Neptun Hotel

Neptun Hotel

Adresa: Kardinala Stepinca 31, Babin Kuk, 20000 Dubrovnik, Croatia
Neptun HotelNeptun HotelNeptun HotelNeptun HotelNeptun HotelNeptun HotelNeptun Hotel
Parametrat e kërkimit:
 • Neptun Hotel:

  Neptun hotel ndodhet ne gadishullin e Lapadit, rreth 10min larg nga qyteti i vjeter,  i rrethuarnga pemet e gjelbra dhe ujerat e kaltra te Adriatikut. Hoteli eshte rinovuar ne vitin 2014 dhe  ofron ne total 92 dhoma te cilat jane tearreduara ne menyre moderne dhe komode si dhe te pershtatura per te rinj, cifte dhe familjare. Ne hotel ju do te gjenipishine te jashtme, pishine te brendshme, kopesht, qender spa-je dhe sauna nete cilat do te beni trajtime te ndryshme per trupin dhe fytyren tuaj.Gjithashtu ju do te keni mundesi te zhvilloni aktivite sportive si tenis,ciklizem si dhe sportet e ujit. Per femijet hoteli ofronnje kendlojerash ne te cilin ata mund te luajne dhe argetohen. Baretdhe restorantet: Mainrestaurant sherben gatime te kuzhines vendase dhe asaj mesdhetare. Restaurant Mediterrane  sherben mengjesin te cilin e servir ne bufete hapur. Pool bar ndodhet neambientet prane pishines dhe ofron nje variete pijesh si alkolike, joalkolike,vendase dhe te importit.

   

  Shërbimet:

  Vakte dhe ushqime te ofruara:

  • Fjetje dhe mengjes
  • Darke bufe e hapur (me pagese)

  Plazhe:

  • Plazh me platforme
  • Plazh Privat

  Distancat nga:

  • Stacioni I autobusit: 10 m
  • Distance nga deti: 0 m
  • Distance nga qendra: 4,5 km
  • Largesia nga Qyteti i Vjeter: 4,5 km

  Pajisjet e hotelit dhe facilitetet:

  • Pishine e jashtme
  • Pishine e brendshme
  • Restorant
  • Zyre kembimi valutor
  • Pastrim kimik
  • Bar brenda hotelit
  • Kasaforte ne recepsion
  • Salle televizori
  • Qender trajtimi & SPA
  • Akses per karrige me rrota
  • Sherbim dhome 24 ore
  • Shezlonge dhe çadra ne pishine
  • Ashensor
  • Parking pa pagese
  • Bar ne plazh
  • Wi-Fi falas
  • Dhome per Valixhe

  Te gjitha njesite e akomodimit jane te pajisura me:

  • Telefon
  • Televizion satelitor
  • Kasaforte dhome
  • Ajer I kondicionuar
  • minibar
  • tharese flokesh
  • banje/tualet
  • vaske
  • Wi-Fi falas
  • facilitete per kafe dhe caj
  • Shapka
 • Kontrollo disponibilitetin dhe cmimet
  Nga:
  Deri:
  Të rritur
  Femijë:
  1. Mosha e fëmijës:
  2. Mosha e fëmijës:
  3. Mosha e fëmijës:
  4. Mosha e fëmijës:
 • No Reviews Available for this Hotel

Oferta Speciale për Dubrovnik & Riviera