Hotel
Rezervim
Parametrat e kërkimit: , nga 02.06.2017 në 09.06.2017, +7 ditë, 2 persona
Destinacioni:
Vendosni destinacionin e vlefshem
Check In:
Check Out:
Te rritur:
Fëmijë:
1. Mosha
2. Mosha
3. Mosha
4. Mosha
Sentido Mediterranean Village

Sentido Mediterranean Village

Adresa: 60100 Paralia - Pieria - Greece
Pushime Verore
Cifte dhe te rinjte
Wellness & Spa
Muaj Mjalti
Sugjerime Nga Amara Travel
988,68 €
Cmimi total per 7 netë
për 2 persona
Me Shume Info...

Mediterranean Village me 5 yje gëzon një vend të bukur në plazhin e Pierias. Mediterranean Village ofron 176 dhoma te mobiluara me stil dhe shumë te rehatshme. Qendra Spa Venus perfshin një pishinë te brendshme, hydromassage, sauna dhe hamam pa asnjë tarifë hyrje. Shtreter dhe cadra dielli falas ofrohen në plazh dhe në zonën e pishinës. Gjatë muajve të ngrohtë, një qendër sportive e ujore eshte e vendosur në plazh, dhe ofron ski jet dhe canoe etj. Zona ofron argetim pa fund ditën dhe natën. Me nje shumëllojshmëri baresh dhe restorantesh garantojnë kënaqesi per të gjitha shijet.

Distancat

  Loading Reviews...
  Cavo Olympo Luxury Resort & Spa

  Cavo Olympo Luxury Resort & Spa

  Adresa: Litóchoron, Plaka Litochorou, 60200, Greece
  Pushime Verore
  Cifte dhe te rinjte
  Pushime Luksoze
  Wellness & Spa
  Oferta Speciale
  Sugjerime Nga Amara Travel
  1.035,72 €
  Cmimi total per 7 netë
  për 2 persona
  Me Shume Info...

  Cavo Olympo Luxury Resort & Spa përmban një pishinë të hapur dhe plazhin e vet privat në Plaka Litochorou te Pieria. Duke përfshirë një palestër dhe një qendër spa, ky hotel luksoz ofron një bar dhe një restorant dhe një shumëllojshmëri të opsioneve argëtuese. Dhomat me ajër të kondicionuar dhe suitat e Cavo Olympo kane nga një ballkon privat me pamje te Gjirit Thermaikos ose te malit Olimp. 

  Distancat

  • Distance nga deti: 0 m
  • Distance nga qendra: 20 km
  Loading Reviews...
  Cronwell Platamon Resort

  Cronwell Platamon Resort

  Adresa: Akti Platamona, Platamonas 60065, Pieria, Greece
  Pushime Verore
  Cifte dhe te rinjte
  Sugjerime Nga Amara Travel
  Apartamente & vila
  1.277,64 €
  Cmimi total per 7 netë
  për 2 persona
  Me Shume Info...

  Resorti gjitheperfshires me 5 yje Cronwell Platamon Resort është i vendosur në plazhin e tij privat me rërë në rajonin e Pierias. Ai përfshin një qendër spa, një pishinë me një bar dhe shumë ambjente per aktivitete sportive. Pushuesit kane falas shtreter dhe cadra dielli ne plazh. Hoteli rekomandoher shume per familjet me femije pasi ofron shume sherbime dhe argetim.  Një kala e quajtur "Platamon Palace" dhe një Park ujor me më shumë se 40 lloje argetimi ofrohen per femijet. Kend lojrash dhe ping-pong ofrohen gjithashtu. Wi-Fi falas është në dispozicion ne të gjitha ambjentet e hotelit.

  Distancat

  • Distance nga deti: 0 m
  Loading Reviews...
  Grand Platon Hotel

  Grand Platon Hotel

  Adresa: Paralia, Pieria, 60100 Greece
  Pushime Verore
  Cifte dhe te rinjte
  656,04 €
  Cmimi total per 7 netë
  për 2 persona
  Me Shume Info...

  Grand Platon Hotel është një hotel I shkëlqyer me 4 yje në rajonin e Pierias, në këmbët e malit legjendar të Olimpit. I ndodhur në plazhin kozmopolitan të Katerinit, ai është vetëm 45 minuta larg nga aeroporti i Selanikut dhe vetëm 5 minuta larg nga rruga nacionale dhe hekurudha. Në një mjedis të qetë e te gjelbër prej 5 ha, Grand Platon eshte destinacioni ideal për ata që kërkojnë elegancën mesdhetare te kombinuar me kuzhinën greke. 


