Hotel
Rezervim
Parametrat e kërkimit: , nga 02.06.2017 në 09.06.2017, +7 ditë, 2 persona
Destinacioni:
Vendosni destinacionin e vlefshem
Check In:
Check Out:
Te rritur:
Fëmijë:
1. Mosha
2. Mosha
3. Mosha
4. Mosha
Nirvana Lagoon Villas Suites & Spa

Nirvana Lagoon Villas Suites & Spa

Adresa: Ciftecesmeler Mevkii Atatürk Cad. No:139 Beldibi-2 Kemer/Antalya, 07985 Beldibi, Turkey
Pushime Verore
Pushime familjare / per femije
Cifte dhe te rinjte
Pushime Luksoze
Wellness & Spa
Oferta Speciale
Muaj Mjalti
Sugjerime Nga Amara Travel
Sugjerimet e javes
Fluturimi Charter ✓
Transferta ✓
2,604.36 €
Cmimi total per 7 netë
për 2 persona
Me Shume Info...

Crystal Nirvana hotel me nje siperfaqe perj 152,000 m2 eshte nje hotel i ri i hapur ne vitin 2013 dhe  eshte ndertuar ne natyren e mrekullueshme ndermjet detit mesdhe dhe maleve Taurus.  Hoteli ndodhet ne breg te detit dhe laget nga ujrat e kristalta te detit Mesdhe. Ky resort eshte mjaft i gjelberuar me peme dhe lule shumengjyreshe dhe plazhin e tij privat rreth 900 m te gjate. Ofron nje cilesi te larte sherbimi dhe akomodimi dhe eshte shume lukzoz. Me nje vendodhje perfekte midis malit dhe detit ofron qetesi dhe relax maksimal per te gjithe pushuesit. 

Distancat

 • Aeroporti: 43 km
 • Distance nga deti: 0 m
 • Distance nga qendra: 13 km
Loading Reviews...
Cornelia De Luxe Resort

Cornelia De Luxe Resort

Adresa: Ileri Basi Mevkii Antalya,07500,Bele
Pushime Verore
Pushime familjare / per femije
Wellness & Spa
Oferta Speciale
Muaj Mjalti
Sugjerime Nga Amara Travel
Fluturimi Charter ✓
Transferta ✓
2,483.98 €
Cmimi total per 7 netë
për 2 persona
Me Shume Info...

Nje hotel i mrekullueshem qe ndodhet ne bregdetin me te bukur te rivieres turke, vetem 50 min larg nga aeroporti i Antalias. Hoteli ofron nje cilesi te larte sherbimi dhe akomodimi per te gjithe te ftuarit e saj.  Ky hotel ka fituar nje sere cmimesh qe nga viti 2009 si: Conde Nast Johansen (Sustinable Hospitality And Corporate Social Responsibility 2012 Winner) , Ace Of Mice (Best Congress Hotel In Antalya), Tripadvisor Traveller's Choice Award (Top 25 All-Inclusive Resort In Turkey).

 • Dhome dyshe Standarte pamje pjeserisht nga deti ndertesa kryesore

  Ultra all inclusive
  2,546.68 €
 • Dhome dyshe Standarte me pamje nga deti ndertesa kryesore

  Ultra all inclusive
  2,702.80 €
 • Suite junior Villa

  Ultra all inclusive
  3,047.70 €
 • Dhome familjare Ndertesa Kryesore

  Ultra all inclusive
  4,280.65 €
 • Dhome Cornelia Vila kopeshti

  Ultra all inclusive
  2,483.98 €

Distancat

 • Aeroporti: 37 km
 • Distance nga deti: 0 m
 • Distance nga qendra: 5 km
Loading Reviews...
Cornelia Diamond Golf Resort & Spa

Cornelia Diamond Golf Resort & Spa

Adresa: Iskele Mevkii,07500,Belek
Pushime Verore
Pushime familjare / per femije
Cifte dhe te rinjte
Pushime Luksoze
Wellness & Spa
Oferta Speciale
Muaj Mjalti
Sugjerime Nga Amara Travel
Dy Femije Falas
Fluturimi Charter ✓
Transferta ✓
2,859.04 €
Cmimi total per 7 netë
për 2 persona
Me Shume Info...

