Starlight Convention Center Thalasso & Spa

Starlight Convention Center Thalasso & Spa

Adresa: Kizilagac Turizm Merkezi Manavgat Antalya, 07600 Kizilagac, Turkey
Parametrat e kërkimit:
 • Starlight Convention Center Thalasso & Spa:

  Hoteli ndodhet ne bregdetin e zones se Sides, eshte ndertuar në vitin 2008, shtrihet ne nje Siperfaqe prej 160.000 m² dhe ka 844 dhoma ne total. Hoteli ofron nje cilesi te larte sherbimi dhe akomodimi per te gjithe pushuesit e saj. Ketu do te gjeni mundesi te ndryshme argetimi dhe clodhje si : 3 pishina te hapura, 1 pishine te mbyllur, shezlongje, cadra pergajte pishinave dhe ne breg te detit per tu clodhur dhe shijuar peisazhin e mrekullueshem qe kjo zone ofron.  Qender fitnesi ,spa dhe sauna me trajtime te vecanta ndaj trupit dhe lekures suaj, qender thalasso,terrene sportive ne breg te detit dhe ne fusha te posacme profesionale per te gjithe amaoret e sporteve te ndryshme , sportet e ujit do te jene ne dispozicionin tuaj per te gjithe ato qe duan aventuren dhe adrenalinen  e larte , kend lojrash per femije , animacione, show dhe spektakle pergjate gjithe qendrimit tuaj ne kete hotel. Hoteli eshte i preferuar nga te rinjte , familjeret dhe femijet e te gjitha moshave. Baret dhe Restorantet: Hoteli operon me sherbimin  all inclusive dhe sherben ushqim dhe pije pergjate gjithe dites ne baret dhe restorantet e vena ne dispozicion me nje larmi perzgjedhjesh nga guzhina turke dhe ajo nderkombetare. Restoranti qendror-  ka nje kapacitet prej 1100 personash dhe ofron vaktet kryesore dhe te ndermjetme ne bufe te hapur me mundesi perzgjedhjesh ne gatime.  Vip restorant – ka nje kapacitet prej 350 personash eshte i hapur pergjate gjithe dites. Mediterrane a la carte restorant – kapaciteti 60 persona dhe  sherben darken me gatime mesdhetare . Molin rouge a la carte restorant – sherben darkat me gatime speciale franceze , kapacitete permbajtes 50 persona. Santa lucia a la carte restorant – kapacitete 50 perosna dhe sherben darkat tuaja me gatime speciale nga guzhina franceze. Ganesha a la carte restorant – sherben darkat tuaja me specialitete nga guzhina indiane , kapaciteti max 50 persona. Azteka a la carte restorant – kapaciteti 50 persona , sherben darkat tuaja me gatime speciale nga guzhina meksikane. Volga a la carte restorant – sherben gatime speciale nga guzhina turke. Miyako a la carte restorant – sherben gatimet me speciale nga guzhina kineze si sushi etj. Tepenyaki  a la carte restorant – kapaciteti 30 perosna , sherben gatime speciale nga guzhina japoneze. Fish a la carte restorant – sherben gatime me baze peshku dhe prodhime deti. Lobby Bar , Snack Bar , Bar ne plazh ,Bar ne pishine , Terace Bar dhe Disco Bar - sherbejne te gjitha llojet e pijeve duke filluar nga ato vendase dhe te importit , te ngrohta dhe te ftohta , alkolike dhe joalkolike , embelsira dhe akullore  si dhe kokteile shumengjyreshe me shije te ndryshme.

  Shërbimet:

  Vakte dhe ushqime te ofruara:

  • Ultra All Inclusive

  Plazhe:

  • Plazh renor
  • Plazh Privat

  Distancat nga:

  • Aeroporti: 80 km
  • Distance nga deti: 0 m
  • Distance nga qendra: 13 km

  Aktivitetet:

  • Shkolle zhytjeje
  • Ski ne uje me banane
  • Ekskursione te organizuara
  • Mbremje muzikore
  • Club disko
  • Arobi ne uje
  • Goditje me Hark
  • Basketboll
  • Volejboll plazhi
  • Bilardo
  • Animacione per te rritur
  • Qender Fitnesi
  • futboll
  • Live Music
  • Stretching
  • Fusha Tenisi
  • Pingpong

  Pajisjet e hotelit dhe facilitetet:

  • Pishine e jashtme
  • Pishine e brendshme
  • Pishine femijesh
  • Sauna
  • Restorant
  • Zyre kembimi valutor
  • Pastrim kimik
  • Bar brenda hotelit
  • Kasaforte ne recepsion
  • Salle televizori
  • Restorant à la carte
  • Sallon bukurie
  • Akses per karrige me rrota
  • Dyqan suveniresh
  • Boutique
  • Shezlonge dhe çadra ne pishine
  • Shezlonge dhe çadra ne plazh
  • Bar Pishine
  • Recepsion per makine me qira
  • Cocktailbar
  • Ashensor
  • Parking pa pagese
  • Bar ne plazh
  • Wi-Fi falas
  • Dhome per Valixhe
  • Sherbim Mjekesor
  • Rreshqitese per femije
  • Rreshqitese per te rritur
  • Peshqira plazhi me depozit
  • Klub lojrash per femije
  • Amfitater
  • Ambjent per te luajtur femijet
  • Loje me Shigjeta
  • Trajtim special per te sapomartuarit
  • Loje Shahu

  Sherbime per femije dhe bebe:

  • Animacione per femije
  • Banje per femije
  • Klub per femijet, Kopesht
  • Baby Cot

  Te gjitha njesite e akomodimit jane te pajisura me:

  • Ballkoni
  • TV
  • Telefon
  • Televizion satelitor
  • kasaforte
  • Kasaforte dhome
  • Ajer I kondicionuar
  • minibar
  • tharese flokesh
  • Tarrace
  • facilitete per kafe dhe caj
  • Frigorifer

  Te Perfshira Ne Pakete:

  • Fluturimi Charter ✓
  • Transferta ✓
 • Kontrollo disponibilitetin dhe cmimet
  Nga:
  Deri:
  Të rritur
  Femijë:
  1. Mosha e fëmijës:
  2. Mosha e fëmijës:
  3. Mosha e fëmijës:
  4. Mosha e fëmijës:
  • Dhome dyshe club

   Ultra all inclusive
   1 705,82 EUR
   Cmimi total per 7 netë
   për 2 persona
  • Dhome dyshe standarte, ndertesa kryesore

   Ultra all inclusive
   1 752,72 EUR
   Cmimi total per 7 netë
   për 2 persona
  • Dhome dyshe standarte ne ndertesen kryesore me pamje nga deti

   Ultra all inclusive
   1 830,70 EUR
   Cmimi total per 7 netë
   për 2 persona
  • Dhome dyshe Standard main building sea view

   Ultra all inclusive
   1 830,84 EUR
   Cmimi total per 7 netë
   për 2 persona
  • Dhome familjare Jacuzzi Dublex Club

   Ultra all inclusive
   2 338,55 EUR
   Cmimi total per 7 netë
   për 2 persona
 • No Reviews Available for this Hotel

Oferta Speciale për Side