  Distancat

   Loading Reviews...
   Olympus Thea

   Olympus Thea

   Adresa: 100klm Thessalonikis - Athinon National Road, Platamonas, 60065, Greece
   Pushime Verore
   Cifte dhe te rinjte
   Dy Femije Falas
   652,96 €
   Cmimi total per 7 netë
   për 2 persona
   Me Shume Info...

   Me një sfond të malit Olimp dhe një pamje panoramike e detit Egje, Olympus Thea Boutique Hotel është ndërtuar në rrugen nacionale Selaniku – Athinë.  Hoteli disponon 2 pishina në natyrë, një kopsht dhe një restorant me tarracë në natyrë. Ngjyrat e ngrohta te tokes dhe dizajni minimal karakterizojnë dhomat e Olympus Thea. I përshtatshem si për strehim veror dhe dimëror, Olympus Thea është vetëm 500 m nga bregdeti dhe plazhi i Pieria dhe 800 m nga Platamonas Beach. Resorti i skive Elatochori është në 50 km larg. Hiking, ngjitje, shetitje me kalë dhe mountain biking janë aktivitetet me popullore në zonë. Gjatë verës, Olympus Thea Boutique Hotel ofron një shërbim transferte falas me minibus per në plazh gjatë ditës. Parking privat falas është ne dispozicion.

   Distancat

   • Distance nga deti: 800 m
   Loading Reviews...
   Royal Palace Resort & Spa

   Royal Palace Resort & Spa

   Adresa: K. Karamanli 51, Platamonas, 60065, Greece
   Pushime Verore
   Cifte dhe te rinjte
   Wellness & Spa
   Sugjerime Nga Amara Travel
   705,32 €
   Cmimi total per 7 netë
   për 2 persona
   Me Shume Info...

   Royal palace resort & spa është një hotel luksoz ndodhet në zemër të Platamonas përballë portit. Hoteli është lehtësisht i arritshem nga autostrada Athinë-Selanik dhe është projektuar për të kënaqur nevojat e konsumatorëve edhe atyre me kerkues, qofshin ato pushues apo biznesmenë. Kjo markë e re hoteli përbëhet nga dy ndërtesa të përqendruara rreth një pishinës mbresëlënëse te notit. 


   Distancat

   • Distance nga deti: 0 m
   Loading Reviews...
   Smartline Mediterranean

   Smartline Mediterranean

   Adresa: 60100 Paralia - Pieria - Greece
   Pushime Verore
   Cifte dhe te rinjte
   Oferta Speciale
   594,88 €
   Cmimi total per 7 netë
   për 2 persona
   Me Shume Info...

   Mediterranean Resort është një hotel modern me 4 yje vetëm disa hapa nga plazhi me rërë të gjatë në fshatin kozmopolitan bregdetar Paralia Katerinis. Hoteli ve ne dispozicion 68 dhoma te dekoruara bukur te pajisura me vaske ose dush / WC, tharëse flokësh, telefon, TV satelitor, frigorifer, ajer te kondicionuar dhe ballkon. Hoteli ofron një gamë të gjerë aktivitetesh te kohës së lirë dhe objekte relaksimi. Ato përfshijnë pishina te brendshme dhe te jashtme noti, një fushë tenisi, sauna dhe një vaskë të nxehtë. Bilardo dhe pingpong janë gjithashtu në dispozicion. Mediterranean Resort ka një sallë pritjeje të bukur dhe një tarracë ne pishinë ku ju mund të shijoni kuzhinën e shijshme, pije dhe ushqime. Vendndodhja është ideale për udhëtime ditore në malin Olympos, Meteora dhe shumë vende arkeologjike. Selaniku është 70 kilometra larg.


   Distancat

   • Aeroporti: 70 km
   • Distance nga deti: 500 m
   Loading Reviews...
   Mediterranean Princess

   Mediterranean Princess

   Adresa: 60100 Paralia - Pieria - Greece
   Vetem te rritur +16 vjec
   Pushime Verore
   Oferta Speciale
   Sugjerime Nga Amara Travel
   708,84 €
   Cmimi total per 7 netë
   për 2 persona
   Me Shume Info...

   I ndodhur vetëm 120 m nga plazhi, Mediterranean Princess është ndërtuar në mesin e një kopshti te gjelberuar dhe përmban një pishinë me një tarracë dielli. WiFi falas është në dispozicion në të gjitha fushat. Te gjitha dhomat dhe suitat kane TV satelitor, ajer te kondicionua, kasaforte, minibar në një banjo me një tharëse flokësh dhe ballkon ose verande me pamje nga deti apo kopshti. Mengjesi i pasur me bufe te hapur shërbehet çdo ditë në zonën e ngrënies. Apelit restorant a la carte, shërben një shumëllojshmëri të gjerë të specialiteteve locale dhe nderkombetare, ndërsa bar loby Hibiscus ofron një atmosferë relaksuese për një pije dhe një bisedë. Paralia Town është vetëm 400 m larg nga hoteli. Qyteti i Selanikut eshte rreth 90 km larg. Parking privat falas është i mundur në vend.


