Enkelana Hotel

Enkelana Hotel

Adresa: Rruga "Reshit Collaku" Pogradec, Albania
Parametrat e kërkimit:
 • Enkelana Hotel :

  Hotel Enkelana ndodhet në qendër të Pogradecit. Një nga aspektet unike të hotelit tone është vendndodhja jonë. Akomodimi në një nga dhomat dhe suitat tona është një tjetër përvojë unike. Të gjitha dhomat ofrojnë një pamje madhështore mbi liqenin e Ohrit. Dhomat dhe suitat e sapo rinovuara përmbajnë dekor modern, TV kabllor, mini frigorifer, ajer te kondicionuar dhe një ballkon privat me pamje nga liqeni. Qëndro i lidhur me Wi-Fi falas. Hoteli është një vend i pajisur dhe i adaptueshëm për konferenca, bankete dhe takime, duke përshëndetur kapacitete të mëdha të mysafirëve. Restoranti Bar shërben specialitete tradicionale shqiptare, si dhe ndërkombëtare. Mëngjesi shërbehet në restorantin e njëjtë, veranda e të cilit u jep mysafirëve shansin unik për ta shijuar atë.


  Shërbimet:

  Vakte dhe ushqime te ofruara:

  • Fjetje dhe mengjes

  Plazhe:

  • Plazh renor

  Distancat nga:

  • Stacioni I autobusit: 100 m
  • Aeroporti: 144 km
  • Distance nga qendra: 550 m
  • Distanca nga liqeni: 0 m

  Aktivitetet:

  • Shtegje per ecje dhe vrap
  • Mbremje muzikore
  • Animacione per te rritur
  • Qender Fitnesi

  Pajisjet e hotelit dhe facilitetet:

  • Pishine e brendshme
  • Sauna
  • Internet
  • Restorant
  • Dhoma pa duhan
  • Bar brenda hotelit
  • Internet kafe
  • Kasaforte ne recepsion
  • Numri I sallave te takimit: 4
  • Qender trajtimi & SPA
  • Sherbim dhome 24 ore
  • Shezlonge dhe çadra ne pishine
  • Shezlonge dhe çadra ne plazh
  • Bar Pishine
  • Cocktailbar
  • Ashensor
  • Parking pa pagese
  • Bar ne plazh
  • Wi-Fi falas
  • Dhome per Valixhe
  • Sherbim 24 ore ne resepsion
  • Hammam

  Sherbime per femije dhe bebe:

  • Baby Cot

  Te gjitha njesite e akomodimit jane te pajisura me:

  • Ballkoni
  • TV
  • Telefon
  • Televizion satelitor
  • kasaforte
  • Ambjent ndenjeje
  • Kasaforte dhome
  • Ajer I kondicionuar
  • tharese flokesh
  • Ngrohje
  • banje/tualet
  • vaske
  • Wi-Fi falas
  • Shapka
  • Ngrohje
  • Tavoline pune/shkrimi
 • Kontrollo disponibilitetin dhe cmimet
  Nga:
  Deri:
  Të rritur
  Femijë:
  1. Mosha e fëmijës:
  2. Mosha e fëmijës:
  3. Mosha e fëmijës:
  4. Mosha e fëmijës:
  • Dhome dyshe Standard

   Akomodim me mengjes
   205,66 EUR
   Cmimi total per 7 netë
   për 2 persona
  • Dhome Treshe Standart

   Akomodim me mengjes
   237,30 EUR
   Cmimi total per 7 netë
   për 2 persona
  • Dhome familjare

   Akomodim me mengjes
   352,94 EUR
   Cmimi total per 7 netë
   për 2 persona
  • Dhome dyshe Superior

   Akomodim me mengjes
   294,14 EUR
   Cmimi total per 7 netë
   për 2 persona
  • Apartament

   Akomodim me mengjes
   264,74 EUR
   Cmimi total per 7 netë
   për 2 persona
 • No Reviews Available for this Hotel

Oferta Speciale për Pogradec