E ndertuar ne nje siperfaqe prej 200.000 m2, me nje bregdet te paster dhe me gjelberimin e pishave qe laget nga deti mesdhe ofon panorame te mrekulleshme te zones perrreth. Ne dispozicionin tuaj jane rreth  571 dhoma dhe 1200 shtreter  te ndara ne : 413 dhoma Standarte, dhoma familjare, lae family room, golf suita, Blue suites, lake houses, lake villas, diamond suite dhe presidential suite. 

 • Dhome dyshe Pamje nga kopeshti ( femija i 2-te pa krevat)

  All inclusive ( ushqim dhe pijet te perfshira)
  2,859.04 €
 • Dhome dyshe Standarte me pamje pjeserisht nga Deti (FEMIJA I DYTE PA KREVAT)

  All inclusive ( ushqim dhe pijet te perfshira)
  2,937.28 €
 • Dhome dyshe Superiore pamje nga deti (FEMIJA I DYTE PA KREVAT)

  All inclusive ( ushqim dhe pijet te perfshira)
  3,093.40 €
 • Dhome familjare Pamje nga kopeshti ( femija 2-te pa krevat)

  All inclusive ( ushqim dhe pijet te perfshira)
  5,674.66 €

Distancat

 • Aeroporti: 39 km
 • Distance nga deti: 0 m
 • Distance nga qendra: 7 km
Loading Reviews...
Long Beach Hotel Resort & Spa

Long Beach Hotel Resort & Spa

Adresa: Turkler Mevkii Incekum, 07400 Avsallar, Turkey
Avsallar
Pushime Verore
Pushime familjare / per femije
Cifte dhe te rinjte
Oferta Speciale
Muaj Mjalti
Sugjerime Nga Amara Travel
Fluturimi Charter ✓
Transferta ✓
1,487.00 €
Cmimi total per 7 netë
për 2 persona
Me Shume Info...

I shtrire ne nje siperfaqe prej 75000 m2, eshte e ndertuar ne menyre te pershtatshme per tju ofruar rehati dhe komoditet te gjithe grupmoshave. I ndodhur midis gjelberimit  me palma dhe shume fare prane detit shtrihet ne menyre  madheshtore Hotel Long Beach resort  i cili  ofron kushte dhe ambjente mjaft luksoze per te gjithe pushuesit e saj. 

Distancat

 • Aeroporti: 108 km
 • Distance nga deti: 50 m
 • Distance nga qendra: 19 km
Loading Reviews...
Club Nena

Club Nena

Adresa: Kizilagac Mevkii Manavgat Antalya, 07600 Kizilagac, Turkey
Pushime Verore
Oferta Speciale
Fluturimi Charter ✓
Transferta ✓
1,580.88 €
Cmimi total per 7 netë
për 2 persona
Me Shume Info...

Hoteli ndodhet  ne bredgetin e mrekullueshme te Sides disa metra larg bregdetit dhe plazhit privat  me rere dhe guralc qe laget nga ujrat e detit mesdhe. Aeroporti i Antalias eshte 1 ore larg dhe qyteti turistik Mangavat vetem 15 min larg. Eshte nje resort mjaft i bukur dhe ofron kushte luksoze dhe nje cilesi te larte sherbimi per te gjithe te ftuarit e saj.

 • Dhome dyshe Standarte

  All inclusive ( ushqim dhe pijet te perfshira)
  1,580.88 €
 • Dhome dyshe E madhe

  All inclusive ( ushqim dhe pijet te perfshira)
  2,151.14 €
 • Dhome familjare

  All inclusive ( ushqim dhe pijet te perfshira)
  2,151.14 €

Distancat

 • Aeroporti: 80 km
 • Distance nga deti: 0 m
 • Distance nga qendra: 15 km
Loading Reviews...
Miracle Resort Hotel

Miracle Resort Hotel

Adresa: Güzeloba Mah.Yaşar Sobutay Bulvarı No:34, Lara
Pushime Verore
Pushime familjare / per femije
Cifte dhe te rinjte
Oferta Speciale
Muaj Mjalti
Sugjerime Nga Amara Travel
Fluturimi Charter ✓
Transferta ✓
1,892.66 €
Cmimi total per 7 netë
për 2 persona
Me Shume Info...

