Hotel
Rezervim
Parametrat e kërkimit: , nga 02.06.2017 në 09.06.2017, +7 ditë, 2 persona
Destinacioni:
Vendosni destinacionin e vlefshem
Check In:
Check Out:
Te rritur:
Fëmijë:
1. Mosha
2. Mosha
3. Mosha
4. Mosha
Aphrodite Mykonos Beach Hotel

Aphrodite Mykonos Beach Hotel

Adresa: Kalafatis, Mykonos, Kalafatis, 84600, Greece
Pushime Verore
Cifte dhe te rinjte
Sugjerime Nga Amara Travel
1.524,60 €
Cmimi total per 7 netë
për 2 persona
Me Shume Info...

Plazhi i Kafalatis i vetmi “plazh me flamurin Blu” ne Mykonos per gati dy dekada. I vendosur ne jug-lindje te Mikonos me reren e arte dhe ujerat e kristalte, plazhi Kafalatis shtrihet perreth 2 km dhe eshte 70m i gjere. Hoteli eshte i vendosur ne Plazhin Kafalatis ngjitur me qendrat dhe shkollat e trainimit per sporte ujore. Hoteli eshte ideal per ata qe jane ne kerkim te aventures.

Distancat

  Loading Reviews...
  Grecotel Mykonos Blu Exclusive Resort

  Grecotel Mykonos Blu Exclusive Resort

  Adresa: Main Street, Psarou, 84600, Grecia
  Pushime Verore
  Cifte dhe te rinjte
  Pushime Luksoze
  Muaj Mjalti
  Sugjerime Nga Amara Travel
  2.410,10 €
  Cmimi total per 7 netë
  për 2 persona
  Me Shume Info...

  Grecotel Mikonos Blu Resort ndodhet ne plazhin e bukur te Psarou ne Ishullin Mikonos. Qyteti i Mikonos ndodhet 5 minuta larg ne kembe dhe aeroporti i Mikonos ndodhet 5km larg. Hoteli ka arkitekture tradicionale te ishullit me muret e bardha dhe format kubike nderkohe qe dekori dhe mobilimi i dhomave dhe ambjenteve te tjera eshte luksoz dhe modern. Hoteli disponon 103 njesi akomodimi te perbera nga bungalo, apartamente, suita dhe dhoma.

  • Dhome dyshe Island Bungalow me pamje nga kopeshti

   Akomodim me mengjes
   2.410,10 €
  • Dhome dyshe Island Bungalow Me pamje pjeserisht nga deti

   Akomodim me mengjes
   2.741,20 €

  Distancat

   Loading Reviews...
   Myconian Kyma Hotels & Thalassa Spa

   Myconian Kyma Hotels & Thalassa Spa

   Adresa: Mykonos Town, Mikonos 846 00, Greec
   Pushime Verore
   Cifte dhe te rinjte
   Wellness & Spa
   Muaj Mjalti
   Sugjerime Nga Amara Travel
   1.293,60 €
   Cmimi total per 7 netë
   për 2 persona
   Me Shume Info...

   Nje hotel luksoz butik I vendosur pak minuta larg qendres se Mykonos dhe afer disa prej plazheve me te mire te ishullit si Platis Gialos, Paradise, Super Paradise, Psarou dhe Ornos. Hoteli ka nje fushe tenisi dhe ofron gjithashtu shume aktivitete dhe sherbime te ndryshme si eskursione ne ishull, sporte te shumta ujore, degustim vererash te ndryshme etj.

   • Dhome dyshe Artemis Deluxe me pamje nga deti

    Akomodim me mengjes
    2.186,80 €
   • Dhome dyshe Apollon Deluxe me pamje nga kopeshti

    Akomodim me mengjes
    1.293,60 €

   Distancat

    Loading Reviews...
    Villas Mykonos Panormos

    Villas Mykonos Panormos

    Adresa: Panormos Mykonos, Panormos Mykonos, 84600, Greece
    Pushime Verore
    Cifte dhe te rinjte
    Muaj Mjalti
    Sugjerime Nga Amara Travel
    Apartamente & vila
    2.541,00 €
    Cmimi total per 7 netë
    për 2 persona
    Me Shume Info...

    Mykonos Panormos Villas me pamje panoramike te Gjirit te Panormos ofron 14 vila te stilit cikladik. Shumica e tyre kane pishine private ose te perbashket me verande. Interneti WiFi eshte i disponueshem ne te gjitha ambjentet. Vilat jane te pajisura me dhoma gjumi, ambjent ndenje, kuzhine te pajisur me frigorifer dhe mikrovale si dhe banjo me tharese flokesh dhe aksesor tualeti falas. Pushuesit mund te pergatisin ushqime zgarre me paisjet e disponueshme ne vile. Restorante, bare, kafene, dhe dyqane te ndryshme ndodhen rreth 350m larg. Qyteti i Mykonos me portin kryesor ndodhet 5km larg. Parkimi privat eshte i disponueshem. 


