Titania

Titania

Adresa: Jonianet street nr 15, 9701 Sarandë, Albania
Parametrat e kërkimit:
 • Titania:

  Titania është një mini-hotel 3* buzë plazhit në qendër të Sarandës. Ajo ofron strehim B&B me ajër të kondicionuar me qasje të lirë WiFi. Një plazh më i afërt publik me guralecë është disa hapa nga prona. Cadrat dhe shezlongët janë në dispozicion me pagesë shtesë. Hoteli ofron peshqir plazhi për mysafirët e tij.
  Të 12 dhomat e hotelit kanë një ballkon, një TV me ekran të sheshtë, një mini-frigorifer, një kasafortë dhe një banjo private me dush, tharëse flokësh dhe tualetin falas. Shumica e dhomave kanë pamje nga deti.
  Mëngjesi kontinental është në dispozicion çdo mëngjes. Restorante, kafene dhe dyqane të ndryshme janë të vendosura në këmbë larg nga Hotel Titania.
  Hoteli gjithashtu ofron me qira biçikleta dhe makina me qira. Porti i Sarandës është 500 metra nga Hotel Titania, ndërsa Parku Kombëtar i Butrintit është në një distancë prej 19 km.
  Aeroporti i Korfuzit mund të arrihet në 33 km. Free Parking publik është e vendosur në vend dhe është një subjekt i disponueshmërisë.

  Shërbimet:

  Vakte dhe ushqime te ofruara:

  • Fjetje dhe mengjes

  Plazhe:

  • Plazh zallor
  • Plazh publik

  Distancat nga:

  • Portet: 500 m
  • Distance nga deti: 20 m
  • Largesia nga qendra Historike: 19 km
  • Aeroporti Ndërkombëtar i Korfuzit: 33 km

  Pajisjet e hotelit dhe facilitetet:

  • Dhoma pa duhan
  • Pastrim kimik
  • Bar brenda hotelit
  • Sherbim dhome 24 ore
  • Wi-Fi falas
  • Sherbim 24 ore ne resepsion
  • Peshqira plazhi
  • Parkim publik

  Te gjitha njesite e akomodimit jane te pajisura me:

  • Ballkoni
  • TV
  • Televizion satelitor
  • kasaforte
  • Ajer I kondicionuar
  • tharese flokesh
  • banje/tualet
  • Wi-Fi falas
  • facilitete per kafe dhe caj
  • hekur per hekurosje
  • Shapka
  • Frigorifer
  • Ngrohje
  • Tavoline pune/shkrimi
  • Dollap rrobash
  • Pastrim ditor
 • Kontrollo disponibilitetin dhe cmimet
  Nga:
  Deri:
  Të rritur
  Femijë:
  1. Mosha e fëmijës:
  2. Mosha e fëmijës:
  3. Mosha e fëmijës:
  4. Mosha e fëmijës:
 • No Reviews Available for this Hotel

Oferta Speciale për Saranda