Hotel
Rezervim
Destinacioni:
Vendosni destinacionin e vlefshem
Check In:
Check Out:
Te rritur:
Fëmijë:
1. Mosha
2. Mosha
3. Mosha
4. Mosha
Lichnos bay village hotel

Lichnos bay village hotel

Adresa: Lichnos, Λύχνος, Lichnos 480 60
Pushime Verore
Cifte dhe te rinjte
Sugjerime Nga Amara Travel
Apartamente & vila
838,88 €
Cmimi total per 7 netë
për 1 person
Me Shume Info...

Lichnos bay village hotel eshte i vendosur ne nje mjedis te qete rrethuar nga bimet e ullinjve  dhe limonit, pak metra larg detit si dhe  ndodhet rreth 5 min larg nga qendra e qytetit te Parges.  Hoteli ofron 20 apartamente te cilat jane te arreduar ne menyre moderne dhe komode si dhe te pershtatura per te rinj, cifte dhe familjare.

Distancat

  Loading Reviews...
  Iberostar Bellevue

  Iberostar Bellevue

  Adresa: Becici,Budva 85310
  Femjet deri ne moshen 15 vjecare
  Pushime familjare / per femije
  Wellness & Spa
  Oferta Speciale
  Muaj Mjalti
  Sugjerime Nga Amara Travel
  1.555,40 €
  Cmimi total per 7 netë
  për 1 person
  Me Shume Info...

  Hotel Iberostar ndodhet 5 min larg nga qyteti I Budves prane plazhit Becici ne nje mjedis te qete dhe te kendshem. Hoteli ofron ne total 578 dhoma te cilat jane te arreduara ne menyre komode dhe moderne si dhe te pershtatura per cifte dhe familjare.  Gjithashtu ju do te gjeni pishine te jashtme, kopesht , qender fitnesi, spa  dhe sauna. Nuk do te mbeten pas dhe aktivitetete sportive ku ju mund te luani tenis, bilardo si dhe sportet e ujit . Per femijet hoteli ofron nje pishine dhe nje miniclub ne te cilin ata mund luajne dhe argetohen.

  • Dhome dyshe

   All inclusive ( ushqim dhe pijet te perfshira)
   1.555,40 €
  • Dhome dyshe Standarte pamje nga kopeshti

   All inclusive ( ushqim dhe pijet te perfshira)
   1.647,80 €
  • Dhome dyshe Standarte pamje nga deti

   All inclusive ( ushqim dhe pijet te perfshira)
   1.878,80 €
  • Dhome familjare

   All inclusive ( ushqim dhe pijet te perfshira)
   1.786,40 €

  Distancat

  • Stacioni I autobusit: 50 m
  • Aeroporti: 20 km
  • Portet: 3 km
  • Distance nga deti: 0 m
  • Distance nga qendra: 3 km
  • Largesia nga Qyteti i Vjeter: 4 km
  Loading Reviews...
  Bel Conti Hotel

  Bel Conti Hotel

  Adresa: Shkëmbi i Kavajës L13, 2001 Durrës, Albania
  Pushime Verore
  Pushime Dimerore
  Pushime familjare / per femije
  Sugjerime Nga Amara Travel
  Pushime ne Plazh
  434,98 €
  Cmimi total per 7 netë
  për 1 person
  Me Shume Info...
  Nderthurja e arkitekturës klasike me atë moderne, e shtrirë në një sipërfaqe prej 3300 m² buze detit, në jugperëndim të qytetit të Durrësit, keni mundesine te shijoni pamje shume të  bukura te bregdetit te Adriatikut.Bel Conti Hotel ndërthur arkitekturën e veçantë të ndërtesës, komoditetet dhe të gjithë aksesorët e pushimeve ideale, në një paketë të vetme.  32 dhoma, bare dhe restorante, akse interneti wireless, muzikë live, ambjent për festa private, room-service 24 orë, plazh me hapësira familjare dhe pamje e plotë drejt perëndimit


  Distancat

  • Aeroporti: 25 km
  • Distance nga qendra: 12 km
  Loading Reviews...
  Sandy Beach Resort

  Sandy Beach Resort

  Adresa: Sandy Beach Resort 4* Golem, 2025, Albania Street: Bulevardi i Pishave, Golem Town: Kavaja (alternative town: Durres)
  Inaguruan 12 Qershor 2017
  Pushime Verore
  Pushime Dimerore
  Pushime familjare / per femije
  Cifte dhe te rinjte
  Pushime Luksoze
  Wellness & Spa
  Sugjerime Nga Amara Travel
  Sugjerimet e javes
  Rekomandimet e Javes ne Shqiperi
  Pushime ne Plazh
  455,00 €
  Cmimi total per 7 netë
  për 1 person
  Me Shume Info...