   Distancat

   • Distance nga deti: 120 m
   • Distance nga qendra: 500 m
   Loading Reviews...
   Dion Palace Hotel

   Dion Palace Hotel

   Adresa: Pieria, Litohoro, Gritsa 60 200, Greece
   Pushime Verore
   Cifte dhe te rinjte
   Sugjerime Nga Amara Travel
   786,24 €
   Cmimi total per 7 netë
   për 2 persona
   Me Shume Info...

   Dion Palace eshte nje hotel elegant, i cili ndodhet pranë qytetit te bukur Litochoro dhe ofron pamje mbreselenese te shpateve te malit Olimp, të cilat tërheqin dashamirësitt e shëtitjeve romantike. Hoteli përbëhet nga një ndërtesë qendrore dykatëshe me një ashensor dhe bungalot. dy-katëshe Ai përmban një gamë të gjerë shërbimesh, dhoma të rehatshme me të gjitha lehtësitë moderne, restorante dhe bare, pishina, kafene, salla konferencash, internet, shërbim në dhomë, një klub fëmijët, sportive dhe objekteve argëtuese dhe Qender liksoze Spa. Ideal për pushime të rehatshme familjare.


   Distancat

    Loading Reviews...
    Olympic Star Beach Hotel

    Olympic Star Beach Hotel

    Adresa: Poseidonos 6, Néoi Póroi, 60065, Grecia
    Pushime Verore
    Oferta Speciale
    Dy Femije Falas
    639,21 €
    Cmimi total per 7 netë
    për 2 persona
    Me Shume Info...

    Olympic Star Beach Hotel është një hotel me 4 yje i cili ndodhet ne plazhin e bukur me rere Pori-Pieria. Hoteli përbëhet nga 33 dhoma të pajisura plotësisht. Këtu ju mund të shijoni një pushime relaksuese. Restoranti gjendet në ndërtesën kryesore, si dhe në kopshtin e gjelberuar i cili është vendi ideal për të shijuar një kuzhinë të pasur ndërkombëtare. Në tavernë ju mund të shijoni kuzhinën tradicionale greke. Një mëngjes amerikan të pasur dhe të shijshem te shërbyer çdo mëngjes me bufe te hapur. Beach Bar Ammos, vetëm një hap larg nga deti me karrige të panumërta për të shijuar qetësisht kafe, pije, kokteje dhe një përzgjedhje ushqimesh te lehta nen atmosferen e muzikes relaksuese.

    Distancat

     Loading Reviews...
     Danai Hotel & Spa

     Danai Hotel & Spa

     Adresa: Thalias & Estias, Olympiakí Aktí, 60100, Greece
     Pushime Verore
     Cifte dhe te rinjte
     Wellness & Spa
     Sugjerime Nga Amara Travel
     582,12 €
     Cmimi total per 7 netë
     për 2 persona
     Me Shume Info...

     Një nga hotelet më moderne në territorin e Pierias, Danai Hotel & Spa ofron një pishinë me shtretër dhe cadra dielli dhe, qoshe interneti, një palestër dhe qender spa. Hoteli ndodhet 8 km nga Katerini. Akomodimi në Danai Hotel është me ajër të kondicionuar mini-bar, TV satelitor, kasaforte dhe tharëse flokësh. Mëngjesi sherbehet cdo dite në zonën e ngrënies, dhe me pagesë në qoftë se sherbehet ne dhome. Danai gjithashtu disponon një restorant që shërben enët e shijshme në bazë të recetave origjinale nga rajoni i Pierias. 

     Distancat

     • Distance nga deti: 500 m
     • Distance nga qendra: 8 km
     Loading Reviews...
     Cosmopolitan Hotel & Spa

     Cosmopolitan Hotel & Spa

     Adresa: Beach Road, Paralia Katerinis, 60100, Greece
     Pushime Verore
     Cifte dhe te rinjte
     Wellness & Spa
     Oferta Speciale
     680,40 €
     Cmimi total per 7 netë
     për 2 persona
     Me Shume Info...

