Hotel
Rezervim
Parametrat e kërkimit: , 2 persona
Destinacioni:
Vendosni destinacionin e vlefshem
Check In:
Check Out:
Te rritur:
Fëmijë:
1. Mosha
2. Mosha
3. Mosha
4. Mosha
Hotel Arber

Hotel Arber

Adresa: Str. Bardhok Biba no.59 1000
Cifte dhe te rinjte
543.34 €
Cmimi total per 7 netë
për 2 persona
Me Shume Info...

Hotel Arber, ndertuar ne vitin 2001 ndodhet ne qender te Tiranes, fare prane institucioneve shteterore dhe kulturore. Arkitektura dhe teknologjia moderne e bejne kete hotel nje zgjedhje te pershtatshme dhe ideale per çdo vizitor. Ky hotel i vogel, miqesor dhe i nje standardi te mire, ju mirepret ne nje ambient te kendshem dhe komod. Restoranti ju ofron nje kuzhine tradicionale shqiptare te larmishme si dhe specialitete italiane. Hoteli ka dhe nje salle konferencash per nje maksimum prej 35 personash. Hoteli ka gjithsej 25 dhoma, nga te cilat, 13 jane dopjo, 6 jane dyshe, 5 teke dhe 1 suite.

Distancat

 • Stacioni I autobusit: 500 m
 • Aeroporti: 2,5 km
 • Distance nga qendra: 200 m
Loading Reviews...
Golden City Hotel

Golden City Hotel

Adresa: Rrruga Him Kolli No 45/4, 1001 , Tirane
Pushime familjare / per femije
Cifte dhe te rinjte
348.04 €
Cmimi total per 7 netë
për 2 persona
Me Shume Info...

Golden City Hotel eshte I vendosur ne zemer te Tiranes, vetem 300 metra nga sheshi Skenderbeu dhe te gjitha vendet e medha. Ky hotel i dekoruar me shije permban nje bar ne lobi, Wi-Fi dhe parkim falas per te gjithe mysafiret. Te gjitha dhomat jane te pajisura me ajer te kondicionuar, nje TV me ekran te sheshte me kanale kabllore dhe nje mini-bar. Banjo private ka nje dush dhe produkte tualeti falas. Mengjesi sherbehet çdo dite ne dhomen e ngrenies se hotelit. Mysafiret mund te gjejne restorante te shumta vetem disa hapa nga qyteti i Arte. Lagjia e famshme Bllokut ofron jeteen e nates dhe aktiveitete kulturore live mund te arrihen ne 1 km. Brenda nje distance te shkurter ne kembe, mysafiret mund te gjejne qendra te shumta te biznesit, zyra qeveritare, ambasada dhe zonat argetuese. Stacioni hekurudhor mund te gjendet 1 km larg, ndersa Stacioni kryesor i autobusave eshte 900 metra larg. Aeroporti i Tiranes mund te arrihet ne 10 km.

Distancat

 • Stacioni I autobusit: 9 km
 • Aeroporti: 10 km
 • Distance nga qendra: 300 m
Loading Reviews...
Hotel Airport Tirana

Hotel Airport Tirana

Pushime familjare / per femije
Cifte dhe te rinjte
563.50 €
Cmimi total per 7 netë
për 2 persona
Me Shume Info...

Hotel Airport Tirana eshte nje hotel luksoz dhe prestigjoz i vendosur vetem pak metra larg Aeroportit “Nene Tereza”, i cili dhuron nje atmosfere madheshtore permes ambienteve shlodhes e moderne. Hotel Airport Tirana eshte nje hotel familjar. Te pesedhjete dhomat elegante te hotelit do t`Ju ofrojne hapesira te gjera, komode e njekohesisht te rafinuara. Restoranti sherben mengjesin, dreken, darken, si dhe te gjitha llojet e gatimeve tradicionale shqiptare dhe te huaja. Te gjitha pjatat jane te pergatitura me produkte te fresketa e cilesore dhe te servirura plot stil. Qendra Fitness ofron shume programe dhe sherbime per te inkurajuar nje pjesemarrje  te shendetshme ne nje sere aktivitetesh. Qellimi per Qendren Fitness eshte qe te ofroje nje mundesi per pjesemarresit per te permiresuar ose ruajtur shendetin dhe vitalitetin e tyre permes nje shumellojshmerie te aktiviteteve dhe programeve. E vendosur ne katin e 1, kjo eshte nje zone me diell dhe ne menyre qe perdoruesit te shijojne ujin dhe kohen e lire ne pishinen e bukur.