  Distancat

  • Aeroporti: 45 km
  • Distance nga deti: 0 m
  • Distance nga qendra: 49,7 km
  Loading Reviews...
  Marbella Corfu Hotel

  Marbella Corfu Hotel

  Adresa: Corfu 490 84, Greece
  Pushime Verore
  Pushime familjare / per femije
  Cifte dhe te rinjte
  Pushime Luksoze
  Destinacionet Kryesore
  Muaj Mjalti
  Sugjerime Nga Amara Travel
  1.731,24 €
  Cmimi total per 7 netë
  për 1 person
  Me Shume Info...

  Hoteli ndodhet ne breg te detit , ne nje nga  zonat me te bukura te Korfuzit e Agios. Ky hotel ve ne dispozicion te pushuesve nje game te gjere aktivitetesh dhe defrimesh si sportet e ujit, baret e ndryshme, restorante me ushqim cilesor, qendrat e spa-ve dhe fitnesit per tu kujdesur per trupin tuaj. Ofron dhoma te rehatshme, bollshme dhe luksoze me pamje mahnitese , si dhe suita duke ofruar mundesi per nje pamje te veçante nga kopshtet e bukura perreth hotelit ose deti Jon. Hoteli disponon 384 dhoma me pamje nga deti te cilat ndahen ne:  dhoma dyshe me pamje nga deti dhe kopesht, dhomat  familjare  dhe me pamje nga deti dhe kopeshti.

   

  Distancat

  • Stacioni I autobusit: 200 m
  • Aeroporti: 16 km
  • Distance nga deti: 0 m
  Loading Reviews...
  Ionian Park Hotel Corfu

  Ionian Park Hotel Corfu

  Adresa: Gouvia, 49100, P.O. Box 172, Corfu, Greece
  Pushime Verore
  Cifte dhe te rinjte
  1.103,76 €
  Cmimi total per 7 netë
  për 1 person
  Me Shume Info...

  Aquis Park Hotel  eshte nje hotel i mrekullueshem, i gjelberuar me kopeshte, limona dhe portokalle. Kopeshti me nje siperfaqe rreth 20000 m2 , rrethon hotelin  dhe zonen e pishines. Eshte  zinxhir i hoteleve Aquis , i ndodhet afer qendres se Korfuzit  ne breg te detit. Hoteli dallohet per  atmosferen shume mikpritese  , per dhomat e rinovuara se fundmi etj. Hoteli ofron nje game te gjere aktivitetesh per te rritur dhe femijet si: animacione te ndryshme ne pishine , muzike live ne darke , libraria e hotelit eshte ne   dispozicionin tuaj dhe  femijeve tuaj per te lexuar, kendi i lojrave , sportet e ujit  dhe terrenet sportive . Dhomat ne kete hotel jane arreduara ne menyre elegante dhe moderne. Hoteli operon me  sherbim all inclusive.

  Distancat

  • Distance nga deti: 200 m
  Loading Reviews...
  Sunshine Corfu Hotel & SPA

  Sunshine Corfu Hotel & SPA

  Adresa: 49083 Nissaki Corfu, Greece
  Pushime Verore
  Pushime familjare / per femije
  Cifte dhe te rinjte
  Destinacionet Kryesore
  Sugjerime Nga Amara Travel
  Sugjerimet e javes
  Dy Femije Falas
  1.267,20 €
  Cmimi total per 7 netë
  për 1 person
  Me Shume Info...

  Ky hotel qendron si nje perle midis gjithe hoteleve te tjere ne Korfuz. Shtrihet ne koder, i rrethuar nga gjelberimi i ullinjve dhe pishave ofron qetesi , relaks dhe pamje te mrekullueshme te detit Jone , eshte perfekt per pushime. I pozicionuar ne plazh, ndodhet prane qytetit piktoresk te Nissakit dhe vetem gjysem ore nga qendra e Korfuzit.Hoteli ju ofron  pamje te mrekullueshme te ishullit ne sfond , ushqimin e  mire dhe cilesor, parqe me peme ulliri , limona dhe portokalle  perrreth, argetime te ndryshme per femijet tuaj dhe animacione me muzike  ne e netet e nxehta verore.Hoteli ve ne dispozicion te te ftuarve ne total 314 dhoma moderne dhe elegante.

  Distancat

  • Stacioni I autobusit: 50 m
  • Aeroporti: 25 km
  • Portet: 25 km
  • Distance nga deti: 0 m
  • Distance nga qendra: 25 km
  Loading Reviews...
  Messonghi Beach Resort

  Messonghi Beach Resort

  Adresa: Corfu 491 00,Korfuz,Greece
  Pushime Verore
  Pushime familjare / per femije
  Pushime Ekonomike
  Sugjerime Nga Amara Travel
  1.149,12 €
  Cmimi total per 7 netë
  për 1 person
  Me Shume Info...

