Seaden Sea Planet Resort & Spa

Seaden Sea Planet Resort & Spa

Adresa: Manavgat Antalya, 07610 Kızılot, Türkiye
Inaguruar 2013
Parametrat e kërkimit:
 • Seaden Sea Planet Resort & Spa:

  Ne  bregdetin e mbrekullueshme te Sides me rere te arte qe laget nga ujrat e kristalta te detit mesdhe ndodhet ky hotel i mrekullueshme me nje arkitekture te vecante  ofron kushte luksoze dhe nje nje cilesi te larte sherbimi dhe akomodimi per te gjithe te ftuarit e saj.  Sea Planet Resort & Spa eshte hotel i ri, eshte inaguruar ne prill te vitit 2013 dhe ka nje siperfaqe rreth 60000 m2. Disponon 130 dhoma standarde me pamje nga deti , 155 dhoma me pamje anesore nga deti , 172 dhoma familjare , 18 dhoma familjare me pamje nga parku , 5 dhoma per persona me aftesi te kufizuar. Dhomat jane te arreduara ne menyre moderne dhe elegante. Ketu do te gjeni aktivitete dhe argetime te ndryshme  per te gjithe pushuesit e saj  pishine te madhe te jashtme, pishine per femije, akuapark me 6 rreshkitese, pishine te brendshme, qender fitnesi, qender lojerash elektronike, bowling, ping pong, qender interneti, qender SPA 2500 m2 e cila perfshin 1 banjo me avull, 2 sauna, 1 VIP hamam per 2 persona, 1 Hamam te pergjithshem, 12 dhoma te medha masazhesh, 1 dhome per kujdesin ndaj lekures, kend lojerash, programe argetimi per femijet, miniklub, skuader animimi. Show-t dhe spektaklet nuk do te mungojne pergjate gjithe qendrimit tuaj ne kete hotel. Ky hotel eshte I pershtatshme per te rinjte , familjeret  dhe femijet e tyre. Baret dhe restorantet -   Hoteli operon me sherbimin  all inclusive dhe sherben ushqim dhe pije pergjate gjithe dites ne baret dhe restorantet e vena ne dispozicion me nje larmi perzgjedhjesh nga guzhina turke dhe ajo nderkombetare. Sea planet  restoranti kryesor –  hapet nga ora 07.00-21.30sherben vaktet kryesore ne bufe te hapur me gatimet me te mira nga guzhina turke dhe ajo nderkombatare. Hoteli disponon 4 restorante a la carta qe sherbejne darken tuaj nga ora 19.00-21.30 ne ambjente luksoze me pamje nga deti sipas guzhinave perkatese. Ottoman a la carte restorant – sherben gatimet me te mira nga guzhina turke. Far East a la carte restorant – Sherben darken me specialitetet me te mira nga guzhina aziatike. Italian a la carte restorant -  sherben darken tuaj me specialitetet me te mira nga guzhina italiane .  Sea food restorant – sherben darken tuaj me gatime me baze peshku dhe prodhime deti. Ice cream bar – sherben akullore pergjate vaktit te drekes .  Lobby bar , pool bar dhe beach bar – sherbejne te gjitha llojet e pijeve duke filluar nga ato vendase dhe te importit , te ngrohta dhe te ftohta , alkolike dhe joalkolike , embelsira dhe akullore  si dhe kokteile shumengjyreshe me shije te ndryshme.

  Shërbimet:

  Vakte dhe ushqime te ofruara:

  • All Inclusive

  Plazhe:

  • Plazh renor
  • Plazh Privat

  Distancat nga:

  • Aeroporti: 80 km
  • Distance nga deti: 0 m
  • Distance nga qendra: 15 km

  Aktivitetet:

  • Club disko
  • Arobi ne uje
  • Basketboll
  • Volejboll plazhi
  • Lojra elektronike
  • Animacione per te rritur
  • Qender Fitnesi
  • futboll
  • Pingpong

  Pajisjet e hotelit dhe facilitetet:

  • Pishine e jashtme
  • Pishine e brendshme
  • Pishine femijesh
  • Sauna
  • Faks
  • Restorant
  • Pastrim kimik
  • Bar brenda hotelit
  • Kasaforte ne recepsion
  • Salle televizori
  • Restorant à la carte
  • Sallon bukurie
  • Qender trajtimi & SPA
  • Akses per karrige me rrota
  • Dyqan suveniresh
  • Boutique
  • Shezlonge dhe çadra ne pishine
  • Shezlonge dhe çadra ne plazh
  • Bar Pishine
  • Recepsion per makine me qira
  • Cocktailbar
  • Ashensor
  • Parking pa pagese
  • Bar ne plazh
  • Wi-Fi falas
  • Dhome per Valixhe
  • Sherbim Mjekesor
  • Rreshqitese per femije
  • Rreshqitese per te rritur
  • Peshqira plazhi me depozit
  • Klub lojrash per femije
  • Amfitater
  • Ambjent per te luajtur femijet
  • Loje me Shigjeta

  Sherbime per femije dhe bebe:

  • Animacione per femije
  • Baysitting/Kujdestar femijesh
  • Klub per femijet, Kopesht
  • Baby Cot
  • Mini aquapark
  • Menu ushqimi per bebe

  Te gjitha njesite e akomodimit jane te pajisura me:

  • Ballkoni
  • Telefon
  • Televizion satelitor
  • kasaforte
  • Ambjent ndenjeje
  • Kasaforte dhome
  • Ajer I kondicionuar
  • minibar
  • tharese flokesh
  • banje/tualet
  • vaske

  Te Perfshira Ne Pakete:

  • Fluturimi Charter ✓
  • Transferta ✓

  Vendndodhje e vecante:

  • landmark: Inaguruar 2013
 • Kontrollo disponibilitetin dhe cmimet
  Nga:
  Deri:
  Të rritur
  Femijë:
  1. Mosha e fëmijës:
  2. Mosha e fëmijës:
  3. Mosha e fëmijës:
  4. Mosha e fëmijës:
  • Dhome dyshe Standart pamje pjeserisht nga deti

   All inclusive ( ushqim dhe pijet te perfshira)
   1 621,26 EUR
   Cmimi total per 7 netë
   për 2 persona
  • Dhome dyshe Standart pamje nga nga deti

   All inclusive ( ushqim dhe pijet te perfshira)
   1 671,10 EUR
   Cmimi total per 7 netë
   për 2 persona
  • Dhome familjare

   All inclusive ( ushqim dhe pijet te perfshira)
   2 211,71 EUR
   Cmimi total per 7 netë
   për 2 persona
 • No Reviews Available for this Hotel

Oferta Speciale për Side