Distancat

 • Distance nga qendra: 17 km
Loading Reviews...
Xheko Imperial Hotel

Xheko Imperial Hotel

Adresa: Rr ”Ibrahim Rugova”, Nr.56/H2, 1019, Tirane, Albania
Cifte dhe te rinjte
951.65 €
Cmimi total per 7 netë
për 2 persona
Me Shume Info...

Xheko Imperial Hotel, ngjitet në gamën me të lartë. Me një kombinim të rafinuar të luksit dhe traditës, Xheko Imperial Hotel i ofron klientelës së saj një konfort të veçantë. 29 dhoma nga të cilat 15 janë dhoma Deluxe dhe Imperiale që e bëjnë Xheko Imperial Hotel unik. Xheko Imperial Hotel ju ofron një bar elegant, një restorant të mrekullueshëm, një sherbim të shkëlqyer, e gjitha kjo e shoqëruar me një luks imperial. Shijoni një përvojë fantastike të kuzhinës në tarracën panoramike të xheko imperial 

Distancat

 • Stacioni I autobusit: 500 m
 • Aeroporti: 29 km
Loading Reviews...
Hotel Mondial

Hotel Mondial

Adresa: Rruga Muhamet Gjollesha, Tiranë 1023
Cifte dhe te rinjte
542.08 €
Cmimi total per 7 netë
për 2 persona
Me Shume Info...

Pasi nje jave te gjate  pune  eshte e rendesishme te kaloni nje fundjave relaksuese  dhe ne ju ftojme cdo te shtune ne restorant Paulo te shijoni nje darke nen tingujt e muzikes live. Mirsevini ne Hotel Mondial nje nga hotelet me prestigjioze me kater yje. Me arkitekturen e tij unike Hotel Mondial i projektuar në mënyrë origjinale , me paisje bashkohore  ku kombinohet në mënyrë perfekte eleganca dhe thjeshtësia e një ndërtimi neoklasik duke krijuar nje atmosferë ekskluzive kosmopolitane. I vendosur ne zemer te Tiranes, Hotel Mondial eshte i pozicionuar fare prane shëtitores kryesore bizneseve dhe qendrave komerciale.

Distancat

 • Aeroporti: 11 km
 • Distance nga qendra: 900 m
Loading Reviews...
Hotel Doro City

Hotel Doro City

Adresa: ruga Muhamet Gjollesha, Tiranë
Cifte dhe te rinjte
458.78 €
Cmimi total per 7 netë
për 2 persona
Me Shume Info...

Hotel Doro City , Tirane, Shqiperi, eshte nje hotel luksoz me 4 yje i cili përcakton prestigjin ,traditën dhe mikpritjen në një atmosferë të qetë. Hoteli ndodhet në nje pozicion ideal dhe nje distance prej vetem pak minutash ne kembe nga qendra e Tiranës dhe nga objektet kulturore dhe atraktive turistike te Tiranes. 

Distancat

 • Aeroporti: 9 km
 • Distance nga qendra: 700 m
Loading Reviews...
Theranda Hotel

Theranda Hotel

Adresa: Rr. Andon Zako Cajupi, Villa 6 & 7 Tiranë, Shqipëri
Cifte dhe te rinjte
434.98 €
Cmimi total per 7 netë
për 2 persona
Me Shume Info...

Theranda  Hotel Tiranë është një hotel elegant në një pozicion qendror, vetëm pak minuta larg zonës së bllokut qendrës argëtuese të Tiranës, kryeqytetit shqiptar, por i izoluar nga zhurmat e tij. Dhomat dhe banjot janë moderne, të stiluara në menyrë individuale dhe ofrojnë të gjitha kushtet e një hoteli superior. Hoteli ofron Wi-Fi internet, parkim privat, makina me qera dhe shërbim lavanderie. Mëngjesi bufe shërbehet në një bar elegant, ndërsa në ditet me diell mund të shijohet në mënyrë të mrekullueshme në kopshtin tonë të bukur. Klientët kanë vënë në dukje të gjitha facilitetet e mësipërme në komentet e tyre, por kanë vlerësuar mbi të gjitha stafin tonë, duke konfirmuar përpjekjet tona të vazhdueshme për t'i perzgjedhur me kujdes dhe për t'i trajnuar vazhdimisht ata, për të siguruar një shërbim mikpritës dhe të personalizuar.