  Messonghi Beach resort eshte nje vend i shkelqyer per te kaluar pushimet tuaja te veres. Hoteli ndodhet ne breg te detit midis fshatrave piktorest te  Moraitika dhe Messonghi .  Qendra e Korfuzit eshte disa kilometra larg hotelit. Me nje  larmi te gjere  programesh argetuese sic jane: animacionet e ndryshme, sportet e ujit dhe pozites se saj te shkelqyer eshte  vendi ideal per pushime te bukura per te gjithe. Hoteli e sherben mengjesin ne bufet te hapur, dreken ne menu  a la carte, darken ne restorantin kryesor me  bufe dhe menu te pasur. Hoteli ve ne dispozicion te pushuesve 870 te arreduara me stil  dhe pajisje te thjeshta.

  Distancat

  • Aeroporti: 20 km
  • Distance nga deti: 0 m
  Loading Reviews...
  Potamaki Beach Hotel

  Potamaki Beach Hotel

  Adresa: PΟΤΑΜΑΚΙ S.A. ΑNDRIOTIS SOTIRIS BENITSES, CORFU, GREECE P.O. 49084
  Pushime Verore
  Pushime Ekonomike
  554,40 €
  Cmimi total per 7 netë
  për 1 person
  Me Shume Info...

  Hotel Potamaki eshte nje hotel me 3 yje i arreduar me  shije dhe i thjeshte, i cili ka nje vendodhje fantastike  ne  qender te fshatit turistik Benitses ne anen e detit. Hoteli eshte 5-Katesh dhe shume i kendeshem me siperfaqe te madhe parkimi, pishina te medha dhe me sistem ngohje qendror dhe ftohje. Hoteli ve ne  dispozicion ne total 170 dhoma moderne dhe te arreduara me gusto. Ketu mund te kaloni momente te verteta relaksi duke pire pijen tuaj ne barin e pishines, ne barin breg te detit, ne tarracen e hotelit pergjate perendimit te diellit.

  Distancat

  • Stacioni I autobusit: 10 m
  • Aeroporti: 11 km
  • Distance nga deti: 0 m
  Loading Reviews...
  Alkionis Hotel

  Alkionis Hotel

  Adresa: Moraitica, 49084, Corfu Island, Greece
  Pushime Verore
  Cifte dhe te rinjte
  Pushime Ekonomike
  485,10 €
  Cmimi total per 7 netë
  për 1 person
  Me Shume Info...

  Hotel Alkionis ndodhet ne Moraitica , nje  fshat  piktoresk dhe nje  nder me te vjetrit ne  Korfuzit. Eshte i ndertuar me  arkitekturen  karakteristike tradicionale te Korfuzit duke  kombinuar elegancen me komfortin. Moraitica ka nje jete nate mjaft aktive ,preferohet shume nga te rinjte dhe familjaret, eshte nje zone me shume gjelberim, ka gjalleri dhe ofron restorante dhe taverna te shumta. Vija bregdetare e  ketij fshati  eshte rreth 2 km  e gjate. Hoteli disponon ne total   62 dhoma  te cilat jane me  arreduar me mjaft shije dhe stile.

   

  Distancat

  • Stacioni I autobusit: 0 m
  • Aeroporti: 18 km
  • Portet: 10 km
  • Distance nga deti: 250 m
  • Distance nga qendra: 18 km
  • Largesia nga qendra Historike: 8 km
  Loading Reviews...
  Alexandros Hotel

  Alexandros Hotel

  Adresa: Alexandros Hotel Perama- Αchillion
  Pushime Verore
  Cifte dhe te rinjte
  623,70 €
  Cmimi total per 7 netë
  për 1 person
  Me Shume Info...

  Hotel Aleksandros ofron nje pamje te mrekullueshme te pallatit Achilleion (pallati mbreteror turistik i princeshes Hungareze Sissy). Hoteli eshte rinovuar ne vitin 2007. Eshte vend idel per te kaluar pushime te paharruara ne bregdetin e mrekullueshem jonian dhe per te zbuluar dhe vizituar bukurite e fshehta te ishullit. Ndertesa e ketij hoteli eshte 4 Kateshe dhe 95 dhoma te rehatshme, komode dhe elegante. Te ftuarit mund kalojne momente qetesie prane pishines  per rritur dhe femije, te cilet mund te perfitojne pije freskuese, te ngrohta, alkolike dhe joalkolike nga bari i kesaj pishine. Gjithashtu mund te argetohen duke bere shetitje me varke, zhytje, sporte ujore etj.


