Hotel
Rezervim
Parametrat e kërkimit: , 2 persona
Destinacioni:
Vendosni destinacionin e vlefshem
Check In:
Check Out:
Te rritur:
Fëmijë:
1. Mosha
2. Mosha
3. Mosha
4. Mosha
Golden City Hotel

Golden City Hotel

Adresa: Rrruga Him Kolli No 45/4, 1001 , Tirane
Pushime familjare / per femije
Cifte dhe te rinjte
395,50 €
Cmimi total per 7 netë
për 2 persona
Me Shume Info...

Golden City Hotel eshte I vendosur ne zemer te Tiranes, vetem 300 metra nga sheshi Skenderbeu dhe te gjitha vendet e medha. Ky hotel i dekoruar me shije permban nje bar ne lobi, Wi-Fi dhe parkim falas per te gjithe mysafiret. Te gjitha dhomat jane te pajisura me ajer te kondicionuar, nje TV me ekran te sheshte me kanale kabllore dhe nje mini-bar. Banjo private ka nje dush dhe produkte tualeti falas. Mengjesi sherbehet çdo dite ne dhomen e ngrenies se hotelit. Mysafiret mund te gjejne restorante te shumta vetem disa hapa nga qyteti i Arte. Lagjia e famshme Bllokut ofron jeteen e nates dhe aktiveitete kulturore live mund te arrihen ne 1 km. Brenda nje distance te shkurter ne kembe, mysafiret mund te gjejne qendra te shumta te biznesit, zyra qeveritare, ambasada dhe zonat argetuese. Stacioni hekurudhor mund te gjendet 1 km larg, ndersa Stacioni kryesor i autobusave eshte 900 metra larg. Aeroporti i Tiranes mund te arrihet ne 10 km.

Distancat

 • Stacioni I autobusit: 9 km
 • Aeroporti: 10 km
 • Distance nga qendra: 300 m
Loading Reviews...
Hotel Airport Tirana

Hotel Airport Tirana

Pushime familjare / per femije
Cifte dhe te rinjte
563,50 €
Cmimi total per 7 netë
për 2 persona
Me Shume Info...

Hotel Airport Tirana eshte nje hotel luksoz dhe prestigjoz i vendosur vetem pak metra larg Aeroportit “Nene Tereza”, i cili dhuron nje atmosfere madheshtore permes ambienteve shlodhes e moderne. Hotel Airport Tirana eshte nje hotel familjar. Te pesedhjete dhomat elegante te hotelit do t`Ju ofrojne hapesira te gjera, komode e njekohesisht te rafinuara. Restoranti sherben mengjesin, dreken, darken, si dhe te gjitha llojet e gatimeve tradicionale shqiptare dhe te huaja. Te gjitha pjatat jane te pergatitura me produkte te fresketa e cilesore dhe te servirura plot stil. Qendra Fitness ofron shume programe dhe sherbime per te inkurajuar nje pjesemarrje  te shendetshme ne nje sere aktivitetesh. Qellimi per Qendren Fitness eshte qe te ofroje nje mundesi per pjesemarresit per te permiresuar ose ruajtur shendetin dhe vitalitetin e tyre permes nje shumellojshmerie te aktiviteteve dhe programeve. E vendosur ne katin e 1, kjo eshte nje zone me diell dhe ne menyre qe perdoruesit te shijojne ujin dhe kohen e lire ne pishinen e bukur.

Distancat

 • Distance nga qendra: 17 km
Loading Reviews...
Rogner Hotel Tirana

Rogner Hotel Tirana

Adresa: Bulevardi Deshmoret e Kombit, 1000 Tiranë, Albania –
Pushime familjare / per femije
Cifte dhe te rinjte
902,86 €
Cmimi total per 7 netë
për 2 persona
Me Shume Info...

Rogner: Vendi ideal për vendimarrje të suksesshme! Ndër shumë hotele... spikat Rogner Hotel Tirana. Eshtë hoteli me vendodhjen më të mirë në qytet dhe hoteli i parë në Shqipëri i ndërtuar sipas standarteve ndërkombëtare, i pozicionuar në bulevardin kryesor “Dëshmorët e Kombit”, në zemër të Tiranës. Mikpritja dhe shërbimi, komoditeti dhe siguria bëjnë që hoteli të jetë vend takimi për elitën ekonomike, diplomatike dhe kulturore të Shqipërisë. Selia e Kuvendit, Presidenca, Kryeministria dhe shumë ambasada të rëndësishme ndodhen vetëm disa hapa larg hotelit. Për biznes apo thjesht për kënaqësi: ju keni zgjedhur vendin e duhur.

