Hotel
Rezervim
Parametrat e kërkimit: , nga 02.06.2017 në 09.06.2017, +7 ditë, 2 persona
Destinacioni:
Vendosni destinacionin e vlefshem
Check In:
Check Out:
Te rritur:
Fëmijë:
1. Mosha
2. Mosha
3. Mosha
4. Mosha
Aegli Hotel

Aegli Hotel

Adresa: Georgiou Lekka 15, Loutráki, 20300, Greece
Pushime Verore
Cifte dhe te rinjte
Pushime Ekonomike
164,64 €
Cmimi total per 7 netë
për 2 persona
Me Shume Info...

Hotel Aegli eshte nje hotel me 3 yje i cili ndodhet ne breg te detit, 200m larg nga porti i Lutrakit dhe ne nje distance te shkurter nga taverna, restorante, bare dhe dyqane te ndryshme. Hoteli sherben mengjes me bufe te hapur. Hoteli ka 33 dhoma te medha te gjitha te pajusura me ajer te kondicionuar, TV banjo me tharese flokesh dhe ballkon me pamje nga deti ose nga pishina. Hoteli ndodhet 10m nga ujrat termale dhe ujvarat e Lutrakit ndodhen ne nje distance prej 200m. Internet WiFi eshte I disponueshem falas ne te gjitha ambjentet e hotelit.

Distancat

  Loading Reviews...
  Arion Hotel Loutraki

  Arion Hotel Loutraki

  Adresa: Osiou Patapiou 1, Loutráki, 20300, Greece
  Pushime Verore
  Pushime familjare / per femije
  Cifte dhe te rinjte
  290,08 €
  Cmimi total per 7 netë
  për 2 persona
  Me Shume Info...

  Arion Hotel eshte i vendosur 50m nga Ujerat Termale te Lutrakit, 20m nga plazhi dhe shume afer tavernave dhe dyqaneve kryesor ne Lutraki.  Hoteli ka 26 dhoma te gjitha te pajisura me ajer te kondicionuar, TV, minibar, Banjo me tharese flokesh dhe dush si dhe ballkon. Hoteli ofron mengjes me bufe te hapur dhe interenet WiFi falas ne te gjitha ambjentet e hotelit.

  Distancat

  • Distance nga deti: 30 m
  Loading Reviews...
  Central Hotel

  Central Hotel

  Adresa: Eleftheriou Venizelou 35, Loutráki, 20300, Greece
  Pushime Verore
  Cifte dhe te rinjte
  Pushime Ekonomike
  431,20 €
  Cmimi total per 7 netë
  për 2 persona
  Me Shume Info...

  Central Hotel eshte nje hotel me menaxhim familjar I cili eshte I vendosur ne qender te qytetit te Loutrakit, vetem 30m nga plazhi. Hoteli ka 24 dhoma te dekoruara ne menyre moderne dhe te pajisura me ajer te kondicionuar, TV, minibar, banjo me tharese flokesh dhe dush, internet WiFi falas, ballkon. Restorante, bare dhe dyqane te ndryshme ndodhen ne nje distance prej 40m larg nga hoteli. Qyteti Korinthos eshte 8km larg. Parking falas eshte i disponueshem prane hotelit.

  Distancat

  • Distance nga deti: 50 m
  Loading Reviews...
  Club Hotel Loutraki

  Club Hotel Loutraki

  Adresa: Poseidonos 48, Loutráki, 20300, Greece
  Pushime Verore
  Pushime familjare / per femije
  Cifte dhe te rinjte
  Sugjerime Nga Amara Travel
  1.011,36 €
  Cmimi total per 7 netë
  për 2 persona
  Me Shume Info...

  Club Hotel Loutraki ndodhet ne rrethinat e Loutrakit shume afer kanalit te famshem te korinthit. Hoteli eshte prona me luksoze ne zone per kompleksin me 5 yje me 275 dhoma perfshire 20 stile te ndryshme suitash. Hoteli ka nje mini-klub per femije, pishine per te rritur dhe per femije, pishine te mbyllur dhe Kazinon me te madhe ne Evrope. Hoteli gjithashtu ofron lehtesira dhe sherbime te tjera per ta bere pushimin tuaj sa me te kendshem dhe te paharrueshem.

