Hotel
Rezervim
Destinacioni:
Vendosni destinacionin e vlefshem
Check In:
Check Out:
Te rritur:
Fëmijë:
1. Mosha
2. Mosha
3. Mosha
4. Mosha
Lichnos bay village hotel

Lichnos bay village hotel

Adresa: Lichnos, Λύχνος, Lichnos 480 60
Pushime Verore
Cifte dhe te rinjte
Sugjerime Nga Amara Travel
Apartamente & vila
317,52 €
Cmimi total per 7 netë
për 1 person
Me Shume Info...

Lichnos bay village hotel eshte i vendosur ne nje mjedis te qete rrethuar nga bimet e ullinjve  dhe limonit, pak metra larg detit si dhe  ndodhet rreth 5 min larg nga qendra e qytetit te Parges.  Hoteli ofron 20 apartamente te cilat jane te arreduar ne menyre moderne dhe komode si dhe te pershtatura per te rinj, cifte dhe familjare.

 • Dhome dyshe me pamje nga deti

  Akomodim me mengjes
  347,76 €
 • Dhome dyshe Studio Deluxe me pamje nga deti

  Akomodim me mengjes
  393,12 €
 • Dhome dyshe Studio Deluxe me pamje pjeserisht nga deti

  Akomodim me mengjes
  317,52 €
 • Apartament one bedroom

  Vetem fjetje
  506,52 €

Distancat

 • Distance nga deti: 400 m
Loading Reviews...
Iberostar Bellevue

Iberostar Bellevue

Adresa: Becici,Budva 85310
Femjet deri ne moshen 15 vjecare
Pushime familjare / per femije
Wellness & Spa
Oferta Speciale
Muaj Mjalti
1.247,40 €
Cmimi total per 7 netë
për 1 person
Me Shume Info...

Hotel Iberostar ndodhet 5 min larg nga qyteti I Budves prane plazhit Becici ne nje mjedis te qete dhe te kendshem. Hoteli ofron ne total 578 dhoma te cilat jane te arreduara ne menyre komode dhe moderne si dhe te pershtatura per cifte dhe familjare.  Gjithashtu ju do te gjeni pishine te jashtme, kopesht , qender fitnesi, spa  dhe sauna. Nuk do te mbeten pas dhe aktivitetete sportive ku ju mund te luani tenis, bilardo si dhe sportet e ujit . Per femijet hoteli ofron nje pishine dhe nje miniclub ne te cilin ata mund luajne dhe argetohen.

 • Dhome dyshe

  All inclusive ( ushqim dhe pijet te perfshira)
  1.247,40 €
 • Dhome dyshe Standarte pamje nga kopeshti

  All inclusive ( ushqim dhe pijet te perfshira)
  1.278,20 €
 • Dhome dyshe Standarte pamje nga deti

  All inclusive ( ushqim dhe pijet te perfshira)
  1.524,60 €
 • Dhome familjare

  All inclusive ( ushqim dhe pijet te perfshira)
  1.463,00 €

Distancat

 • Stacioni I autobusit: 50 m
 • Aeroporti: 20 km
 • Portet: 3 km
 • Distance nga deti: 0 m
 • Distance nga qendra: 3 km
 • Largesia nga Qyteti i Vjeter: 4 km
Loading Reviews...
Marbella Corfu Hotel

Marbella Corfu Hotel

Adresa: Corfu 490 84, Greece
Pushime Verore
Pushime familjare / per femije
Cifte dhe te rinjte
Pushime Luksoze
Destinacionet Kryesore
Muaj Mjalti
Sugjerime Nga Amara Travel
1.436,40 €
Cmimi total per 7 netë
për 1 person
Me Shume Info...

Hoteli ndodhet ne breg te detit , ne nje nga  zonat me te bukura te Korfuzit e Agios. Ky hotel ve ne dispozicion te pushuesve nje game te gjere aktivitetesh dhe defrimesh si sportet e ujit, baret e ndryshme, restorante me ushqim cilesor, qendrat e spa-ve dhe fitnesit per tu kujdesur per trupin tuaj. Ofron dhoma te rehatshme, bollshme dhe luksoze me pamje mahnitese , si dhe suita duke ofruar mundesi per nje pamje te veçante nga kopshtet e bukura perreth hotelit ose deti Jon. Hoteli disponon 384 dhoma me pamje nga deti te cilat ndahen ne:  dhoma dyshe me pamje nga deti dhe kopesht, dhomat  familjare  dhe me pamje nga deti dhe kopeshti.

