Hotel
Rezervim
Parametrat e kërkimit: , nga 02.06.2017 në 09.06.2017, +7 ditë, 2 persona
Destinacioni:
Vendosni destinacionin e vlefshem
Check In:
Check Out:
Te rritur:
Fëmijë:
1. Mosha
2. Mosha
3. Mosha
4. Mosha
Filoxenia Hotel

Filoxenia Hotel

Adresa: Tsilivi, zakynthos, 29100, Greece
Pushime Verore
Cifte dhe te rinjte
870,10 €
Cmimi total per 7 netë
për 2 persona
Me Shume Info...

Filoxenia hotel eshte nje hotel qe ndodhet vetem  5 min  larg nga qendra e qytetit Zante dhe 20 - 30 min larg nga plazhi i Vasilikit. Hoteli ofron mjedise moderne,te pershtatura per cdo moshe. Hoteli ka 114 dhoma ne total. Ne hotel ju do te gjeni pishine per femije, pishine per te rritur, bar, snack bar, dhome lojerash per femije, aktivitet sportive si tenis, bilardo, futboll si dhe zone parkimi. 

 • Dhome dyshe

  All inclusive ( ushqim dhe pijet te perfshira)
  870,10 €

Distancat

 • Distance nga deti: 600 m
 • Distance nga qendra: 4 km
Loading Reviews...
California Beach Hotel Zakynthos

California Beach Hotel Zakynthos

Adresa: Laganas, Greece
Laganas
Pushime Verore
Cifte dhe te rinjte
Pushime Ekonomike
349,20 €
Cmimi total per 7 netë
për 2 persona
Me Shume Info...

California beach hotel  eshte nje hotel me 3 yje i ndodhur 500 m larg nga qendra  e qyetit Laganas ne Zakynthos. Hoteli ndodhet 7 km larg nga aeroport i Zakynthos dhe 9 km larg nga qendra e qytetit Zakynthos. Ka 67 dhoma ne dispozicionin tuaj te cilat jane dhoma dyshe ose treshe te gjitha te pajisura me ballkon me pamje nga kopeshti, deti ose pishina. Hoteli  ju ofron  gjithashtu pishine te jashtme, tarrace, ballkon, pishine, lojera si bilardo,bar dhe snack bar. Prane hotelit do te gjeni dhe disa dyqane, taverna dhe bare te ndryshme. Baret dhe restorantet: Hoteli ju sherben mengjesin ne tarrace, lounge bar ofron  pije te ndryshme si alkoolike, joalkoolike, vendase etj. Snack bar ju  ofron ushqime te lehta pergjate oreve te pasdites si embelssira, caj, sandwich etj.


Distancat

 • Aeroporti: 4 km
 • Distance nga deti: 0 m
Loading Reviews...
Belussi Beach Hotel

Belussi Beach Hotel

Adresa: Zakynthos, Drosia, Kypseli, Greece
Pushime Verore
Cifte dhe te rinjte
Pushime Ekonomike
708,40 €
Cmimi total per 7 netë
për 2 persona
Me Shume Info...

Belussi beach hotel ndodhet ne Dropia Kipseli, 11 km larg nga qendra e Zakynthos dhe nga porti,14 km larg nga aeroporti i ishullit dhe 4 km nga Tsilivi resort. Shume prane detit dhe me nje plazh privat hoteli ofron argetim dhe komfort per te gjithe.Hoteli Hoteli ofron pishine te jashtme pishine per femije, Jacuzzi, shtreter plazhi, lojera, komjutera, lojera te ndryshme si shah, kend lojerash per femije, parkim privat etj. 


 • Dhome dyshe Studio pjeserisht nga deti

  All inclusive ( ushqim dhe pijet te perfshira)
  754,60 €
 • Apartament Pamje nga toka

  All inclusive ( ushqim dhe pijet te perfshira)
  885,50 €
 • Dhome dyshe Land View

  All inclusive ( ushqim dhe pijet te perfshira)
  708,40 €

Distancat

 • Aeroporti: 14 km
 • Portet: 11 km
 • Distance nga deti: 0 m
Loading Reviews...
Astir Beach Hotel

Astir Beach Hotel

Adresa: Laganas Bay 29100 Zakynthos
Pushime Verore
Pushime Ekonomike
408,10 €
Cmimi total per 7 netë
për 2 persona
Me Shume Info...