  • Dhome dyshe Executive me pamje nga mali

   Mengjes + darke
   1.011,36 €
  • Dhome dyshe Executive me pamje nga kopeshti

   Mengjes + dreke+ darke
   1.270,08 €

  Distancat

  • Distance nga deti: 100 m
  • Distance nga qendra: 15 km
  Loading Reviews...
  Ilion Hotel

  Ilion Hotel

  Adresa: 50, Elefheriou Venizelou, Loutráki, 20300, Greece
  Pushime Verore
  Pushime familjare / per femije
  Cifte dhe te rinjte
  Pushime Ekonomike
  266,56 €
  Cmimi total per 7 netë
  për 2 persona
  Me Shume Info...

  I vendosur  vetem 200m nga plazhi I bukur I Loutrakit, I cili eshte shume I frekuentuar gjate sezonit te veres Ilion hotel ofron mundesi akomodimi te ndryshme. Hoteli ofron 24 dhoma te rehatshme dhe te dekoruara kendshem, secila me banjon e vet private me dush/vaske, TV, ajer te kondicionuar dhe ballkon me pamje nga malet magjepses. Hoteli ndodhet shume afer plazhit te bukur.  Hoteli ka nje dhome ku sherbehet mengjesi  dhe nje bar ku sherbehen pije te ndryshme ne nje ambjent relaksues per kenaqesine tuaj. Sherbime dhe lehtesira te tjera ofrohen nga hoteli per te bere qendrimin tuaj sa me te rehatshem.

  Distancat

  • Aeroporti: 80 km
  • Distance nga deti: 100 m
  Loading Reviews...
  Loutraki Hotel

  Loutraki Hotel

  Adresa: El. Venizelou 19, Loutráki, Peloponnese, Greece
  Pushime Verore
  Cifte dhe te rinjte
  Pushime Ekonomike
  697,76 €
  Cmimi total per 7 netë
  për 2 persona
  Me Shume Info...

  Hotel Loutraki ofron akomodim edhe per pushuesit qe nuk duan te lene pas kafshet e tyre shtepiake.  Cdo dhome eshte e pajisur me ajer te kondicionuar, TV, minibar, tharese flokesh etj. Disa nga dhomat kane nje ambjent ndenje. Internet WiFi eshte i disponueshem ne te gjitha ambjentet. Hoteli ndodhet ne nje distance te shkurter nga restorante, bare dhe dyqan te ndryshme.  Aeroporti me i afert eshte Eleftherios Venizelos i cili ndodhet 85km larg. 

  Distancat

  • Distance nga deti: 300 m
  Loading Reviews...
  Mantas Bay - Apartments

  Mantas Bay - Apartments

  Adresa: Vouliagmeni Lake GR 203 00, Loutraki
  Pushime Verore
  Pushime Ekonomike
  Apartamente & vila
  454,72 €
  Cmimi total per 7 netë
  për 2 persona
  Me Shume Info...

  Mantas Bay apartments eshte nje kompleks I ri I vendosur vetem 15 minuta larg qytetit te Loutrakit, prane lienit Heraion Vouliagmeni, pjese e nje peisazhi magjik, i rrethuar nga male me gjelberim. Kompleksi konsiston ne 10 bungalo me hapesire te projektuara me elemente te arkitektures tradisionale greke.  Te gjitha njesite akomoduese jane te pajisura me nje kuzhine te kompletuar plotesisht, oxhak, ajer te kondicionuar, TV satelitor etj. Beach Bar-Tavern ofron pije te ndryshme dhe koktej ekzotike si dhe nje larmishmeri specialitetesh nga kuzhina nderkombetare. Sherbime dhe facilitete te tjera ofrohen ne kompleks per te bere qendrimin tuaj sa me te rehatshem.

  Distancat

  • Distance nga deti: 70 m
  • Distance nga qendra: 6 km
  Loading Reviews...
  Mantas Hotel

  Mantas Hotel

  Adresa: Damaskinou 1 , Loutráki, 20300, Greece
  Pushime Verore
  Pushime familjare / per femije
  Cifte dhe te rinjte
  454,72 €
  Cmimi total per 7 netë
  për 2 persona
  Me Shume Info...

