Hotel
Rezervim
Parametrat e kërkimit: , nga 22.07.2020 në 29.07.2020, +7 ditë, 2 persona
Destinacioni:
Vendosni destinacionin e vlefshem
Check In:
Check Out:
Te rritur:
Fëmijë:
1. Mosha
2. Mosha
3. Mosha
4. Mosha
Drita Hotel Resort & SPA

Drita Hotel Resort & SPA

Adresa: Shell Benzinliği Yanı D-400 Karayolu Kargıcak, 07400 Kargicak, Turkey
Kargicak
Pushime Verore
Pushime Ekonomike
Fluturimi Charter ✓
Transferta ✓
1.358,48 €
Cmimi total per 7 netë
për 2 persona
Me Shume Info...

I ndertuar ne vitin 1997 dhe  i rikonstruktuar ne vitin 2007 hoteli ofron nje cilesi te larte sherbimi dhe akomodimi per te gjithe te ftuarit e saj. Ndodhet ne breg te deti dhe ka nje distance nga aeroporti i Antalias rreth 1 ore e 30 min larg.  Ne total disponon 103 dhoma te arreduara ne menyre elegante dhe me kushte cilesore per te kaluar pushime te paharrueshme. 

 • Dhome dyshe Standard land view

  All inclusive ( ushqim dhe pijet te perfshira)
  1.358,48 €
 • Dhome dyshe Standarte krevat 2 katesh

  All inclusive ( ushqim dhe pijet te perfshira)
  1.358,48 €
 • Dhome familjare Connection

  All inclusive ( ushqim dhe pijet te perfshira)
  1.917,50 €

Distancat

 • Aeroporti: 125 km
 • Distance nga deti: 50 m
 • Distance nga qendra: 10 km
Loading Reviews...
Holiday Park Resort

Holiday Park Resort

Adresa: ALARA RIVER TOURISM CENTER – OKURCALAR 07415 ALANYA / ANTALYA
Okurcular
Pushime Verore
Pushime familjare / per femije
Cifte dhe te rinjte
Pushime Ekonomike
Fluturimi Charter ✓
Transferta ✓
1.388,44 €
Cmimi total per 7 netë
për 2 persona
Me Shume Info...

I ndodhur vetem disa disa metra  larg detit me  nje siperfaqe prej 10.000 m2, me plazhin e vet  privat me palma  ofron pushime te kendeshme per te rritur dhe femije. Hoteli ofron nje cilesi te larte sherbimi dhe akomodimi per te gjithe te ftuarit e tij. Hoteli ve ne sherbimin e cdo pushuesi pishine te jashtme dhe te brendshme per te rritur, pishine per femije, akuapark me 3 rreshqitese, cadra, shezlongje dhe peshqira plazhi pa pagese dhe peshqire ne pishine me pagese. 


 • Dhome dyshe Standard

  All inclusive ( ushqim dhe pijet te perfshira)
  1.388,44 €

Distancat

 • Aeroporti: 93 km
 • Distance nga deti: 0 m
 • Distance nga qendra: 35 km
Loading Reviews...
Holiday Garden Resort

Holiday Garden Resort

Adresa: Alara Tourism Center 07415 Alanya – Antalya
Okurcular
Pushime Verore
Pushime familjare / per femije
Cifte dhe te rinjte
Pushime Ekonomike
Fluturimi Charter ✓
Transferta ✓
1.392,48 €
Cmimi total per 7 netë
për 2 persona
Me Shume Info...

Hoteli ndodhet ne qender te zones turistike Alara  vetem 10 min larg qendres se Alanias dhe 1.30 min larg aeroportit te Antalias.  Hoteli eshte ndertuar ne vitin 2005, shtrihet ne nje siperfaqe rreth 10000 m2. Ka plazhine e vet privat me guralece 60 m te gjate . 

 • Dhome dyshe Standarte

  All inclusive ( ushqim dhe pijet te perfshira)
  1.392,48 €
 • Dhome dyshe standard partly sea view

  All inclusive ( ushqim dhe pijet te perfshira)
  1.425,66 €

Distancat

 • Aeroporti: 90 km
 • Distance nga deti: 0 m
 • Distance nga qendra: 35 km
Loading Reviews...
 Armas Labada Beach (Ex Asdem Labada Hotel)

Armas Labada Beach (Ex Asdem Labada Hotel)

Adresa: Merkez Mah.Deniz Cad. No: 14 Camyuva, Camyuva, 07980 Kemer, Turkey
Pushime Verore
Pushime familjare / per femije
Cifte dhe te rinjte
Pushime Ekonomike
Fluturimi Charter ✓
Transferta ✓
1.456,22 €
Cmimi total per 7 netë
për 2 persona
Me Shume Info...