Nje hotel i mrekullueshem qe ndodhet vetem 20 min larg aeroportit dhe ofron nje cilesi te larte sherbimi dhe akomodimi per te gjithe te ftuarit e saj.  Ne dispozicionin tuaj jane ne total 425 dhoma standarte (28-35m2), 122 dhoma connection, 14 suita (75m2) si dhe 11 dhoma per persona me aftesi te kufizuar. Dhomat jane te arreduara me kushte luksoze dhe elegante. Me një kombinim të animatoreve profesionale, mini-club, lojra aktiviteteve në natyrë dhe ne ambjente të mbyllura, krijojnë një botë të mrekullueshme pushimesh per të gjithë. Ketu do te gjeni mundesi te ndryshme  argetimi  dhe clodhje  si terrene sportive dhe sportet e ujit per te gjithe te apasionuari e sporteve.

Distancat

 • Aeroporti: 8 km
 • Distance nga deti: 0 m
 • Distance nga qendra: 15 km
Loading Reviews...
Starlight Convention Center Thalasso & Spa

Starlight Convention Center Thalasso & Spa

Adresa: Kizilagac Turizm Merkezi Manavgat Antalya, 07600 Kizilagac, Turkey
Pushime Verore
Pushime familjare / per femije
Cifte dhe te rinjte
Pushime Luksoze
Wellness & Spa
Oferta Speciale
Fluturimi Charter ✓
Transferta ✓
1,705.82 €
Cmimi total per 7 netë
për 2 persona
Me Shume Info...

Hoteli ndodhet ne bregdetin e zones se Sides, eshte ndertuar në vitin 2008, shtrihet ne nje Siperfaqe prej 160.000 m² dhe ka 844 dhoma ne total. Hoteli ofron nje cilesi te larte sherbimi dhe akomodimi per te gjithe pushuesit e saj. 

 • Dhome dyshe club

  Ultra all inclusive
  1,705.82 €
 • Dhome dyshe standarte, ndertesa kryesore

  Ultra all inclusive
  1,752.72 €
 • Dhome dyshe standarte ne ndertesen kryesore me pamje nga deti

  Ultra all inclusive
  1,830.70 €
 • Dhome dyshe Standard main building sea view

  Ultra all inclusive
  1,830.84 €
 • Dhome familjare Jacuzzi Dublex Club

  Ultra all inclusive
  2,338.55 €

Distancat

 • Aeroporti: 80 km
 • Distance nga deti: 0 m
 • Distance nga qendra: 13 km
Loading Reviews...
Sunrise Park Resort & Spa

Sunrise Park Resort & Spa

Adresa: Kizilagac Turizm Merkezi Manavgat Antalya, 07600 Kizilagac, Turkey
Pushime Verore
Pushime familjare / per femije
Cifte dhe te rinjte
Oferta Speciale
Muaj Mjalti
Rezervime Te Hershme
Fluturimi Charter ✓
Transferta ✓
1,521.44 €
Cmimi total per 7 netë
për 2 persona
Me Shume Info...

Hoteli ndodhet ne zonen e Sides vetem 55 min larg nga aeroporti i Antalias dhe 10 min larg nga qendra e qytetit antik te Sides.  Hoteli eshte ndertuar ne vitin 1993 dhe rinovuar ne vitin 2010 dhe ka nje siperfaqe prej 150.000 m2 . Ketu do te gjeni nje sherbim me  5 yje duke ju ofruar  nje cilesi te larte sherbimi dhe akomodimi per te gjithe pushuesit e saj. 

Distancat

 • Aeroporti: 75 km
 • Distance nga deti: 0 m
 • Distance nga qendra: 10 km
Loading Reviews...

Lloji I sherbimit

Filtro sipas cmimit

Sipas yjeve

Zgjidh numrin minimal të yjeve:

Lloji I Akomodimit

Facilitetet