Distancat

 • Aeroporti: 1,5 km
Loading Reviews...
Kruja Hotel

Kruja Hotel

Adresa: Mine Peza Str., Tirana, Albania
Cifte dhe te rinjte
Pushime Ekonomike
354.20 €
Cmimi total per 7 netë
për 2 persona
Me Shume Info...

Hotel "Kruja" u themelua ne vitin 1920 nga Ismail Kruja. Ne vitin 1991 u restaurua dhe filloi perseri aktivitetin si hotel. Ne vitin 1996 u ngrit nga themelet ne te njejtin vend hoteli ekzistues sot. Hotel Kruja ndodhet ne qender te Tiranes 300 m nga sheshi "Skenderbej". 

Distancat

 • Aeroporti: 18 km
 • Distance nga qendra: 450 m
Loading Reviews...
Rogner Hotel Tirana

Rogner Hotel Tirana

Adresa: Bulevardi Deshmoret e Kombit, 1000 Tiranë, Albania –
Pushime familjare / per femije
Cifte dhe te rinjte
902.86 €
Cmimi total per 7 netë
për 2 persona
Me Shume Info...

Rogner: Vendi ideal për vendimarrje të suksesshme! Ndër shumë hotele... spikat Rogner Hotel Tirana. Eshtë hoteli me vendodhjen më të mirë në qytet dhe hoteli i parë në Shqipëri i ndërtuar sipas standarteve ndërkombëtare, i pozicionuar në bulevardin kryesor “Dëshmorët e Kombit”, në zemër të Tiranës. Mikpritja dhe shërbimi, komoditeti dhe siguria bëjnë që hoteli të jetë vend takimi për elitën ekonomike, diplomatike dhe kulturore të Shqipërisë. Selia e Kuvendit, Presidenca, Kryeministria dhe shumë ambasada të rëndësishme ndodhen vetëm disa hapa larg hotelit. Për biznes apo thjesht për kënaqësi: ju keni zgjedhur vendin e duhur.

Distancat

  Loading Reviews...
  Hotel Baron

  Hotel Baron

  Adresa: Rruga Elbasanit 274, 1003 Tirana, Albania
  Cifte dhe te rinjte
  Pushime Ekonomike
  208.88 €
  Cmimi total per 7 netë
  për 2 persona
  Me Shume Info...

  Hotel dhe Restorant Baron eshte nje biznes familjar i cili vazhdimisht perpiqet per te permbushur deshirat dhe kerkesat e konsumatoreve. Hoteli ndodhet ne mes te Shqiperise dhe eshte ne nje zone qe karakterizohet nga nje harmoni me natyren vetem 3 km jashte qendres se Tiranes. Hoteli eshte ndertuar ne vitin 1997 dhe ruan arkitekturen tradicionale shqiptare.

  Distancat

  • Stacioni I autobusit: 150 m
  • Distance nga qendra: 3 km
  Loading Reviews...
  Brilant Antik Hotel

  Brilant Antik Hotel

  Adresa: Rruga "Jeronim de Rada", Nr. 79, 1001 Tirana, ALBANIA
  Cifte dhe te rinjte
  533.96 €
  Cmimi total per 7 netë
  për 2 persona
  Me Shume Info...

  Ne zemer te qytetit, me nje stil unik dhe te mahnitshem, i vendosur vetem hapa larg Kuvendit te Shqiperise, Hotel Brilant Antik ka fituar ne nje kohe te shkurter reputacionin e "shtepise larg nga shtepia" ne Tirane. Nga detajet krijuara me kujdes dhe fantazi ne dekorin e hotelit dhomave, Brilant Antik ofron nje mjedis te veçante. I ndodhur shume afer me qendrat kryesore qeveritare, te biznesit dhe tregtare, si dhe nga zonat me te kendshme, akomodimi ne Hotel Brilant Antik eshte mjaft i pershtatshem dhe praktik. 