Astir palace hotel eshte nje hotel i ndodhur 5 min nga qendra e  Laganas,  Zakynthos, hoteli ndodhet 10 min larg nga porti dhe nga qyteti i Zakynthos, 7 min larg nga aeroporti dhe  shume prane tij ju do te gjeni nje  supermarket. Hoteli ka 116 dhoma ne total dhe ve ne dispozicionin tuaj nje staf te pergatitur ne te cilin ju mund te gjeni informacionin e duhur per ishullin e Zakynthos, pishine per te rritur, pishine per femije, cadra plazhi, aktivitete per femije dhe parkim.

Distancat

 • Aeroporti: 4 km
 • Portet: 7 km
 • Distance nga deti: 0 m
 • Distance nga qendra: 800 m
Loading Reviews...
Louis Zante Beach

Louis Zante Beach

Adresa: Ano Yerakarion, Λαγανάς 290 92, Greece
Pushime Verore
Pushime familjare / per femije
Cifte dhe te rinjte
Sugjerime Nga Amara Travel
1.339,80 €
Cmimi total per 7 netë
për 2 persona
Me Shume Info...

Louis Zante Beach është i rrethuar nga kopshte të bukura, të cilat mbulojnë një total prej 230 hektarësh pyje që arrijne ne plazhin e artë te Laganas vendosur në Laganas Bay, i njohur si zona e breshkave Kareta-Kareta. Objektet në hotel përfshijnë një zonë pishinë të bukur qe ndodhet pranë plazhit, pishinë per fëmijë, Sheslongje dhe cadra dielli falas, qendra sportive ujore me scuba diving, canoes, rrëshqitje në ajër, anije me pedale, volejboll plazhi, aqua-gjimnastikë dhe vaterpolo. Ka edhe fusha tenisi, pingpong, bilardo, fusha volejbollit dhe një palestër të pajisur plotësisht. Hoteli gjithashtu ofron një program ditor argëtues me shumë aktivitete të tilla si shigjeta, lojra ne pishinë, mësime vallëzimi dhe në mbrëmje bingo, muzikë, disko, shfaqje folklorike, shfaqje kabare, mbrëmje me tematika dhe vallëzimi.

 • Dhome dyshe Me pamje nga kopeshti

  All inclusive ( ushqim dhe pijet te perfshira)
  1.339,80 €
 • Dhome dyshe me pamje nga deti

  All inclusive ( ushqim dhe pijet te perfshira)
  1.447,60 €
 • Bungalow front sea view

  All inclusive ( ushqim dhe pijet te perfshira)
  2.186,80 €

Distancat

 • Distance nga deti: 0 m
Loading Reviews...
Ilaria Hotel

Ilaria Hotel

Adresa: Kalamaki, Zakinthos 291 00, Greece
Pushime Verore
438,90 €
Cmimi total per 7 netë
për 2 persona
Me Shume Info...

Ilaria hotel intime është e vendosur në një zonë të qetë, në mes dy qyteteve bregdetare të Laganas dhe Kalamaki. Brenda disa minutave më këmbë mund te shkohet ne shumë lokale, restorante, bare, dyqane dhe mundësi te shumta argëtuese. Ndertuar në 2001 kompleksi të hotelit përbëhet nga një ndërtesë kryesore dhe tre bungalo dy-katëshe dekoruar në stilin grek. Hoteli ndodhet përafërsisht 500 m nga plazhi, 800 m nga qendra, 4 km nga aeroporti, 1 km nga qendra tregtare, dhe 1 km nga qendra e argëtimit. Hoteli disponon 1 restorant, bar lobi, pool bar, lobi, recepsion 24 orë, dhomë TV, tarracë dielli, parking, kopesht, dhoma per personat me aftësi të kufizuara, një amfiteatër, internet, pishinë në natyrë me pjesen e ndare për fëmijë. Sheslongje plazhi dhe cadra. Te gjitha dhomat e hotelit jane te pajisura me ajer te kondicionuar, TV satelitor, minibar, tarracë / ballkon, banjo me vaskë ose dush, kasaforte, telefon.