Distancat

  Loading Reviews...
  Hotel Continental Vore

  Hotel Continental Vore

  Pushime familjare / per femije
  Cifte dhe te rinjte
  363,86 €
  Cmimi total per 7 netë
  për 2 persona
  Me Shume Info...

  Hotel Continental, eshte nje nga hotelet me te njohura me nje klas te larte e te vendosur ne qender te Vores, vetem 10 minuta larg me makine nga Tirana. Nje hotel teper luksoz, I cili permban 44 dhoma te stilit modern nga te cilat 2 suita, 4 apartamente, te pajisur ne menyre shume te bukur me mini- bar, telefon, dhe TV ne cdo dhome, tualet modern privat, system kontrolli per ngrohjen dhe  ajrin  e  kondicionuar gjate gjithe vitit per te qene me prane komoditetit tuaj, ashensor, sherbim lavanterie, TV ne holle. Lehtesira per te ftuarit e konferencave, seminareve apo takimeve te biznesit, fotokopje, fax, internet, etj. Ketu ka palester, sauna, qender sportive, fusha per futboll, basketboll, volejboll, po ashtu dhe fushe tenisi, ping- pongu, salle per bilardo, lojra elektronike, etj. 

  Distancat

   Loading Reviews...
   Hotel Padam

   Hotel Padam

   Adresa: Rr. Mustafa Matohiti/ Vila Nr. 2 , 1001 Tirana, Albania
   Pushime familjare / per femije
   Cifte dhe te rinjte
   Pushime Luksoze
   837,20 €
   Cmimi total per 7 netë
   për 2 persona
   Me Shume Info...

   Padam Boutique Hotel dhe Restorant, të vendosura në një vilë të bukur klasik në zemër të Tiranës, është një pikë referimi të veçantë dhe pika e referencës për konceptin shqiptar. Padam Boutique Hotel kombinon elegant dekoratëte stilit Victorian me ate moderne, për të krijuar një ambient luksoze dhe mikpritës. 

   Distancat

   • Stacioni I autobusit: 1 km
   • Aeroporti: 30 km
   • Distance nga qendra: 500 m
   Loading Reviews...
   Hotel Diplomat

   Hotel Diplomat

   Adresa: Rruga Sulejman Delvina, Nd.61, Hyrja 21022, 1001 Tirana, Albania
   Pushime familjare / per femije
   Cifte dhe te rinjte
   458,78 €
   Cmimi total per 7 netë
   për 2 persona
   Me Shume Info...

   Hotel Diplomat, I vendosur ne qender te Tiranes, eshte vendi ku kombinohet ne menyre te zgjuar stili modern me ate klasik. Secila nga 14 dhomat ka minibar, TV satelitor, ajer te kondicionuar, WiFi Internet, telefon me dalje direkte, banjo private me dush / vaske, telefon ne banjo, tavoline. Dekori ne restorant thekson nje stil klasik te paster, me veshje te bukura dhe elegante. Ju mund te provoni ushqim nga menyja ku çdo pjate eshte krijuar me profesionalizem, pasion dhe fantazi. Hoteli ka nje salle konferencash me kapacitet maksimal prej 70 personash dhe pajisje audio vizuale. Dhome Salet takimi, me nje kapacitet prej 8 personash I cili eshte nje mjedis privat, sidomos per takime pune apo organizimet tuaja private. Objektet dhe sherbimet hoteliere perfshijne edhe bar lobi, 24 recepsion, gazete e perditshme falas, sherbim lavanderi, parking, mengjesin bufe, internet etj.


   Distancat

   • Distance nga qendra: 3 km
   Loading Reviews...
   Te Stela Resort

   Te Stela Resort

   Adresa: Autostrada Tirane - Durres, km 7, Tirana 1000
   Pushime familjare / per femije
   Cifte dhe te rinjte
   348,04 €
   Cmimi total per 7 netë
   për 2 persona
   Me Shume Info...

   Hotel Stela i projektuar ne menyre origjinale, me paisje bashkohore ku kombinohet ne menyre perfekte eleganca dhe thjeshtesia, duke krijuar nje atmosfere ekskluzive kosmopolitane. Ne zemer te Tiranes, i pozicionuar fare prane sheshit Skenderbej dhe vendodhjes kryesore te bizneseve dhe qendrave komerciale, Hotel Stela eshte ideal per komoditetin tuaj.

   Distancat

   • Stacioni I autobusit: 200 m
   • Aeroporti: 11,5 km
   • Portet: 34,3 km
   • Distance nga qendra: 8,9 km
   • Largesia nga qendra Historike: 8,9 km
   Loading Reviews...
   Chateau Linza

   Chateau Linza

   Adresa: Rr. Porcelanit, Qesarake, Linza, Tirana, Albania
   Pushime Verore
   Pushime Dimerore
   Pushime familjare / per femije
   Cifte dhe te rinjte
   Pushime Malore
   553,70 €
   Cmimi total per 7 netë
   për 2 persona
   Me Shume Info...

