
  • Restorant
  • Dhoma pa duhan
  • Pastrim kimik
  • Bar brenda hotelit
  • Salle televizori
  • Numri I sallave te takimit: 1
  • Qender trajtimi & SPA
  • Sherbim dhome 24 ore
  • Shezlonge dhe çadra ne pishine
  • Shezlonge dhe çadra ne plazh
  • Bar Pishine
  • Cocktailbar
  • Parking pa pagese
  • Wi-Fi falas
  • Klub lojrash per femije
  • Amfitater

  Te gjitha njesite e akomodimit jane te pajisura me:

  • TV
  • Telefon
  • kasaforte
  • Ajer I kondicionuar
  • minibar
  • tharese flokesh
  • banje/tualet
  • Wi-Fi falas
  • Shapka
 • Kontrollo disponibilitetin dhe cmimet
  Nga:
  Deri:
  Të rritur
  Femijë:
  1. Mosha e fëmijës:
  2. Mosha e fëmijës:
  3. Mosha e fëmijës:
  4. Mosha e fëmijës:
 • No Reviews Available for this Hotel

Oferta Speciale për Halkidiki