Hotel
Rezervim
Parametrat e kërkimit: , nga 28.07.2021 në 01.08.2021, +4 ditë, 2 persona, 3 fëmijë
Destinacioni:
Vendosni destinacionin e vlefshem
Check In:
Check Out:
Te rritur:
Fëmijë:
1. Mosha
2. Mosha
3. Mosha
4. Mosha
Hotel Bella Vista

Hotel Bella Vista

Adresa: Rr. Pavarsia, Shkembi Kavajes, 2001 Durrës, Albania
Pushime Verore
Pushime familjare / per femije
Cifte dhe te rinjte
Pushime ne Plazh
298.32 €
Cmimi total per 4 netë
për 5 persona
Me Shume Info...

Hotel Bella Vista ndodhet vetem 20 metra nga deti dhe permban nje zone private plazhi me sheslonge dhe cadra te diellit. Restoranti i hotelit sherben specialitete mesdhetare dhe permban nje bar me nje tarrace. Wi-Fi eshte falas, si dhe parkimi. Te gjitha dhomat ne Bella Vista ofrojne TV satelitor dhe nje mini frigorifer ne çdo dhome. Banjo private ofron nje dush dhe tharese flokesh. Mengjesi sherbehet çdo dite ne restorantin e hotelit, ndersa sherbimet e tjera perfshijne lavanderi dhe pastrim kimik, 24-ore recepsion, dreka e paketuar dhe menu te veçante ne dispozicion sipas kerkeses. Qendra e Durresit mund te arrihet ne 8 km. Ajo permban Amfiteatrin e Vjeter Roman,  Pallatin historik te mbretit Zog, Kulla veneciane dhe vendet te tjera te shumta historike. Autobuset lokale ndalojne perpara hotelit, ndersa Porti mund te arrihet ne 7 km. Aeroporti i Tiranes eshte 30 km larg. Transfertat jane ne dispozicion, me nje kosto shtese.


Distancat

  • Distance nga deti: 20 m
  • Distance nga qendra: 15 km
Loading Reviews...
Bel Conti Hotel

Bel Conti Hotel

Adresa: Shkëmbi i Kavajës L13, 2001 Durrës, Albania
Pushime Verore
Pushime familjare / per femije
Cifte dhe te rinjte
Pushime ne Plazh
420.36 €
Cmimi total per 4 netë
për 5 persona
Me Shume Info...
Vetëm disa hapa larg plazhit privet me rërë, Hotel Bel Conti në Durrës ofron dhoma të arreduara me një ballkon. Brendësitë moderne të hotelit strehojnë një restorant elegant dhe një bar. Free Wi-Fi në vende publike dhe parkim falas private janë dhënë.
Të gjitha dhomat një TV dhe një minibar. Gjithashtu tualetet janë te kompletuara dhe me tharëse flokësh.Të gjitha dhomat kanë një TV  me kanale kabllore.
Recepsioni i  hotel Bel Conti operon 24 orë në ditë dhe ofron shërbim në dhomë me mundësi për mëngjes në dhomë. Shërbimet e pastrimit kimik dhe hekurosjes, si dhe shkëmbimi valutor, janë në dispozicion në hotel.
Vizitorët mund të marrin me qira jet ski 500 m nga hoteli.Distancat

  • Aeroporti: 25 km
  • Distance nga qendra: 12 km
Loading Reviews...
Grand Blue Fafa Resort

Grand Blue Fafa Resort

Adresa: Rruga Golem, Golem 1000
Pushime Verore
Pushime familjare / per femije
Cifte dhe te rinjte
Pushime Luksoze
Wellness & Spa
Destinacionet Kryesore
Sugjerime Nga Amara Travel
Sugjerimet e javes
Rezervime Te Hershme
Rekomandimet e Javes ne Shqiperi
Pushime ne Plazh
650.00 €
Cmimi total per 4 netë
për 5 persona
Me Shume Info...

Grand Blue Fafa Resort ndodhet pikërisht përballë Rivierës Shqiptare, në plazhin e bukur të gjatë të Golemit, Durrës. Vetëm 35 minuta nga Aeroporti i Tiranës ‘Nënë Tereza’ dhe më pak se 20 minuta nga Porti i Durrësit.
Grand Blue Fafa Resort është një hotel i ri mbresëlënës me një arkitekturë mahnitëse të ndërtuar në një plazh të mrekullueshëm të Golemit, ideal për ata që kërkojnë të kenë pushimet e tyre të qeta dhe që mbeten gjatë në kujtesë. Resorti ofron përvojat më të mira të mikpritjes për familjet dhe çiftet duke siguruar një larmi të gjerë shërbimesh dhe lehtësirash si për të pushuar ashtu edhe për nevojat e biznesit.

 

Distancat

  • Distance nga deti: 0 m
Loading Reviews...

Lloji I sherbimit

Filtro sipas cmimit

Sipas yjeve

Zgjidh numrin minimal të yjeve:

Lloji I Akomodimit

Facilitetet