    Distancat

     Loading Reviews...
     San Marco Hotel

     San Marco Hotel

     Adresa: Main Street, Agios Stefanos, 84600, Greece
     Pushime Verore
     Cifte dhe te rinjte
     Sugjerime Nga Amara Travel
     1.665,40 €
     Cmimi total per 7 netë
     për 2 persona
     Me Shume Info...

     San Marco Luxury Hotel & Villas eshte nje hotel luksoz ne gjirin Houlakia ne ishullin grek magjiplote Cyclades e Mykonos. Dhomat dhe suitat luksoze te San Marco Hotel & Villas jane projektuar me stil dhe njekohesisht ofrojne hapesira ideale per t'u çlodhur. 

     • Dhome dyshe Classic me pamje nga kopeshti

      Akomodim me mengjes
      1.665,40 €
     • Dhome dyshe Deluxe me pamje pjeserisht nga deti

      Akomodim me mengjes
      2.033,90 €
     • Suite Honeymoon me pamje nga deti

      Akomodim me mengjes
      3.157,00 €

     Distancat

      Loading Reviews...
      Petinos Hotel

      Petinos Hotel

      Adresa: Platis Yialos Beach, Platis Yalos, 84600, Greece
      Pushime Verore
      Cifte dhe te rinjte
      Muaj Mjalti
      Sugjerime Nga Amara Travel
      1.216,60 €
      Cmimi total per 7 netë
      për 2 persona
      Me Shume Info...

      Rinovuar teresisht Hoteli Petinos prezanton mjedise te reja dhe mikpritese ku bien ne sy elementet e arkitektures te dallueshme, tradicionale cikladike. Ne afersi te plazhit kozmopolitan te Platis Gialos dhe vetem nje udhetim te shkurter me autobus ne qytetin kryesor te Mykonos, Chora, Hotele Petinos do te plotesoje pritshmerite tuaja per relaksim dhe kenaqesi. Brenda ambienteve luksoze te hotelit ju do te gjeni lobin e madh per relaksim, nje dhome TV, internet kafe, kopesht te madh, si dhe bar dhe restorant te cilat jane plotesisht me ajer te kondicionuar.

      Distancat

       Loading Reviews...
       Mykonos Theoxenia Boutique

       Mykonos Theoxenia Boutique

       Adresa: Kato Mili, P.Ο.Box 177, Mýkonos City, 84600, Greece
       Pushime Verore
       Cifte dhe te rinjte
       Muaj Mjalti
       Sugjerime Nga Amara Travel
       2.071,30 €
       Cmimi total per 7 netë
       për 2 persona
       Me Shume Info...

       Hotel Theoxenia eshte nje nga hotelet butik me te famshem ne Mikonos dhe Greqi. Hoteli eshte frymezuar dhe krijuar ne vitet 60 dhe tani eshte prone e mbrojtur kombetare per stilin e tij inovativ, arkitekturen dhe perdorimin unik te shkembinjve local dhe zejtarise nderkohe qe eshte respektuar arkitektura tradicionale cikladike. Hoteli disponon 52 dhoma luksoze te mobiluara me stil dhe dekoruar me shije. 

       Distancat

        Loading Reviews...
        Leto Hotel

        Leto Hotel

        Adresa: Polykandrioti, Mýkonos City, 84600, Greece
        Pushime Verore
        Cifte dhe te rinjte
        Sugjerime Nga Amara Travel
        2.148,30 €
        Cmimi total per 7 netë
        për 2 persona
        Me Shume Info...

        Hotel Leto eshte unik ne ishullin e Mikonos per vendodhjen e tij ne shtrirjen e ngushte te portit te vjeter mu ne qender te gjirit te Choras ne qender te kryeqytetit. Hoteli eshte i ndertuar me stil neo-klasik dhe konsiston ne 25 dhoma te mobiluara me shije, te cilat kane ballkon me pamje nga porti i Mikonos dhe deti magjepses Egje.

        • Dhome dyshe Standarte me pamje nga deti

         Akomodim me mengjes
         2.148,30 €
        • Dhome dyshe Superior me pamje nga deti

         Akomodim me mengjes
         2.764,30 €

        Distancat

         Loading Reviews...

         Lloji I sherbimit

         Filtro sipas cmimit

         Sipas yjeve

         Zgjidh numrin minimal të yjeve:

         Lloji I Akomodimit

         Facilitetet