Asdem Beach Labada eshte nje hotel qe ofron nje standart te larte sherbimi dhe akomodimi per te gjithe pushuesit e tij. Hoteli eshte  ndertuar në vitin 1999 dhe rinovuar në vitin 2008, shtrihet në një siperfaqe prej 36.000 m², buze deti  me rere dhe guralec qe larget nga ujrat e kristalta te deti mesdhe. Qendra e Kemerit dhe aeroporti i Antalias ndodhen vetem disa km larg tij. Eshte nje vend ideal per per te kaluar pushime te paharruara per te rinjte dhe familjaret. 

Distancat

 • Aeroporti: 66 km
 • Distance nga deti: 0 m
 • Distance nga qendra: 6 km
Loading Reviews...
The Inn Resort Hotel

The Inn Resort Hotel

Adresa: Turkler Turizm Merkezi Alanya, 07490 Avsallar, Turkey
Inaguruar 2013
Pushime Verore
Pushime familjare / per femije
Pushime Ekonomike
Fluturimi Charter ✓
Transferta ✓
1.471,46 €
Cmimi total per 7 netë
për 2 persona
Me Shume Info...

The Inn resort eshte  nje  hotel  mjaft   luksoz    dhe   ofron   nje   standart   te   larte   cilesie  dhe sherbimi  me nje arkitektrure  shume   te   vecante   dhe vetem disa metra larg  plazhit privat qe laget  nga ujrat e detit mesdhe. The inn Resort & Spa ndodhet ne zonen e Alaniaa vetem 10 min  larg Alanias dhe 20 min larg Mangavatit. Hoteli eshte i pozicionuar ne nje vend te qete  ideal per ata qe duan te  kalojne pushime dhe per tu clodhur ne Rivieren Turke.

Distancat

 • Aeroporti: 105 km
 • Distance nga deti: 300 m
 • Distance nga qendra: 22 km
Loading Reviews...
Seher Sun Palace Resort & Spa

Seher Sun Palace Resort & Spa

Adresa: Side, Turkey
Pushime Verore
Pushime familjare / per femije
Fluturimi Charter ✓
Transferta ✓
1.471,60 €
Cmimi total per 7 netë
për 2 persona
Me Shume Info...

Seher Sun Palace resort ndodhet ne bregdetin e bukur te Sides te rivieres turke  prane plazhit te tij privat me rere te arte qe laget nga ujrat e Mesdheut. Aeroporti i Antalias eshte 1 ore larg dhe qendra e Managavatit vetem 10 min.

 • Dhome dyshe Standard

  All inclusive ( ushqim dhe pijet te perfshira)
  1.471,60 €
 • Suite Familjare

  All inclusive ( ushqim dhe pijet te perfshira)
  1.987,22 €

Distancat

 • Aeroporti: 55 km
 • Distance nga deti: 280 m
 • Distance nga qendra: 10 km
Loading Reviews...
MC Arancia Resort

MC Arancia Resort

Adresa: Iskele Mevkii Konakli, 07490 Konaklı, Turkey
Konakli
Pushime Verore
Pushime familjare / per femije
Cifte dhe te rinjte
Muaj Mjalti
Fluturimi Charter ✓
Transferta ✓
1.502,82 €
Cmimi total per 7 netë
për 2 persona
Me Shume Info...

Hoteli ndodhet ne mes te gjelberimit te zones turistike Konakli vetem 10 min larg Alanias dhe nje 1 ore e 15 min larg ajroportit te Antalias. Hoteli ofron nje cilesi te larte sherbimi dhe akomodimi per te gjithe te ftuarit e saj dhe eshte i pershtatshem per te rinjte dhe familjaret dhe femijet . Hoteli eshte ndertuar ne vitin 2006, me nje siperfaqe prej 66000 m2. Perbehet nga nje ndertese kryesore me 7 kate dhe nga kopeshti me palma rreth 300 m i gjate. 

Distancat

 • Aeroporti: 114 km
 • Distance nga deti: 0 m
 • Distance nga qendra: 15 km
Loading Reviews...
Kahya Resort Aqua & Spa

Kahya Resort Aqua & Spa

Adresa: Payallar mevkii, 07400 Avsallar, Turkey
Pushime Verore
Fluturimi Charter ✓
Transferta ✓
1.502,96 €
Cmimi total per 7 netë
për 2 persona
Me Shume Info...

Kahya And Resort Aqua shtrihet ne nje siperfaqe prej  30.000 m2 ne  zonen turistike te qytetit  Payallar afer qytetit te Alanias. I ndodhur ne pjesen jugore te Antalias hoteli ndodhet afer bregut te detit qe laget nga ujrat e detit mesdhe . Ndertesa kryesore me 5 kate  ka 300 dhoma ne total dhe 650 shtreter, te ndara ne 135 dhoma standarde, 145 dhoma familjare dhe 20 dhoma te bashkuara.  