  Mantas Hotel ndodhet shume afer qendres se Loutrakit dhe ne nje distance te shkurter ne kembe nga restorantet, baret dhe dyqanet e ndryshme. Hoteli ndodhet 70 m nga plazhi i Loutrakit dhe 30m nga qendra tregtare e qytetit. Hoteli disponon 52 dhoma secila e dekoruar me nje stil te vecante. Dhomat jane me hapesire dhe te gjitha te pajisura me ajer te kondicionuar, TV satelitor, Wifi falas, kasaforte, banjo te medha me tharese flokesh etj.  Restoranti i hotelit ofron nje larmishmeri te madhe specialitetesh me bufe te hapur si dhe ushqime dietike dhe vegjetariane me kerkese. Lobi Bar kafeteria ofrojne pije te ndryshme gjate gjithe dites deri ne oret e vona te nates. Mini pishina dhe jacuzzi ofrojne argetim pa fund dhe palestra e pajisur ju ndihmon per te mbajtur trupin tuaj ne forme edhe gjate pushimeve tuaja. Klubi i nates i cili eshte i hapur nga qershori deri ne Tetor ofron nete argetuese me pije e kokteje te ndryshme.

  Distancat

  • Distance nga deti: 70 m
  • Distance nga qendra: 6 km
  Loading Reviews...
  Mantas Seaside Boutique Hotel

  Mantas Seaside Boutique Hotel

  Adresa: 11 Damaskinou Str. GR 203 00, Loutraki
  Pushime Verore
  Pushime familjare / per femije
  Cifte dhe te rinjte
  407,68 €
  Cmimi total per 7 netë
  për 2 persona
  Me Shume Info...

  Mantas Bpotique Hotel ndodhet ne afer plazhit, afer qytetit vetem 60m nga bulevardi kryesor dhe afer cdo sherbimi qe mund keni nevoje. Dyqanet dhe supermarketet jane ne nje distamce te shkurter ne kembe. Dhe sigurisht sic sugjeron dhe vete emri ndodhet afer detit. Paisjet moderne te hotelit, pamja e pabesueshme nga ballkonet dhe pamaja e mrekullueshme nga kopshti I tarraces e bejne nje nga hotelet me te privilegjuara ne zone. Dhomat e dekoruara me stil jane te pajisura me ajer te kondicionuar, TV satelitor, minibar, kasaforte, internet WiFi, banjo me Jacuzzi, tharese flokesh dhe peshore personale. Mengjesi sherbehet cdo dite nga ora 07:00-10:30 ne kopshtin e tarraces me nje pamje panoramike. Shijoni kafene apo pijen tuaj perballe detit duke pare blune e pafund te gjirit Korinthian. Pushuesit mund te gezojne te gjitha sherbimet dhe lehtesirat qe ofrohen ne Hotel Manta si pishina, palestra restorantet etj.

  Distancat

  • Distance nga deti: 0 m
  Loading Reviews...
  Marion Hotel

  Marion Hotel

  Adresa: 36 Grigoriou Lekka, Loutráki, 20300, Greece
  Pushime Verore
  Pushime familjare / per femije
  Cifte dhe te rinjte
  469,70 €
  Cmimi total per 7 netë
  për 2 persona
  Me Shume Info...

  Hotel Marion eshte i vendosur afer plazhit te Loutrakit, 50m nga banjot termale dhe 1km nga kazinoja me e madhe ne evrope. Hoteli disponon 49 dhoma te dekoruara me shije dhe parket druri. Te gjitha jane te pajisura me ajer te kondicionuar, TV satelitor, minibar, tharese flokesh dhe ballkon shumica me pamje nga gjiri i Korinthit. Bari i hotelit ofron pije te ndryshme gjate gjithe dites deri ne oret e vona te mbremjes. Hoteli ndodhet afer bareve, restoranteve dhe dyqaneve te ndryshme.

  Distancat

  • Distance nga deti: 50 m
  Loading Reviews...
  Petit Palais Hotel

  Petit Palais Hotel

  Adresa: G.Lekka 48 str., Loutráki, 20300, Greece
  Pushime Verore
  Pushime familjare / per femije
  Cifte dhe te rinjte
  Pushime Ekonomike
  721,28 €
  Cmimi total per 7 netë
  për 2 persona
  Me Shume Info...

  Hoteli ndodhet ne nje nga pejsazhet me te bukura te Mesdheut me histori, kulture te mrekullueshme dhe njerez me bujari te madhe. Hoteli ndodhet jo me shume se 10m larg detit dhe disponon 36 dhoma te rehatshme. Te gjitha dhomat jane te pajisura me ajer te kondicionuar, telefon, TV, minibar dhe ballkon me pamje nga gjiri i Korinthit. Snack Bar i hotelit sherben pije te ndryshme dhe ushqime te lehta gjate gjithe dites deri ne oret e vona te mbremjes. Hoteli ka nje kend lojrash per femije ne ambjentet e brendeshme te tij. 