     Cosmopolitan Hotel & Spa është i vendosur 200 m nga plazhi me rërë i Paralia Katerinis në Pieria. Ai ofron pishinë të brendshme dhe te jashtme, një restorant dhe hyrje falas qendren spa. Dhomat me ajër të kondicionuar në Hotel Cosmopolitan & Spa janë të dekoruara me stil. Ato jane te gjitha te pajisura me kasaforte, Wi-Fi dhe një TV LCD satelitor. Banjot moderne kanë një dush ose vaskë me hidromasazhe.

     Distancat

     • Aeroporti: 14 km
     • Distance nga deti: 200 m
     • Distance nga qendra: 8 km
     Loading Reviews...
     Gold Stern

     Gold Stern

     Adresa: Vasileos Konstantinou 7, Paralia Katerinis, 60100, Greece
     Pushime Verore
     Cifte dhe te rinjte
     Oferta Speciale
     338,80 €
     Cmimi total per 7 netë
     për 2 persona
     Me Shume Info...

     Vetëm 80 m nga plazhi dhe qendra e fshatit Paralia, Gold Stern ofron dhoma me ajer te kondicionuar me një ballkon mobiluar me pamje nga sheshi. Hoteli ka një restorant që shërben mëngjes kontinental. Wi-Fi falas është në dispozicion në të gjitha ambjentet. Hotel Gold Stern ka dhoma të bollshme dhe të pajisura me ajer te kondicionuar, TV, minibar dhe tharëse flokësh. Një banjo private është standarte në çdo dhomë. Gold Stern ka një recepsion 24 orë, i cili mund të sigurojë informacion në lidhje me pikat turistike te zones, gjithashtu mund të organizojnë makina me qera dhe ekskursione. Mysafirët e hotelit mund të përdorin qoshen e internetit me kompjuterin personal. Qyteti i Katerinit është 7 km nga hoteli Gold Stern. Vendi arkeologjik i Dion është ne nje distance prej 27 km. Parking falas është në dispozicion në vend.


     Distancat

     • Distance nga deti: 80 m
     • Distance nga qendra: 7 km
     Loading Reviews...
     Ioni Hotel

     Ioni Hotel

     Adresa: Basilews Paulou 2, Paralia Katerinis, Paralia Katerinis, 60100 , Grecia
     Pushime Verore
     Cifte dhe te rinjte
     389,62 €
     Cmimi total per 7 netë
     për 2 persona
     Me Shume Info...

     Duke qëndruar në një mjedis komod familjar, mysafirët mund ti japin një kuptim të veçantë qëndrimit te tyre. Ju mund të hani mëngjesin e pasur në bufe te hapur dhe pastaj të shijoni kafene ose pijen tuaj në dhomë e vogël te mengjesit, por te dekoruar me shije në kopshtin e hotelit, i cili është një tipar unik i hotelit. Përveç kësaj, hoteli ofron: 24h recepsion, Wi-Fi falas në të gjitha ambientet e hotelit, sherbim te makinave me qera, prenotim taksish. Hoteli ofron dhoma dyshe, treshe dhe të teke me pamje ng sheshi qendror, plazhi ose nga kopshti, ndërsa të gjitha dhomat kanë: ajer te kondicionuar, ballkon te madh dhe të rehatshem, Wi-Fi, TV satelitor, Mini bar, Tharese flokesh, kasafortë, telefon etj. Hoteli gjithashtu ka një dhomë të projektuar posaçërisht për njerëzit me aftësi të kufizuara.


     Distancat

     • Distance nga deti: 50 m
     Loading Reviews...
     Sun Beach Platamonas

     Sun Beach Platamonas

     Adresa: Platamonas, Platamonas, 60065, Grecia
     Pushime Verore
     Cifte dhe te rinjte
     Sugjerime Nga Amara Travel
     Rezervime Te Hershme
     493,90 €
     Cmimi total per 7 netë
     për 2 persona
     Me Shume Info...

     Në Platamonas Beach, ky hotel me 3 yje përmban një kopsht 10,000- m² dhe dalje të drejtpërdrejtë në një plazhin me rërë. Ai ofron një tarracë dielli me pishinë me pamje nga Kalaja e famshme Platamon. Vendndodhja e hotelit është ideale për sportet e ujit si ski uji, pedale, parashutë dhe simulim. Qendra e qytetit Platamonas është ne një distance me makinë 10-minuta. Stafi eshte në dispozicion 24/7. Shërbimet përfshijnë shërbim në dhomë 24 orë dhe shërbim e-mail. Makina me qira mund të organizohen sipas kërkesës.

     Distancat

      Loading Reviews...

      Lloji I sherbimit

      Filtro sipas cmimit

      Sipas yjeve

      Zgjidh numrin minimal të yjeve:

      Lloji I Akomodimit

      Facilitetet