Distancat

 • Aeroporti: 4 km
 • Portet: 7 km
 • Distance nga deti: 450 m
Loading Reviews...
Astir Palace

Astir Palace

Adresa: Laganas Bay 29100 Zakynthos
Pushime Verore
Pushime familjare / per femije
Pushime Ekonomike
445,50 €
Cmimi total per 7 netë
për 2 persona
Me Shume Info...

Astir palace hotel ndodhet 800 m nga qendra e  Laganas, Zakynthos, hoteli ndodhet 7 km larg nga porti dhe nga qyteti i Zakynthos, 4 km larg nga aeroporti dhe shume prane tij ju do te gjeni nje supermarket. Hoteli ka 116 dhoma te gjitha te pershtuara shume mire  per shijet e te gjitheve, komode  dhe jane me pamje nga deti, dhomat jane dyshe ose teke. Hoteli ve ne dispozicionin tuaj nje staf te pergatitur ne te cilin ju mund te gjeni informacionin e duhur per ishullin e Zakynthos, pishine per te rritur, pishine per femije, cadra plazhi, aktivitete per femije dhe parkim. 

Distancat

 • Aeroporti: 4 km
 • Portet: 7 km
 • Distance nga deti: 0 m
Loading Reviews...
Diana Palace

Diana Palace

Adresa: Diana Palace Argassi 291 00 Zakynthos
Pushime Verore
Sugjerime Nga Amara Travel
962,50 €
Cmimi total per 7 netë
për 2 persona
Me Shume Info...

Hoteli perbehet nga 120 dhoma gjithsej te ndara ne dhoma familjare, standarte dhe studio. Dhomat te gjitha jane komforte, komode dhe me cilesi. Hoteli ofron pishine per te rritur, pishine per femije, kopeshte, dhoma lojereash per femije, qender fitnessi, qender masazhesh si dhe aktivite sportive si tenis, bilardo etj, parkimi eshte i perfshire.Diana palace ndodhet 3 km larg nga qendra e Zakynthos  dhe vetem 5 min larg nga plazhi i Argassit.


 • Dhome dyshe

  All inclusive ( ushqim dhe pijet te perfshira)
  962,50 €
 • Dhome familjare

  All inclusive ( ushqim dhe pijet te perfshira)
  1.540,00 €

Distancat

  Loading Reviews...
  Zante Royal Resort & Waterpark

  Zante Royal Resort & Waterpark

  Adresa: P.O. BOX 65, VASSILIKOS, ZAKYNTHOS, GREECE
  Pushime Verore
  Pushime familjare / per femije
  Cifte dhe te rinjte
  Sugjerime Nga Amara Travel
  730,40 €
  Cmimi total per 7 netë
  për 2 persona
  Me Shume Info...

  Zanto Royal eshte  nje hotel i ri rreth 80 m larg detit dhe  ka 154 dhoma te ndara ne 49 dhoma dyshe. Hoteli ofron pishine  per te rritur, pishine per femije, miniclub per femiije, fushe tenisi, park lojerassh, aktivitete sportive, animacione, show , karaoke, klub shendeti ne te cilin do te keni sauna , Jacuzzi, dhome per masazhe si dhe trajtime te ndryshme.   Lydia eshte restoranti kryesor ne te cilin  do te shijoni vaktet kryesore  ne nje bufe te hapur dhe te pasur. 


  • Dhome dyshe Garden view

   All inclusive ( ushqim dhe pijet te perfshira)
   730,40 €
  • Dhome dyshe Me pamje nga deti

   All inclusive ( ushqim dhe pijet te perfshira)
   778,80 €
  • Dhome familjare me pamje nga kopeshti

   All inclusive ( ushqim dhe pijet te perfshira)
   1.205,60 €

  Distancat

  • Aeroporti: 17 km
  • Distance nga deti: 0 m
  Loading Reviews...
  Majestic Hotel & Spa

  Majestic Hotel & Spa

  Adresa: Majestic Hotel & Spa in Zante Laganas, 29100, Zakynthos, Greece
  Pushime Verore
  Pushime familjare / per femije
  Cifte dhe te rinjte
  Wellness & Spa
  Sugjerime Nga Amara Travel
  785,40 €
  Cmimi total per 7 netë
  për 2 persona
  Me Shume Info...