  Distancat

  • Distance nga deti: 10 m
  Loading Reviews...
  Plaza Hotel Loutraki

  Plaza Hotel Loutraki

  Adresa: 25is Martiou 32, Loutráki, 20300, Greece
  Pushime Verore
  Pushime familjare / per femije
  Cifte dhe te rinjte
  Pushime Ekonomike
  439,04 €
  Cmimi total per 7 netë
  për 2 persona
  Me Shume Info...

  Hotel Plaza ne loutraki me vendosgjen e ti j ideale afer qendres dhe shume afer plazhit eshte vendi perfekt per pushuesit qe kerkojne te eksplorojne bukurite e vendit perreth. Hoteli  disponon 27 dhoma te dekoruara me stil dhe te pajisuara me ajer te kondicionuar, TV satelitor, telefon, minibar, banjo me dush e tharese flokesh, internet WiFi etj. Bari i hotelit sherben pije te ndryshme gjate gjithe dites. Aktivitetet ne hotel perfshijne terapi ne ujerat termale, sporte ujore dhe aktivitete malore. Hoteli ofron internet WiFi falas ne te gjitha ambjentet e tij dhe parking falas prane hotelit. Sherbime dhe lehtesira te tjera ofrohen nga hoteli per te bere qendrimin tuaj sa me te kendshem.

  Distancat

  • Aeroporti: 8 km
  • Distance nga deti: 20 m
  • Distance nga qendra: 18 km
  Loading Reviews...
  Poseidon Resort Hotel

  Poseidon Resort Hotel

  Adresa: Hotel Poseidon Resort Loutraki Korinthias, Greece
  Pushime Verore
  Pushime familjare / per femije
  Cifte dhe te rinjte
  Pushime Luksoze
  Wellness & Spa
  Sugjerime Nga Amara Travel
  1.277,92 €
  Cmimi total per 7 netë
  për 2 persona
  Me Shume Info...

  otel Poseidon eshte i vendosur rreth 1 ore larg nga Athina dhe aeroporti nderkombetar dhe nje distance te shkurter nga vendet historike te Epidarus, Myceane, Nafplio dhe Korinthi antik. I projektuar sipas arkitektures greke, kompleksi bregdetar eshte I rrethuar nga bukuria e ullishteve dhe deti i pafund blu. Hoteli disponon 320 zgjedhje luksoze akomodimi si dhoma standarte ne ndertesen kryesore, Superior Bungalos, Villa dhe Suite si dhe seksioni i Esperides Villas & Suites.

  • Dhome dyshe Bungalow me pamje nga kopeshti

   All inclusive ( ushqim dhe pijet te perfshira)
   1.277,92 €

  Distancat

  • Distance nga deti: 0 m
  • Distance nga qendra: 100 km
  Loading Reviews...
  Possidonion Hotel

  Possidonion Hotel

  Adresa: 203 00, Agiou Ioannou 14, Λουτράκι 203 00, Greece
  Pushime Verore
  Pushime Ekonomike
  203,84 €
  Cmimi total per 7 netë
  për 2 persona
  Me Shume Info...

  Hotel Possidonion eshte nje hotel relativisht I vogel I cili ndodhet ne qender te qytetit te Loutrakit dhe plazhi qendror ndodhet ne nje distance et shkurter ne kembe. Hoteli ofron dhoma me paisje dhe dekor modern. Te gjitha dhomat jane te pajisura me ajer te kondicionuar, minibar, kasaforte, TV satelitor, telefon, banjo me vaske/dush, tharese flokesh, internet WiFi, ballkon etj. Hoteli ofron mengjes me bufe te hapur cdo dite ne sallen e mengjesit. Bari i hotelit ofron pije te ndryshme gjate gjithe dites. Hoteli ndodhet rreth 100m nga deti, 100km nga aeroporti nderkombetar i Athines dhe 84km nga qyteti i Athines.

  Distancat

  • Distance nga deti: 200 m
  Loading Reviews...

  Lloji I sherbimit

  Filtro sipas cmimit

  Sipas yjeve

  Zgjidh numrin minimal të yjeve:

  Lloji I Akomodimit

  Facilitetet