 

Distancat

 • Stacioni I autobusit: 200 m
 • Aeroporti: 16 km
 • Distance nga deti: 0 m
Loading Reviews...
Gelina Village Resort & Waterpark

Gelina Village Resort & Waterpark

Adresa: Acharavi, Corfu, Greece
Pushime Verore
Pushime familjare / per femije
Cifte dhe te rinjte
Sugjerime Nga Amara Travel
776,52 €
Cmimi total per 7 netë
për 1 person
Me Shume Info...

Nje parajse e pazbuluar  ne pjesen veriore te ishullit te Korfuzit deri disa vite me pare  e fshehur mes malit dhe mes pyllit te dendur dhe te gjelbert. Bregdeti ketu eshte i sheshte dhe me rere te bardhe qe ben nje kontrast mbreslenes me kaltersine e thelle te detit Jon. Midis kesaj parajse eshte ndertuar resorti i mrekullueshem Gellina Village Water park. 

 • Dhome dyshe Me pamje nga kopeshti

  All inclusive ( ushqim dhe pijet te perfshira)
  776,52 €
 • Dhome familjare me nje dhome gjumi

  All inclusive ( ushqim dhe pijet te perfshira)
  935,28 €
 • Dhome familjare Apartament

  All inclusive ( ushqim dhe pijet te perfshira)
  1.009,80 €

Distancat

 • Aeroporti: 350 km
 • Distance nga deti: 0 m
 • Distance nga qendra: 500 m
Loading Reviews...
Sunshine Corfu Hotel & SPA

Sunshine Corfu Hotel & SPA

Adresa: 49083 Nissaki Corfu, Greece
Pushime Verore
Pushime familjare / per femije
Cifte dhe te rinjte
Destinacionet Kryesore
Dy Femije Falas
955,80 €
Cmimi total per 7 netë
për 1 person
Me Shume Info...

Ky hotel qendron si nje perle midis gjithe hoteleve te tjere ne Korfuz. Shtrihet ne koder, i rrethuar nga gjelberimi i ullinjve dhe pishave ofron qetesi , relaks dhe pamje te mrekullueshme te detit Jone , eshte perfekt per pushime. I pozicionuar ne plazh, ndodhet prane qytetit piktoresk te Nissakit dhe vetem gjysem ore nga qendra e Korfuzit.Hoteli ju ofron  pamje te mrekullueshme te ishullit ne sfond , ushqimin e  mire dhe cilesor, parqe me peme ulliri , limona dhe portokalle  perrreth, argetime te ndryshme per femijet tuaj dhe animacione me muzike  ne e netet e nxehta verore.Hoteli ve ne dispozicion te te ftuarve ne total 314 dhoma moderne dhe elegante.

Distancat

 • Stacioni I autobusit: 50 m
 • Aeroporti: 25 km
 • Portet: 25 km
 • Distance nga deti: 0 m
 • Distance nga qendra: 25 km
Loading Reviews...
Suitel Ionian Princess

Suitel Ionian Princess

Adresa: Acharavi – Corfu 49081 Greece
Pushime Verore
Cifte dhe te rinjte
508,68 €
Cmimi total per 7 netë
për 1 person
Me Shume Info...

Kompleksi Ionian Princess Club Suite eshte i vendosur ne resortin e Acharavit, nje fshat i njohur ne breg te detit, ne pjesen veriore te Korfuzit. Eshte i perbere nga ndertesa tradicionale te pavarura nga njera-tjetra,te cilat formojne nje atmosfere elegante dhe harmonike me kopshte me peme te shumellojshme.Eshte nje kombinim unik i arkitektures joniane,mikepritjes greke,natyres se gjelberuar dhe sherbimit me kualitet te larte. Ka nje total prej 100 dhomash te ndara ne  Suita, dhoma  Superiore Double, Single Superiore. 