   Kompleksi  ndodhet në një zonë fantastike, mbi një kodër të gjelbër në zonën e Linzës, në rrëzë të Malit të Dajtit, me pamje ballore nga qyteti i Tiranës. Ndodhemi më pak se një orë larg aeroportit Nënë Tereza dhe vetëm pesëmbëdhjetë minuta nga qëndra e qytetit.

   Distancat

   • Aeroporti: 20 km
   • Distance nga qendra: 5,7 km
   Loading Reviews...
   Hotel Kristal

   Hotel Kristal

   Adresa: Rruga Taulantia, Lgj. 1 (Vollga), 2001 Durrës, Albania
   Pushime Verore
   Pushime familjare / per femije
   Cifte dhe te rinjte
   Pushime ne Plazh
   278,46 €
   Cmimi total per 7 netë
   për 2 persona
   Me Shume Info...

   Hotel Kristal eshte i pozicionuar jo shume larg qytetit bregdetar te Durresit, me nje pamje te mrekullueshme te bregdetit Adriatik.  Hotel Kristal disponon 24 dhoma nga te cilat 6 jane suita, 9 dhoma superiore dhe 9 dhoma standarde. Te gjitha dhomat jane te kompletuara me elegance dhe pajisje moderne si: Jacuzzi, kabine dushi, tharese flokesh, kasaforte, telefon me linje direkte, ajer te condicionuar, TV-satelitor, tavoline, sistem alarmi. 

   Distancat

   • Aeroporti: 35 km
   • Distance nga deti: 100 m
   • Distance nga qendra: 100 m
   Loading Reviews...
   Hotel Bella Vista

   Hotel Bella Vista

   Adresa: Rr. Pavarsia, Shkembi Kavajes, 2001 Durrës, Albania
   Pushime Verore
   Pushime familjare / per femije
   Cifte dhe te rinjte
   Pushime ne Plazh
   255,38 €
   Cmimi total per 7 netë
   për 2 persona
   Me Shume Info...

   Hotel Bella Vista ndodhet vetem 20 metra nga deti dhe permban nje zone private plazhi me sheslonge dhe cadra te diellit. Restoranti i hotelit sherben specialitete mesdhetare dhe permban nje bar me nje tarrace. Wi-Fi eshte falas, si dhe parkimi. Te gjitha dhomat ne Bella Vista ofrojne TV satelitor dhe nje mini frigorifer ne çdo dhome. Banjo private ofron nje dush dhe tharese flokesh. Mengjesi sherbehet çdo dite ne restorantin e hotelit, ndersa sherbimet e tjera perfshijne lavanderi dhe pastrim kimik, 24-ore recepsion, dreka e paketuar dhe menu te veçante ne dispozicion sipas kerkeses. Qendra e Durresit mund te arrihet ne 8 km. Ajo permban Amfiteatrin e Vjeter Roman,  Pallatin historik te mbretit Zog, Kulla veneciane dhe vendet te tjera te shumta historike. Autobuset lokale ndalojne perpara hotelit, ndersa Porti mund te arrihet ne 7 km. Aeroporti i Tiranes eshte 30 km larg. Transfertat jane ne dispozicion, me nje kosto shtese.


   Distancat

   • Distance nga deti: 50 m
   • Distance nga qendra: 15 km
   Loading Reviews...
   Hotel Benilva

   Hotel Benilva

   Adresa: Rr. Shkëmbi i Kavajës, 2001 Durrës, Albania
   Pushime Verore
   Pushime familjare / per femije
   Cifte dhe te rinjte
   Pushime ne Plazh
   276,78 €
   Cmimi total per 7 netë
   për 2 persona
   Me Shume Info...

   Hotel Benilva ndodhet 20m nga deti dhe eshte i rrethuar nga pisha. Vendi ofron pamje te bukura dhe ajer te fresket. Aq i njohur dhe i pelqyer per pushuesit, me sherbimet e panumurta, tashme me kapacitet te shtuar, e kushte luksoze, ploteson kushtet e nje kompleksi te mirefillte turistik.

   Distancat

   • Distance nga deti: 50 m
   • Distance nga qendra: 9,8 km
   Loading Reviews...
   Dependance Akileda

   Dependance Akileda

   Adresa: Shkembi i Kavajes, Golem
   Pushime Verore
   Pushime Dimerore
   Pushime familjare / per femije
   Cifte dhe te rinjte
   Pushime ne Plazh
   370,64 €
   Cmimi total per 7 netë
   për 2 persona
   Me Shume Info...