  Distancat

  • Stacioni I autobusit: 30 m
  • Aeroporti: 5 km
  • Portet: 7 km
  • Distance nga deti: 0 m
  • Distance nga qendra: 6 km
  • Largesia nga qendra Historike: 300 m
  Loading Reviews...
  Rixos Libertas

  Rixos Libertas

  Adresa: Liechtensteinov Put 3, 20000, Dubrovnik,Dubrovnik And Riviera,Croatia
  Pushime familjare / per femije
  Cifte dhe te rinjte
  Pushime Luksoze
  Wellness & Spa
  Sugjerime Nga Amara Travel
  1.507,00 €
  Cmimi total per 7 netë
  për 1 person
  Me Shume Info...

   Rixos Libertas  eshte nje hotel I cili lidh bukurine natyrore dhe ate historike te gadishullit te Lapadit dhe Dubrovnikut. Hoteli ndodhet 2 min larg nga qendra e qytetit , 5 min nga qyteti I vjeter dhe 22 min larg nga aeroporti. 

  Distancat

   Loading Reviews...
   Ikos Dassia

   Ikos Dassia

   Adresa: Dassia - Main Street, Dassia, 49100, Greece
   Pushime Verore
   Pushime familjare / per femije
   Cifte dhe te rinjte
   Wellness & Spa
   Sugjerime Nga Amara Travel
   1.859,76 €
   Cmimi total per 7 netë
   për 1 person
   Me Shume Info...

   Nje hotel i mrekullueshem , ndodhet ne nje nga zonat me piktoreske te ishullit, te rrethuar me kopeshte te mrekullueshme , i cili ju ofron pamje mahnitese te detit Jon dhe pushime te paharruara per te gjithe pushuesit. Pozicioni gjeografik eshte i favorshem pasi ndodhet afer qendres se Korfuzit ,aeroportit, monumenteve historike dhe kulturore. Hoteli ndodhet disa metra larg detit dhe ve ne dispozicion te pushuesve  251 dhoma ne ndertesen kryesore totalisht te rinovuara duke nderthurur stilin klasik me ate modern. Hotel Dassia sherben ushqimin me te mire te zones  dhe pjatat me te njohura nderkombetare. Ketu sherbehet guzhina Greke ,Italiane , franceze etj.
    

    

    

   Distancat

   • Stacioni I autobusit: 50 m
   • Aeroporti: 12 km
   • Distance nga deti: 0 m
   Loading Reviews...
   Grand Admiral Hotel

   Grand Admiral Hotel

   Adresa: Rudera Boskovica 20232, Slano, Croatia,Dubrovnik And Riviera,Croatia
   Pushime Verore
   Pushime Dimerore
   Pushime familjare / per femije
   Cifte dhe te rinjte
   Pushime Luksoze
   Wellness & Spa
   Sugjerime Nga Amara Travel
   Rezervime Te Hershme
   931,70 €
   Cmimi total per 7 netë
   për 1 person
   Me Shume Info...


   Admiral grand hotel eshte nje hotel luksoz  i vendosur ne gjirin e Slanos. Ai I ofron pushuesve momente te paharrueshme relaksi dhe qetesie vecanerisht mundesine per te shijuar mjediset e mrekullueshme te natyres kroate. Ne dispozicionin tuaj do te jene 238 dhoma te cilat jane te pershtatuara per te rinj, cifte, familjare dhe per persona me aftesi te kufizuar. Ne mjediset prane hotelit ju do te keni mundesi te clodheni dhe te relaksoheni ne plazhin e hotelit,  gjithashtu  hoteli ofron pishine te jashtme, pishine te brendshme te cilat jane me pamje nga gjiri I Slanos. 

   Distancat

   • Aeroporti: 45 km
   • Distance nga deti: 0 m
   Loading Reviews...
   Kalamota Island Hotel (Adults Only +18 vjec)

   Kalamota Island Hotel (Adults Only +18 vjec)

   Adresa: Donje Celo bb | Kolocep Island, Dubrovnik 20221,Dubrovnik And Riviera,Croatia
   Pushime Verore
   Cifte dhe te rinjte
   Muaj Mjalti
   Sugjerime Nga Amara Travel
   1.093,40 €
   Cmimi total per 7 netë
   për 1 person
   Me Shume Info...

   I vendosur ne ishullin Kolocep rreth 30 min larg me varke nga Dubrovniku ne nje mjedis te qete dhe te mrekullueshem natyror. Resorti eshte rinovuar ne vitin 2013 dhe ofron 144 dhoma te cilat jane te arreduara ne menyre moderne  dhe komode. Hoteli eshte i pershtashem vetem per te rritur.

   • Dhome dyshe Standarte

    All inclusive ( ushqim dhe pijet te perfshira)
    1.093,40 €

   Distancat

   • Distance nga deti: 0 m
   Loading Reviews...

   Lloji I sherbimit

   Filtro sipas cmimit

   Sipas yjeve

   Zgjidh numrin minimal të yjeve:

   Lloji I Akomodimit

   Facilitetet