Distancat

 • Aeroporti: 37 km
 • Distance nga deti: 100 m
Loading Reviews...
Messonghi Beach Resort

Messonghi Beach Resort

Adresa: Corfu 491 00,Korfuz,Greece
Pushime Verore
Pushime familjare / per femije
Pushime Ekonomike
Sugjerime Nga Amara Travel
529,20 €
Cmimi total per 7 netë
për 1 person
Me Shume Info...

Messonghi Beach resort eshte nje vend i shkelqyer per te kaluar pushimet tuaja te veres. Hoteli ndodhet ne breg te detit midis fshatrave piktorest te  Moraitika dhe Messonghi .  Qendra e Korfuzit eshte disa kilometra larg hotelit. Me nje  larmi te gjere  programesh argetuese sic jane: animacionet e ndryshme, sportet e ujit dhe pozites se saj te shkelqyer eshte  vendi ideal per pushime te bukura per te gjithe. Hoteli e sherben mengjesin ne bufet te hapur, dreken ne menu  a la carte, darken ne restorantin kryesor me  bufe dhe menu te pasur. Hoteli ve ne dispozicion te pushuesve 870 te arreduara me stil  dhe pajisje te thjeshta.

Distancat

 • Aeroporti: 20 km
 • Distance nga deti: 0 m
Loading Reviews...
Potamaki Beach Hotel

Potamaki Beach Hotel

Adresa: PΟΤΑΜΑΚΙ S.A. ΑNDRIOTIS SOTIRIS BENITSES, CORFU, GREECE P.O. 49084
Pushime Verore
Pushime Ekonomike
283,50 €
Cmimi total per 7 netë
për 1 person
Me Shume Info...

Hotel Potamaki eshte nje hotel me 3 yje i arreduar me  shije dhe i thjeshte, i cili ka nje vendodhje fantastike  ne  qender te fshatit turistik Benitses ne anen e detit. Hoteli eshte 5-Katesh dhe shume i kendeshem me siperfaqe te madhe parkimi, pishina te medha dhe me sistem ngohje qendror dhe ftohje. Hoteli ve ne  dispozicion ne total 170 dhoma moderne dhe te arreduara me gusto. Ketu mund te kaloni momente te verteta relaksi duke pire pijen tuaj ne barin e pishines, ne barin breg te detit, ne tarracen e hotelit pergjate perendimit te diellit.

Distancat

 • Stacioni I autobusit: 10 m
 • Aeroporti: 11 km
 • Distance nga deti: 0 m
Loading Reviews...
Alkionis Hotel

Alkionis Hotel

Adresa: Moraitica, 49084, Corfu Island, Greece
Pushime Verore
Cifte dhe te rinjte
Pushime Ekonomike
442,80 €
Cmimi total per 7 netë
për 1 person
Me Shume Info...

Hotel Alkionis ndodhet ne Moraitica , nje  fshat  piktoresk dhe nje  nder me te vjetrit ne  Korfuzit. Eshte i ndertuar me  arkitekturen  karakteristike tradicionale te Korfuzit duke  kombinuar elegancen me komfortin. Moraitica ka nje jete nate mjaft aktive ,preferohet shume nga te rinjte dhe familjaret, eshte nje zone me shume gjelberim, ka gjalleri dhe ofron restorante dhe taverna te shumta. Vija bregdetare e  ketij fshati  eshte rreth 2 km  e gjate. Hoteli disponon ne total   62 dhoma  te cilat jane me  arreduar me mjaft shije dhe stile.

 

Distancat

 • Stacioni I autobusit: 0 m
 • Aeroporti: 18 km
 • Portet: 10 km
 • Distance nga deti: 250 m
 • Distance nga qendra: 18 km
 • Largesia nga qendra Historike: 8 km
Loading Reviews...
Alexandros Hotel

Alexandros Hotel

Adresa: Alexandros Hotel Perama- Αchillion
Pushime Verore
Cifte dhe te rinjte
430,92 €
Cmimi total per 7 netë
për 1 person
Me Shume Info...