Distancat

 • Aeroporti: 109 km
 • Distance nga deti: 50 m
 • Distance nga qendra: 17 km
Loading Reviews...
Pemar Beach Resort

Pemar Beach Resort

Adresa: Manavgat, 07600 Antalya Province, Turkey
Oculcalar
Pushime Verore
Pushime familjare / per femije
Fluturimi Charter ✓
Transferta ✓
1.551,74 €
Cmimi total per 7 netë
për 2 persona
Me Shume Info...

Pemar Beach Resort është i vendosur prane detit ne nje distance prej 27 km nga Side. Ky hotel është i rehatshëm për familjet me femije. Hoteli ka 2 pishina te jashtme per te rritur  dhe femije dhe 1 pishine te brendshme.  Acqua Park per femije dhe te rritur. Ketu do te gjeni mundesi te ndryshme argetimi si: park ujor, terrenet sportive te vena ne dispozicionin tuaj per te praktikuar lojrat e preferuara, kend lojrash per femije, miniclub, animacion, disco, sportet e ujit etj. 

 • Dhome dyshe Standarte

  All inclusive ( ushqim dhe pijet te perfshira)
  1.551,74 €
 • Dhome familjare

  All inclusive ( ushqim dhe pijet te perfshira)
  2.408,87 €

Distancat

 • Aeroporti: 80 km
 • Distance nga deti: 0 m
 • Distance nga qendra: 40 km
Loading Reviews...
Euphoria Palm Beach Resort

Euphoria Palm Beach Resort

Adresa: Kızılagac Turizm Bölgesi P.K. 146 Manavgat, 07600 Kizilagac, Turkey
Pushime Verore
Pushime Ekonomike
Fluturimi Charter ✓
Transferta ✓
1.554,76 €
Cmimi total per 7 netë
për 2 persona
Me Shume Info...

Euphoria Palm Beach resort ndodhet  ne zonen turistike te Mangavatit  ne Side vetem disa metra larg nga plazhi i tij privat me rere te arte qe laget nga ujrat e kristalta te detit Mesdhe. Aeroporti i Antalias eshte vetem nje ore larg dhe qyteti turistike historik dhe kulturor i Sides eshte 10 min larg.  Hoteli  eshte ndertuar ne vitin 2012 eshte eshte i rrethuar nga pemet e palmave qetesi dhe kenaqesi per te gjithe pushuesit e saj duke ju ofruar nje cilesi te larte sherbimi dhe akomodimi. 

 • Dhome dyshe Standarte

  All inclusive ( ushqim dhe pijet te perfshira)
  1.554,76 €
 • Suite

  All inclusive ( ushqim dhe pijet te perfshira)
  2.211,71 €

Distancat

 • Aeroporti: 75 km
 • Portet: 0 m
 • Distance nga qendra: 18 km
Loading Reviews...
OZ Sui Resort

OZ Sui Resort

Adresa: Incekum Beldesi , 07400 Okurcalar, Turkey
Fluturimi Charter ✓
Transferta ✓
1.565,26 €
Cmimi total per 7 netë
për 2 persona
Me Shume Info...

SUI RESORT është I vendosur mbi një sipërfaqe prej 9000 m2 në rajonin Okurcalar të Alanya, perla e Mesdheut, larg nga zhurma e qytetit, i rrethuar nga një atmosferë e magjike në harmoni të plotë me arkitekturën e objektit, dhe disponon ne total 307 dhoma të rehatshme. Resorti është i vendosur në një distancë prej 108 km nga qendra e qytetit të Antalya, 98 km nga Aeroporti, 30 km nga Alanya dhe 20 km nga Manavgat. Resort është vetëm 500 m larg bregut të detit dhe plazhin e vet privat. Pervec detit te paster me rere dhe me pisha, ky hotel ju ofron edhe pishina te jashtme, pishine te brendshme,  pishine me rreshqitese, dhe pishine per femije. Shezlonet pergjate pishinave dhe ne breg te detit ju ofrojne rehati dhe komoditet me  pamjen e mrekullueshme te detit mesdhe ne sfond. Gjithashtu ne dispozicionin tuaj jane terrenet sportive profesionale dhe ato te breg te detit , sportet ujore , qender fitnesi dhe spa-je per trajtime te vecanta ndaj trupit dhe lekures tuaj, animacionet dhe show-t  ne amfiteater me muzike live nuk do te mungojne per asnje moment te qendrimit tuaj ne kete hotel.

