Baron Palms Resort (Adults Only +18)

Baron Palms Resort (Adults Only +18)

Adresa: Ras Nosrani Bay, 46619 Sharm El Sheikh, Egypt
Baron Palms Resort (Adults Only +18)Baron Palms Resort (Adults Only +18)Baron Palms Resort (Adults Only +18)Baron Palms Resort (Adults Only +18)Baron Palms Resort (Adults Only +18)Baron Palms Resort (Adults Only +18)Baron Palms Resort (Adults Only +18)Baron Palms Resort (Adults Only +18)Baron Palms Resort (Adults Only +18)Baron Palms Resort (Adults Only +18)Baron Palms Resort (Adults Only +18)
Parametrat e kërkimit:
 • Shërbimet:

  Informacion i rendesishem per te gjithe pushuesit:

  • Hoteli akomodon vetem te rritur mbi moshen 18 vjec

  Vakte dhe ushqime te ofruara:

  • All Inclusive

  Plazhe:

  • Plazh renor

  Aktivitetet:

  • Mbremje muzikore
  • Zhytje scuba/zhytje
  • Bilardo
  • Animacione per te rritur
  • Qender Fitnesi
  • Fusha Tenisi

  Pajisjet e hotelit dhe facilitetet:

  • Faks
  • Dhoma pa duhan
  • Bar brenda hotelit
  • Sallon bukurie
  • Qender trajtimi & SPA
  • Qender tregtare
  • Sherbim dhome 24 ore
  • Parking pa pagese
  • Wi-Fi falas
  • Dhome per Valixhe
  • Loje me Shigjeta
  • Sherbim 24 ore ne resepsion

  Te gjitha njesite e akomodimit jane te pajisura me:

  • Ballkoni
  • TV
  • Ajer I kondicionuar
  • Wi-Fi falas

  Te Perfshira Ne Pakete:

  • Fluturimi Charter ✓
  • Transferta ✓
 • Kontrollo disponibilitetin dhe cmimet
  Nga:
  Deri:
  Të rritur
  Femijë:
  1. Mosha e fëmijës:
  2. Mosha e fëmijës:
  3. Mosha e fëmijës:
  4. Mosha e fëmijës:
  • Dhome dyshe Superiore klasike

   All inclusive ( ushqim dhe pijet te perfshira)
   Sherbimi nuk eshte disponibel ne periudhen e kerkuar.
 • No Reviews Available for this Hotel

Oferta Speciale për Sharm El Sheikh