Hotel Aleksandros ofron nje pamje te mrekullueshme te pallatit Achilleion (pallati mbreteror turistik i princeshes Hungareze Sissy). Hoteli eshte rinovuar ne vitin 2007. Eshte vend idel per te kaluar pushime te paharruara ne bregdetin e mrekullueshem jonian dhe per te zbuluar dhe vizituar bukurite e fshehta te ishullit. Ndertesa e ketij hoteli eshte 4 Kateshe dhe 95 dhoma te rehatshme, komode dhe elegante. Te ftuarit mund kalojne momente qetesie prane pishines  per rritur dhe femije, te cilet mund te perfitojne pije freskuese, te ngrohta, alkolike dhe joalkolike nga bari i kesaj pishine. Gjithashtu mund te argetohen duke bere shetitje me varke, zhytje, sporte ujore etj.


Distancat

 • Stacioni I autobusit: 30 m
 • Aeroporti: 5 km
 • Portet: 7 km
 • Distance nga deti: 0 m
 • Distance nga qendra: 6 km
 • Largesia nga qendra Historike: 300 m
Loading Reviews...
Rixos Libertas

Rixos Libertas

Adresa: Liechtensteinov Put 3, 20000, Dubrovnik,Dubrovnik And Riviera,Croatia
Pushime familjare / per femije
Cifte dhe te rinjte
Pushime Luksoze
Wellness & Spa
Sugjerime Nga Amara Travel
1.232,00 €
Cmimi total per 7 netë
për 1 person
Me Shume Info...

 Rixos Libertas  eshte nje hotel I cili lidh bukurine natyrore dhe ate historike te gadishullit te Lapadit dhe Dubrovnikut. Hoteli ndodhet 2 min larg nga qendra e qytetit , 5 min nga qyteti I vjeter dhe 22 min larg nga aeroporti. 

Distancat

  Loading Reviews...
  Corfu Senses Hotel

  Corfu Senses Hotel

  Adresa: Ag. Ioannis - Peristeron P.O. Box 8245 – Corfu
  Pushime Verore
  Cifte dhe te rinjte
  Pushime Ekonomike
  491,40 €
  Cmimi total per 7 netë
  për 1 person
  Me Shume Info...

  Corfu Sense  eshte  nje  oaz  relaksi  dhe kanaqesie per te gjithe pushuesit e saj. Hoteli  ndodhet  ne breg te detit duke ofruar nje panorama te mrekullueshme .Ndodhet  150 metra larg fshatit Agios, 20 min larg nga muzeu i famshem Achilion dhe nga ura e famshme Kaiser. Fshati Benitse eshte vetem 4 km larg, ky fshat  eshte i njohur per muzike live dhe jete nate per te rinjte, ndersa qyteti i Korfuzit ndodhet 17 km larg. Restoranti i  Corfu Sense  eshte i famshem per recetat e tij   te guzhines mesdhetar, tradicionale, nderkombtare. Gjithashtu pushuesit kane ne dispozicion dhe barin e pishines per te kaluar momente clodhje dhe relaksi nen tingujt e muzikes .

   

  Distancat

  • Aeroporti: 18 km
  • Portet: 17 km
  • Distance nga deti: 0 m
  • Distance nga qendra: 17,5 km
  • Largesia nga qendra Historike: 55 km
  Loading Reviews...
  Roda Beach Hotel (ex :Mitsis Roda)

  Roda Beach Hotel (ex :Mitsis Roda)

  Adresa: Karousades,49081,Korfuz,Greece
  Pushime Verore
  Pushime familjare / per femije
  Cifte dhe te rinjte
  Sugjerime Nga Amara Travel
  Dy Femije Falas
  1.276,56 €
  Cmimi total per 7 netë
  për 1 person
  Me Shume Info...