  I vendosur ne  qendren e resorteve Laganas, Majestic hotel ju ofron ju komoditet, stil dhe shije, hoteli ndodhet 4 km larg nga qendra e ishullit, 4 km larg nga porti i ishullit, 34 km larg nga aeroporti dhe vetem 400 m larg nga plazhi i Lagnasit. Hoteli eshte rinovuar vitet e fundit dhe ofron kushte  komode dhe te pershtatura per shijet e te gjitheve. 

  • Dhome dyshe Double standard

   All inclusive ( ushqim dhe pijet te perfshira)
   785,40 €
  • Dhome familjare open plan

   All inclusive ( ushqim dhe pijet te perfshira)
   785,40 €

  Distancat

  • Stacioni I autobusit: 0 m
  • Aeroporti: 3 km
  • Distance nga deti: 400 m
  • Distance nga qendra: 0 m
  Loading Reviews...
  Mabely Grand hotel

  Mabely Grand hotel

  Adresa: Kampi Exo Chora, Zakinthos 290 91, Greece
  Pushime Verore
  Cifte dhe te rinjte
  Wellness & Spa
  Muaj Mjalti
  523,60 €
  Cmimi total per 7 netë
  për 2 persona
  Me Shume Info...

  Hoteli Mabely Grand eshte i lokalizuar ne nje prej zonave me piktoreske dhe te qeta te Zantes,ne shkembin e Kampit. I ndertuar ne prill te vitit 2008,hoteli ka nje shtrirje prej 60.000 km2 . Zgjedhja ideale per ata qe duan te relaksohen,apo per ata qe duan detin dhe diellin.Me nje pamje te detit Jon dhe ishullit tradicional te Zantes,hoteli eshte nje kombinim i elegantes,modernes,klasikes dhe luksit. Ka nje total prej 108 dhomash,te cilat jane dhoma njeshe,dyshe,treshe,familjare dhe suita, 32 dhoma ndodhen ne ndertesen kryesore,ndersa 76 dhomat e tjera,si dhe suitat, ndodhen ne ndertesen dytesore.

  • Dhome dyshe Ekonomike me pamje nga kopeshti

   Akomodim me mengjes
   523,60 €
  • Dhome dyshe Comfort me pamje nga kopeshti

   Akomodim me mengjes
   606,10 €
  • Dhome dyshe Classic me pamje nga deti

   Akomodim me mengjes
   683,10 €
  • Suite junior me pamje nga deti

   Akomodim me mengjes
   1.001,04 €

  Distancat

  • Aeroporti: 27 km
  Loading Reviews...
  Lesante Luxury hotel & Spa

  Lesante Luxury hotel & Spa

  Adresa: Tsilivi - Zante - Greece 29100
  Pushime Verore
  Pushime Luksoze
  Wellness & Spa
  Muaj Mjalti
  1.301,30 €
  Cmimi total per 7 netë
  për 2 persona
  Me Shume Info...

  Lesante hotel eshte nje hotel luksoz vetem pak m larg nga plazhi Tsilivi, 5 km larg nga qendra e ishullit  Zakynthos. Ne hotel ju do te gjeni pishine te brendshme, pishine per femije,qender spa, sauna, fitnesi,dhome per masazh ,hamam, dhome lojerash,  kend lojerash per femije, aktivite sportive si tenis, bilardo,hiking etj. Ambrosia restaurant eshte  restoranti kryesore ne te cilin ju mund te shijoni vaktet kryesore ne bufe te hapur dhe ushqimet jane gatime tradicionale te zones si dhe gatime te kuzhines mesdhetare. A la carte Neptun restaurant  sherben dreken dhe darken ne ambient te hapur. Lounge piano  bar sherben shampanje dhe kokteile nen tingujt e muzikes jazz dhe argetime te tjera gjate darkes.  Distancat

  • Distance nga deti: 500 m
  • Distance nga qendra: 600 m
  Loading Reviews...
  Tsamis Zante Spa Resort

  Tsamis Zante Spa Resort

  Adresa: Kipseli Tsilivi Zakynthos PC: 29100, Greece
  Pushime Verore
  Pushime familjare / per femije
  Cifte dhe te rinjte
  Wellness & Spa
  Sugjerime Nga Amara Travel
  862,40 €
  Cmimi total per 7 netë
  për 2 persona
  Me Shume Info...