   

  Distancat

  • Stacioni I autobusit: 300 m
  • Aeroporti: 2,4 km
  • Distance nga qendra: 300 m
  • Largesia nga qendra Historike: 1 km
  Loading Reviews...
  Broadway Hotel

  Broadway Hotel

  Adresa: Rr."Emin Dyraku"Nr.8 - Tirana
  Cifte dhe te rinjte
  Pushime Ekonomike
  420.00 €
  Cmimi total per 7 netë
  për 2 persona
  Me Shume Info...

  I vendosur prane stadiumit Selman Stermasi ne Tirane, Broadway shume prane qendres se Tiranes. Hoteli eshte 1.1 km nga Sheshi Skenderbej dhe 1.2 km nga Teatri Kombetar i Operas dhe Baletit. Aeroporti i Tiranes eshte 14 km larg.

  Distancat

  • Aeroporti: 14 km
  • Distance nga qendra: 1,1 km
  Loading Reviews...
  Best Western Premier Ark Hotel

  Best Western Premier Ark Hotel

  Adresa: ”Mother Teresa”Airport Rd Rinas Tirana 1053, Albania
  Cifte dhe te rinjte
  Wellness & Spa
  483.00 €
  Cmimi total per 7 netë
  për 2 persona
  Me Shume Info...

  BEST WESTERN PREMIER Ark Hotel eshte zgjedhja ideale per te gjithe ju qe mendoni te udhetoni per qellime biznesi apo per te pushuar. Klientet qe qendrojne tek ne mbeten te impresionuar pozitivisht nga stili unik, sherbimii personalizuar dhe profesional qe ofrohet, si edhe nga vendodhja strategjike qe hoteli ka. Arkitektura e vecante, arrin te nderthure mjaft mire modernen me luksozen, sherbimi me standarte te larta e ben hotelin tone te ri qe te renditet mes hoteleve me te mira ne Tirane, Shqiperi. Hoteli eshte mundesuar nga Shijaku Sh.p.k dhe eshte Hoteli i pare “PREMIER” ne Shqiperi nga marka e njohur boterore Best Western International.

   

  Distancat

  • Stacioni I autobusit: 30 m
  • Aeroporti: 100 m
  • Distance nga qendra: 1,4 km
  Loading Reviews...
  Hotel Continental Vore

  Hotel Continental Vore

  Pushime familjare / per femije
  Cifte dhe te rinjte
  363.86 €
  Cmimi total per 7 netë
  për 2 persona
  Me Shume Info...

  Hotel Continental, eshte nje nga hotelet me te njohura me nje klas te larte e te vendosur ne qender te Vores, vetem 10 minuta larg me makine nga Tirana. Nje hotel teper luksoz, I cili permban 44 dhoma te stilit modern nga te cilat 2 suita, 4 apartamente, te pajisur ne menyre shume te bukur me mini- bar, telefon, dhe TV ne cdo dhome, tualet modern privat, system kontrolli per ngrohjen dhe  ajrin  e  kondicionuar gjate gjithe vitit per te qene me prane komoditetit tuaj, ashensor, sherbim lavanterie, TV ne holle. Lehtesira per te ftuarit e konferencave, seminareve apo takimeve te biznesit, fotokopje, fax, internet, etj. Ketu ka palester, sauna, qender sportive, fusha per futboll, basketboll, volejboll, po ashtu dhe fushe tenisi, ping- pongu, salle per bilardo, lojra elektronike, etj. 

  Distancat

   Loading Reviews...
   Hotel Firenze

   Hotel Firenze

   Adresa: Blv. Zogu I, ND. 22, h.7, 1000 Tirana, Albania –
   Cifte dhe te rinjte
   Pushime Ekonomike
   431.06 €
   Cmimi total per 7 netë
   për 2 persona
   Me Shume Info...

   Hotel Firenze ndodhet prane qendres se Tiranes ne bulevardin Zogu I Pare. Hoteli ofron 7 dhoma , 6 double dhe nje twin. Dhomat jane te arreduara ne menyre moderne dhe elegante dhe jane ballkon.  Hoteli ju ofron nje mjedis te kendshem dhe clodhes ne te cilin ju mund te shijoni ne menyre sa me te mire qendrimin tuaj ne qytetin e  Tiranes. 


   Distancat

   • Stacioni I autobusit: 100 m
   • Aeroporti: 18 km
   Loading Reviews...

   Lloji I sherbimit

   Filtro sipas cmimit

   Sipas yjeve

   Zgjidh numrin minimal të yjeve:

   Lloji I Akomodimit

   Facilitetet