  Hoteli ndodhet ne gjirine e qete te  Rodas, ne veri lindje te Korfuzit.Bregdeti ketu eshte i sheshte dhe me rere te bardhe duke bere kontrastin me kaltersine e thelle te detit Jon. Resorti ka  nje siperfaqe prej 101.000 m2, eshte i gjelberuar rrethuar me parqe, lule shumengjyreshe, palma, peme ulliri. Mundesi te pafundme aktivitetesh dhe zgjedhjesh ofrohen ne kete resort, duke u defryer me muziken live, duke luajtur sportin tuaj te preferuar, duke bere shetitje me varke etj. Hoteli ve ne dispozicon te pushuesve 499 dhoma luksoze dhe me hapesire te medha. Mitsis Roda eshte nje hotel All inclusive dhe ofron te gjitha llojet e gatimeve.

  Distancat

  • Aeroporti: 36 km
  • Portet: 36 km
  • Distance nga deti: 0 m
  Loading Reviews...
  Ikos Dassia

  Ikos Dassia

  Adresa: Dassia - Main Street, Dassia, 49100, Greece
  Pushime Verore
  Pushime familjare / per femije
  Cifte dhe te rinjte
  Wellness & Spa
  Sugjerime Nga Amara Travel
  2.313,36 €
  Cmimi total per 7 netë
  për 1 person
  Me Shume Info...

  Nje hotel i mrekullueshem , ndodhet ne nje nga zonat me piktoreske te ishullit, te rrethuar me kopeshte te mrekullueshme , i cili ju ofron pamje mahnitese te detit Jon dhe pushime te paharruara per te gjithe pushuesit. Pozicioni gjeografik eshte i favorshem pasi ndodhet afer qendres se Korfuzit ,aeroportit, monumenteve historike dhe kulturore. Hoteli ndodhet disa metra larg detit dhe ve ne dispozicion te pushuesve  251 dhoma ne ndertesen kryesore totalisht te rinovuara duke nderthurur stilin klasik me ate modern. Hotel Dassia sherben ushqimin me te mire te zones  dhe pjatat me te njohura nderkombetare. Ketu sherbehet guzhina Greke ,Italiane , franceze etj.
   

   

   

  • Dhome dyshe Promo me pamje nga kopeshti

   Ultra all inclusive
   2.313,36 €
   Ikos Dassia
  • Dhome dyshe Promo me pamje nga deti

   Ultra all inclusive
   2.434,32 €
   Ikos Dassia
  • Dhome dyshe Superior Sea View

   Ultra all inclusive
   3.099,60 €
  • Dhome dyshe Superior land view

   Ultra all inclusive
   2.434,32 €
  • Dhome familjare Me pamje nga toka

   Ultra all inclusive
   4.505,76 €

  Distancat

  • Stacioni I autobusit: 50 m
  • Aeroporti: 12 km
  • Distance nga deti: 0 m
  Loading Reviews...
  Grand Admiral Hotel

  Grand Admiral Hotel

  Adresa: Rudera Boskovica 20232, Slano, Croatia,Dubrovnik And Riviera,Croatia
  Pushime Verore
  Pushime Dimerore
  Pushime familjare / per femije
  Cifte dhe te rinjte
  Pushime Luksoze
  Wellness & Spa
  Sugjerime Nga Amara Travel
  Rezervime Te Hershme
  705,10 €
  Cmimi total per 7 netë
  për 1 person
  Me Shume Info...


  Admiral grand hotel eshte nje hotel luksoz  i vendosur ne gjirin e Slanos. Ai I ofron pushuesve momente te paharrueshme relaksi dhe qetesie vecanerisht mundesine per te shijuar mjediset e mrekullueshme te natyres kroate. Ne dispozicionin tuaj do te jene 238 dhoma te cilat jane te pershtatuara per te rinj, cifte, familjare dhe per persona me aftesi te kufizuar. Ne mjediset prane hotelit ju do te keni mundesi te clodheni dhe te relaksoheni ne plazhin e hotelit,  gjithashtu  hoteli ofron pishine te jashtme, pishine te brendshme te cilat jane me pamje nga gjiri I Slanos. 

  Distancat

  • Aeroporti: 45 km
  • Distance nga deti: 0 m
  Loading Reviews...

  Lloji I sherbimit

  Filtro sipas cmimit

  Sipas yjeve

  Zgjidh numrin minimal të yjeve:

  Lloji I Akomodimit

  Facilitetet