Supreme Resort & Spa

Supreme Resort & Spa

Adresa: Rruga Besa, Qerret, Golem 2504
OPENING 2019
Parametrat e kërkimit:
 • Supreme Resort & Spa:

  I vendosur në zemër të Shqipërisë, hoteli ynë ju ofron mundësine e vërtetë të zhyten në përvojën mesdhetare. Ndërtuar në buzë të plazhit, xhevahiri i ri i Adriatikut hapi portat e tij, duke vendosur standarde të larta të mikpritjes. Hotel Supreme & SPA ju garantojne mikpritjen perfekte dhe sherbimet me cilesi te larte per nje pushim luksoz te paharrueshme.

  Supreme Hotel eshte pjese e nje kompanie qe operon gjate ne treg, e cila ka zgjedhur nje staf profesionist ne drejtimin e kesaj strukture. Si te tille ne kemi ne thellesi aftesine “know-how” dhe njohuri te kushteve kulturore, ekonomike dhe ligjore per te zhvilluar dhe drejtuar hotele ose struktura turistike.

  Nje ndertim hotelerik me nje kapacitet te planifikuar prej rreth 300 personave, duke ruajtur nje cilesi dhe sherbim me 5 yje. Kështu, madhësia e strukturës dhe niveli i lartë i shërbimit të ofruar; mundëson zhvillimin e turizmit ndërkombëtar në një treg shqiptar të dominuar nga informalitetit dhe struktura të vogla turistike që janë të pajisura keq për të përballuar kërkesën ndërkombëtar.

  Zona private e plazhit vetem per klient, dhe pishina prej 350 m2 e cila eshte projektuar me mjeshteri per tu perputhur me funksionalitetin; arkitektura europiane dhe natyra krijojnë një pasuri jashtëzakonshme në një zonë ku hapësirat e plazhit jane shume te kerkuara.

  Supreme Hotel & Spa eshte nje nga hotelet e pakta ne Shqiperi qe ofron aktivitet gjate oreve te dites dhe te mbremjes.  Aktivitetet me instruktoret tane Brenda dhe jashte ujit si dhe mbremje me muzike duke shijuar pamjen magjepsese te detit.  Shërbimet:

  Vakte dhe ushqime te ofruara:

  • Fjetje dhe mengjes

  Plazhe:

  • Plazh renor

  Distancat nga:

  • Stacioni I autobusit: 100 m
  • Aeroporti: 50 km
  • Portet: 24 km
  • Distance nga deti: 0 m
  • Distance nga qendra: 22 km

  Aktivitetet:

  • Mbremje muzikore
  • Qender Fitnesi
  • Live Music

  Pajisjet e hotelit dhe facilitetet:

  • Pishine e jashtme
  • Pishine e brendshme
  • Pishine femijesh
  • Sauna
  • Restorant
  • Dhoma pa duhan
  • Pastrim kimik
  • Bar brenda hotelit
  • Restorant à la carte
  • Qender trajtimi & SPA
  • Shezlonge dhe çadra ne pishine
  • Shezlonge dhe çadra ne plazh
  • Ashensor
  • Parking pa pagese
  • Bar ne plazh
  • Wi-Fi falas
  • Dhome per Valixhe
  • Sherbim 24 ore ne resepsion

  Sherbime per femije dhe bebe:

  • Animacione per femije
  • Baby Cot
  • Karrige per te ushqyer femijet

  Te gjitha njesite e akomodimit jane te pajisura me:

  • Televizion satelitor
  • kasaforte
  • Ajer I kondicionuar
  • tharese flokesh
  • banje/tualet
  • Wi-Fi falas
  • facilitete per kafe dhe caj
  • Frigorifer

  Vendndodhje e vecante:

  • landmark: OPENING 2019
 • Kontrollo disponibilitetin dhe cmimet
  Nga:
  Deri:
  Të rritur
  Femijë:
  1. Mosha e fëmijës:
  2. Mosha e fëmijës:
  3. Mosha e fëmijës:
  4. Mosha e fëmijës:
 • No Reviews Available for this Hotel

Oferta Speciale për Durres