Raymar Hotels & Resorts

Raymar Hotels & Resorts

Adresa: Merkez Mah. Orensehir Kizilot, Manavgat, Antalya , 07610 Kızılot, Turkey
Inaguruar 2013
Parametrat e kërkimit:
 • Raymar Hotels & Resorts:

  Ryamar hotel ndodhet ne zonen turistike te Sides, ne afersi te Manavgat aty ku lumi Alara bashkohet me detin Mesdhe rreth nje ore larg aeroportit te Antalias. Hoteli eshte i ndertuar ne vitin 2011 dhe  ka nje arkitekture te vecante dhe eshte mjaft luksoz duke ofruar nje cilesi te larte sherbimi dhe akomodimi per te gjithe te ftuarit e saj.  Hoteli perbehet  nga nje ndertese me 9 kate dhe ka 266 dhoma ne total te arredura me kushte luksoze, elegante dhe moderne.  Dhomat jen ne ndara ne : dhoma standarte , dhoma familjare , suita junior dhe dhoma mbreterore.  Hoteli ofron mundesi te pafundme argetimi dhe clodhje per te gjithe pushuesit e saj sic jane : pishine e brenndeshme me uje te ngrohte e hapur gjate gjithe vitit , pishine e jashtme me rreshqitese , pishine per femije , terrene sportive, qender fitnesi dhe Spa-je, masazhe  me trajtime te vecanta per trupin dhe lekuren tuaj, animacone show dhe spektakla pergjate gjithe qendrimit tuaj ne kete hotel. Baret dhe Restorantet: Hoteli operon me sherbimin ultra all inclusive qe sherben ushqim dhe pije pergjate gjithe dites ne baret dhe restorantet e vena ne dispozicion me nje larmi perzgjedhjesh ne gatime nga guzhina turke dhe ajo nderkombetare. Restoranti kryesor-  hapet nga ora 07.00-21.30 dhe sherben vaktet kryesore ne bufe te hapur  ne ambjente te jashtme dhe te brendeshme ambjente.  Restorantet a la carta sherbejne darka me pagese shtrse  nga ora 19.00-21.30 ne ambjente te bukura dhe lukzose. Restorantet a la carta ofrojne specialitete nga guzhina italiane , meksikane , kineze turke dhe restorant a la carte me baze peshku per te gjithe te apasionuarit mbas ketyre guzhinave. Lobby bar , pool bar , bach bar , disco bar  - sherbejne te gjitha llojet e pijeve duke filluar nga ato vendase dhe te importit , te ngrohta dhe te ftohta , alkolike dhe joalkolike , embelsira dhe akullore  si dhe kokteile shumengjyreshe me shije te ndryshme.

  Shërbimet:

  Vakte dhe ushqime te ofruara:

  • Ultra All Inclusive

  Plazhe:

  • Plazh renor
  • Plazh Privat

  Distancat nga:

  • Aeroporti: 90 km
  • Distance nga deti: 0 m
  • Distance nga qendra: 27 km

  Aktivitetet:

  • Basketboll
  • Animacione per te rritur
  • Qender Fitnesi
  • futboll
  • Pingpong

  Pajisjet e hotelit dhe facilitetet:

  • Pishine e jashtme
  • Pishine e brendshme
  • Pishine femijesh
  • Sauna
  • Faks
  • Restorant
  • Zyre kembimi valutor
  • Pastrim kimik
  • Bar brenda hotelit
  • Internet kafe
  • Kasaforte ne recepsion
  • Salle televizori
  • Restorant à la carte
  • Sallon bukurie
  • Qender trajtimi & SPA
  • Akses per karrige me rrota
  • Dyqan suveniresh
  • Boutique
  • Shezlonge dhe çadra ne pishine
  • Shezlonge dhe çadra ne plazh
  • Bar Pishine
  • Recepsion per makine me qira
  • Cocktailbar
  • Ashensor
  • Parking pa pagese
  • Bar ne plazh
  • Wi-Fi falas
  • Dhome per Valixhe
  • Rreshqitese per femije
  • Peshqira plazhi me depozit
  • Klub lojrash per femije
  • Amfitater
  • Ambjent per te luajtur femijet
  • Loje me Shigjeta
  • Roje Plazhi
  • Trajtim special per te sapomartuarit
  • Loje Shahu

  Sherbime per femije dhe bebe:

  • Animacione per femije
  • Baysitting/Kujdestar femijesh
  • Klub per femijet, Kopesht
  • Baby Cot

  Te gjitha njesite e akomodimit jane te pajisura me:

  • Ballkoni
  • Telefon
  • Televizion satelitor
  • kasaforte
  • Ambjent ndenjeje
  • Ajer I kondicionuar
  • minibar
  • banje/tualet
  • Wi-Fi falas

  Te Perfshira Ne Pakete:

  • Fluturimi Charter ✓
  • Transferta ✓

  Vendndodhje e vecante:

  • landmark: Inaguruar 2013
 • Kontrollo disponibilitetin dhe cmimet
  Nga:
  Deri:
  Të rritur
  Femijë:
  1. Mosha e fëmijës:
  2. Mosha e fëmijës:
  3. Mosha e fëmijës:
  4. Mosha e fëmijës:
  • Dhome dyshe Standard

   Ultra all inclusive
   799,20 EUR
   Cmimi total per 6 netë
   për 1 person
 • No Reviews Available for this Hotel

Oferta Speciale për Side