  TSAMIS Hotel & Spa është një hotel 4 yje, ndodhet 12 km nga qyteti i Zakinthos dhe 4 km nga fshati Tsilivi në anën verilindore të ishullit. Hoteli, rinovuar plotësisht në 2007, është ndërtuar direkt në breg të detit pranë plazhit Pahi ammos në zonën e bukur të fshatit Kypseli, i cili kombinon peisazhin e virgjër, plot me ullinj, me detin kristal blu. Me pak fjalë, ju do të gjeni ambiente elegante ne TSAMIS Zante ideal për pushime relaksuese. Kombinimi i elegantes elegances me shërbimin e shquar garanton pushime të këndshme.

  • Dhome dyshe me pamje pjeserisht nga deti

   All inclusive ( ushqim dhe pijet te perfshira)
   954,80 €
  • Dhome dyshe sea view

   All inclusive ( ushqim dhe pijet te perfshira)
   1.101,10 €
  • Dhome dyshe me pamje nga kopeshti

   All inclusive ( ushqim dhe pijet te perfshira)
   862,40 €

  Distancat

  • Stacioni I autobusit: 500 m
  • Aeroporti: 15 km
  • Distance nga deti: 0 m
  Loading Reviews...
  Palazzo Di Zante Hotel

  Palazzo Di Zante Hotel

  Adresa: Vasilikos Zakynthos Zakynthos Island 29100 GRC
  Pushime Verore
  Pushime familjare / per femije
  Cifte dhe te rinjte
  781,00 €
  Cmimi total per 7 netë
  për 2 persona
  Me Shume Info...

  Palazo di Zante eshte nje hotel me ndertese te ulet, i projektuar ne forme U-je rreth nje kanali dhe pishine me ura dhe shatervane. Stili i jashtem arkitektonik i hotelit eshte frymezuar nga arkitektura Joniane dhe ambjentet e brendeshme kane stil neoklasik. Hoteli eshte i vendosur ne majen e nje kodre te gjelberuar, 150m nga fshati i famshem ranor Mavratzis, ne zonen e bukur te Vasilikos.

  • Dhome dyshe

   All inclusive ( ushqim dhe pijet te perfshira)
   781,00 €
  • Dhome familjare me krevat marinari

   All inclusive ( ushqim dhe pijet te perfshira)
   781,00 €

  Distancat

  • Aeroporti: 10 km
  • Distance nga deti: 300 m
  • Distance nga qendra: 2 km
  Loading Reviews...
  Strada Marina

  Strada Marina

  Adresa: 14 Lomvardou str., 29100, Zakynthos, Greece
  Pushime Verore
  Cifte dhe te rinjte
  416,57 €
  Cmimi total per 7 netë
  për 2 persona
  Me Shume Info...

  Strada Marina eshte e vendosur ne menyre te pershtatshme brenda 100 m nga porti dhe qendra e Zakynthos. Hoteli ofron dhoma me pamje nga deti dhe mali dhe perfshin nje bar ne lobi  dhe nje ne tarracen e hotelit.  Hoteli gjithashtu permban nje pishine. Ne 100 m largesi nga hoteli, ju do te gjeni nje stacion autobusi, ndersa plazhi me i afert eshte 500 m larg. Aeroporti Zakynthos eshte vetem 3 km larg. WiFi falas eshte ne dispozicion ne hotel ne te gjitha ambjentet dhe parkimi eshte i disponueshem.

  Distancat

  • Distance nga deti: 100 m
  • Distance nga qendra: 2 km
  • Largesia nga Qyteti i Vjeter: 2 km
  Loading Reviews...

  Lloji I sherbimit

  Filtro sipas cmimit

  Sipas yjeve

  Zgjidh numrin minimal të yjeve:

  Lloji I Akomodimit

  Facilitetet