Argenti

Argenti

Adresa: Rruga Pashko Selita 4020, Velipojë
Parametrat e kërkimit:
 • Argenti:

  E vendosur në Shkodër, vetëm 5-minuta në këmbë nga qendra e qytetit, Hotel Argenti ofron një restorant dhe një bar me tarracë, shesh lojërash për fëmijë dhe për biçikleta me qera. Free Wi-Fi dhe parkim falas gjithashtu. Të gjitha dhomat kane ajër të kondicionuar dhe TV kabllor, një tavolinë dhe një minibar. Banjo private ofron një dush, ndërsa dhoma përmban edhe një ballkon. Mëngjesi shërbehet çdo ditë në restorantin e hotelit. Specialitete tradicionale dhe mesdhetare mund të shijohen à-la-carte. Shërbimi lavanderi është në dispozicion sipas kërkesës. Vizitorët mund të gjejne bare, restorante dhe dyqane të shumta në qendër të qytetit. Parku Kombëtar Liqeni Skhoda është vetëm 500 m larg, ndërsa bregdeti mund të arrihet në 28 km. Autobusët ndalojnë vetëm 200 m larg, ndërsa Aeroporti i Tiranës mund të arrihet në 98 km. Shërbimi i transferimit të aeroportit mund të organizohet sipas kërkesës

  Shërbimet:

  Vakte dhe ushqime te ofruara:

  • Vetem Fjetje
  • Fjetje dhe mengjes

  Plazhe:

  • Plazh renor

  Distancat nga:

  • Distance nga deti: 90 m

  Aktivitetet:

  • Live Music

  Pajisjet e hotelit dhe facilitetet:

  • Internet
  • Parking pa pagese
  • Wi-Fi falas
  • Sherbim 24 ore ne resepsion

  Te gjitha njesite e akomodimit jane te pajisura me:

  • Ballkoni
  • TV
  • Telefon
  • Ajer I kondicionuar
  • tharese flokesh
  • banje/tualet
  • Wi-Fi falas
  • Shapka
  • Frigorifer
  • Ngrohje
 • Kontrollo disponibilitetin dhe cmimet
  Nga:
  Deri:
  Të rritur
  Femijë:
  1. Mosha e fëmijës:
  2. Mosha e fëmijës:
  3. Mosha e fëmijës:
  4. Mosha e fëmijës:
 • No Reviews Available for this Hotel

Oferta Speciale për Velipoje