Grand Blue Fafa Resort

Grand Blue Fafa Resort

Adresa: Rruga Golem, Golem 1000
Parametrat e kërkimit:
 • Grand Blue Fafa Resort:

  Grand Blue Fafa Resort ndodhet pikërisht përballë Rivierës Shqiptare, në plazhin e bukur të gjatë të Golemit, Durrës. Vetëm 35 minuta nga Aeroporti i Tiranës ‘Nënë Tereza’ dhe më pak se 20 minuta nga Porti i Durrësit.
  Grand Blue Fafa Resort është një hotel i ri mbresëlënës me një arkitekturë mahnitëse të ndërtuar në një plazh të mrekullueshëm të Golemit, ideal për ata që kërkojnë të kenë pushimet e tyre të qeta dhe që mbeten gjatë në kujtesë.
  Resorti ofron përvojat më të mira të mikpritjes për familjet dhe çiftet duke siguruar një larmi të gjerë shërbimesh dhe lehtësirash si për të pushuar ashtu edhe për nevojat e biznesit.

   


  Shërbimet:

  Vakte dhe ushqime te ofruara:

  • All Inclusive

  Plazhe:

  • Plazh renor
  • Plazh Privat

  Distancat nga:

  • Distance nga deti: 0 m
  • Amphitheatre of Durrës: 11 km
  • Aeroporti Ndërkombëtar i Tiranës: 37 km

  Aktivitetet:

  • Mbremje muzikore
  • Volejboll plazhi
  • Qender Fitnesi
  • Live Music

  Pajisjet e hotelit dhe facilitetet:

  • Pishine e jashtme
  • Pishine e brendshme
  • Pishine femijesh
  • Sauna
  • Restorant
  • Dhoma pa duhan
  • Bar brenda hotelit
  • Restorant à la carte
  • Shezlonge dhe çadra ne pishine
  • Shezlonge dhe çadra ne plazh
  • Cocktailbar
  • Ashensor
  • Parking pa pagese
  • Bar ne plazh
  • Wi-Fi falas
  • Dhome per Valixhe
  • Klub lojrash per femije
  • Ambjent per te luajtur femijet
  • Sherbim 24 ore ne resepsion

  Sherbime per femije dhe bebe:

  • Animacione per femije
  • Klub per femijet, Kopesht
  • Baby Cot
  • Menu ushqimi per bebe

  Te gjitha njesite e akomodimit jane te pajisura me:

  • Ballkoni
  • TV
  • Telefon
  • Televizion satelitor
  • kasaforte
  • Ajer I kondicionuar
  • tharese flokesh
  • Ngrohje
  • banje/tualet
  • vaske
  • Wi-Fi falas
  • Shapka
  • Tavoline pune/shkrimi
  • Minibar (me pagesë extra)
 • No Reviews Available for this Hotel

Oferta Speciale për Durres