 • Dhome dyshe Standard

  All inclusive ( ushqim dhe pijet te perfshira)
  1.565,26 €
 • Dhome familjare

  All inclusive ( ushqim dhe pijet te perfshira)
  2.127,71 €

Distancat

 • Distance nga deti: 0 m
Loading Reviews...
Meder Resort Hotel

Meder Resort Hotel

Adresa: Baris Manco Cad. Merkez Mah., 07300 Kemer, Turkey
Pushime Verore
Pushime Ekonomike
Fluturimi Charter ✓
Transferta ✓
1.622,68 €
Cmimi total per 7 netë
për 2 persona
Me Shume Info...

Hoteli Meder Resort ne breg te detit  mesdhe shtrihet midis gjelberimit dhe ofron nje cilesi te larte sherbimi dhe akomodimi. Aeroporti i Antalias ndodhet disa kilometra larg gjithashtu dhe qendra e Kemerit. Me nje siperfaqe rreth 11.000 m2 ketu do te gjeni mundesi te ndryshme argetimi dhe clodhje si: terrene sportive ne dispozicionin tuaj ne plazh dhe ne fusha profesioniste me ndricim, qender fitnesi, Spa, sauna, ne dispozicionin tuaj me trajtime speciale per trupn dhe lekuren tuaj, animacione dhe show pergjate dites dhe nates. 

Distancat

 • Aeroporti: 60 km
 • Distance nga deti: 220 m
 • Distance nga qendra: 1 km
Loading Reviews...
Perre la Mer

Perre la Mer

Adresa: Cumhuriyet Mah., Ahu Ünal Aysal Cad. No:35, 07985 Kemer/Antalya, Turkey
Pushime Verore
Pushime familjare / per femije
Pushime Ekonomike
Fluturimi Charter ✓
Transferta ✓
1.636,12 €
Cmimi total per 7 netë
për 2 persona
Me Shume Info...

Hoteli shtrihet ne brigjet e rivieres Turke midis maleve Olimpus dhe Taurus midis pishave te detit qe laget nga ujrat e kristalta te detit Mesdhe duke ju ofron nje panorame mbreslenese te zones perrreth. Hoteli eshte mjaft i preferuar sepse ndodhet shume afer qendres se kemerit dhe airoport te Antalias  dhe qendres se Antalias.

Distancat

 • Aeroporti: 58 km
 • Distance nga deti: 0 m
 • Distance nga qendra: 10 km
Loading Reviews...
Golden Lotus Hotel

Golden Lotus Hotel

Adresa: Deniz Street No: 13 Kemer, TURKEY
Pushime Verore
Cifte dhe te rinjte
Pushime Ekonomike
Fluturimi Charter ✓
Transferta ✓
1.636,12 €
Cmimi total per 7 netë
për 2 persona
Me Shume Info...

Hotel Golden Lotus hotel ndodhet afer Kemerit dhe bregut te detit. Ketu do te gjeni nje cilesi te larte sherbimi dhe akomodimi. Hoteli eshte mjaft  i preferuar per shkak te vendodhjes se tij ne qender te Kemerit vetem 400 m2  larg qendres se tij dhe disa kilometra larg aeroportit te Antalias. Gjate mbremjes ketu organizohen vallzime duke u defryer ne tarracen e hotelit dhe duke shijuar panoramen e mrekullushme qe kjo zone ofron.

 • Dhome dyshe Standarte

  All inclusive ( ushqim dhe pijet te perfshira)
  1.636,12 €

Distancat

 • Aeroporti: 55 km
 • Distance nga deti: 0 m
 • Distance nga qendra: 400 m
Loading Reviews...
Transatlantik Hotel & SPA (ex Queen Elizabet)

Transatlantik Hotel & SPA (ex Queen Elizabet)

Adresa: Cumhuriyet Mah. Atatürk Cad. Göynük, Kemer, Antalya, Turkey
Pushime Verore
Cifte dhe te rinjte
Pushime Ekonomike
Fluturimi Charter ✓
Transferta ✓
1.667,06 €
Cmimi total per 7 netë
për 2 persona
Me Shume Info...

Hotel Queen Elisabeth shtrihet ne fshatin turistik Goynuk me nje arkitekture dhe dizajn autentik ne llojin e saj. Hoteli shtrihet midis maleve Taurus dhe disa metra afer detit mesdhe  dhe disa kilometra larg qytetit te Kemerit. Ketu do te kaloni moment te paharruara duke shijuar kete hotel mjaft te mire. Hoteli ka arkitekturen si nje anija gjigande qe ndodhet ne mes te pishinave te medha qe e rrethojne qe duket si nje anije ne port.  

Distancat

 • Aeroporti: 56 km
 • Distance nga deti: 50 m
 • Distance nga qendra: 6 km
Loading Reviews...

Lloji I sherbimit

Filtro sipas cmimit

Sipas yjeve

Zgjidh numrin minimal të yjeve:

Lloji I Akomodimit

Facilitetet