   ​Hotel Akileda gjendet vetem 20 metra nga bregu i detit, ne mes te nje pylli me pisha,prane nje kompleksi turistik qe ofron bar restorant dhe pishine. Sheslonet e hotelit jane vetem 10 m ne distance nga bregu. E gjithe struktura eshte e rrethuar nga pylli i pishave. Hotel, restorant, bar, pishine, shezlonge dhe cader, park, disco, TV, Air Cond, parking, lojra. Restoranti i hotelit sherben speciaitete te shijshme tradicionale Shqiptare si edhe mesdhetare.


   Distancat

   • Distance nga deti: 100 m
   • Distance nga qendra: 6,8 km
   Loading Reviews...
   Hotel Nais Beach

   Hotel Nais Beach

   Adresa: Lagja 1, Bulevardi Epidamni, 2001 Durrës, Albania
   Pushime Verore
   Pushime familjare / per femije
   Cifte dhe te rinjte
   Pushime ne Plazh
   315,00 €
   Cmimi total per 7 netë
   për 2 persona
   Me Shume Info...

   Nais hotel eshte i vendosur ne qender te Durresit, vetem disa hapa larg Amfiteatrit. Hoteli ka ne total 16 dhoma, secila e pajisur ajer te kondicionuar, TV kabllor, minibar dhe bannjo private me dush dhe aksesor tualeti falas. Sherbime te tjera perfshijne bar, snack bar, recepsion 24 ore, salle banketi/takimesh, pastrim kimik, kembim parash, ashensor, kasaforte, internet WiFi falas, dhe parking falas.Restorante dhe bar-kafe gjenden ne nje distance shume te shkurter nga hoteli. Shume plazhe te njohur si Kallm dhe Poitezi ndoshen ne nje distance prej 10 minutash me makine. Qyteti historik i Krujes ndodhet 40 minuta larg me makine. Aeroporti i tiranes eshte 33 km larg dhe plazhi me i afert eshte 500 m larg.


   Distancat

   • Distance nga deti: 500 m
   • Distance nga qendra: 700 m
   Loading Reviews...
   Hotel Vivas

   Hotel Vivas

   Adresa: Lagjia 13, Ruga Apollonia , 4000 Durrës
   Pushime Verore
   Pushime familjare / per femije
   Cifte dhe te rinjte
   Pushime ne Plazh
   352,56 €
   Cmimi total per 7 netë
   për 2 persona
   Me Shume Info...

   Pranë qytetit të Durrësit, vetëm një kilometër larg nga autostrada që çon në Tiranë, mund të gjeni Hotel Vivas, i vendosur në mënyrë ideale për të shijuar plazhet e Detit Adriatik. Cilado qoftë zgjedhja, të gjithë do të ndjehen rehat në një nga 73 dhomat të cilat kanë një hapësirë të madhe dhe një dekor të ngrohtë.

   Distancat

   • Distance nga deti: 200 m
   • Distance nga qendra: 3 km
   Loading Reviews...
   Bel Conti Hotel

   Bel Conti Hotel

   Adresa: Shkëmbi i Kavajës L13, 2001 Durrës, Albania
   Pushime Verore
   Pushime familjare / per femije
   Cifte dhe te rinjte
   Pushime ne Plazh
   276,78 €
   Cmimi total per 7 netë
   për 2 persona
   Me Shume Info...
   Nderthurja e arkitekturës klasike me atë moderne, e shtrirë në një sipërfaqe prej 3300 m² buze detit, në jugperëndim të qytetit të Durrësit, keni mundesine te shijoni pamje shume të  bukura te bregdetit te Adriatikut.Bel Conti Hotel ndërthur arkitekturën e veçantë të ndërtesës, komoditetet dhe të gjithë aksesorët e pushimeve ideale, në një paketë të vetme.  32 dhoma, bare dhe restorante, akse interneti wireless, muzikë live, ambjent për festa private, room-service 24 orë, plazh me hapësira familjare dhe pamje e plotë drejt perëndimit


   • Dhome dyshe Ekonomi

    Akomodim me mengjes
    276,78 €
   • Dhome dyshe Standarde e pamje pjeserisht nga deti

    Akomodim me mengjes
    300,58 €
   • Dhome dyshe Standarte pamje nga deti

    Akomodim me mengjes
    355,88 €
   • Dhome Treshe Standart

    Akomodim me mengjes
    474,60 €
   • Dhome Katershe 1 dbl bed+ 1 single bed+ 1 armchair

    Akomodim me mengjes
    537,88 €

   Distancat

   • Aeroporti: 25 km
   • Distance nga qendra: 12 km
   Loading Reviews...

   Lloji I sherbimit

   Filtro sipas cmimit

   Sipas yjeve

   Zgjidh numrin minimal të yjeve:

   Lloji I Akomodimit

   Facilitetet