Hotel More

Hotel More

Adresa: Ul. Kardinala Stepinca 33, Lapad, 20000 Dubrovnik, Croatia
Parametrat e kërkimit:
 • Hotel More:

  Hotel More eshte nje hotel me 5 yje i vendosur ne gjirin e Lapadit , nje nga vendet me te bukura ne Dubrovnik. Hoteli eshte me pamje te mrekullueshme nga deti Adriatik,  i rrethuar nga bimet e larta dhe natyra fantastike e qytetit. Hoteli ve ne dispozicionin tuaj  47 dhoma te cilat jane te arreduara ne menyre moderne dhe komode. Ju do te keni mundesi te clodheni ne plazhin e hotelit  i cili ofron cadra dhe shezlongje te vendosura pergjate tij si dhe ne pishinat e hotelit. Wellnes & beaty ilumina eshte qendra ne te cilen ju do te keni mundesi te beni trajtime te ndryshme per tu relaksuar si ne kabinat termale, banjot me avull, hydromassage si dhe ju mund te zgjidhni per te bere  trajtime per fytyren dhe trupin tuaj. Gjithaastu ju do te keni mundesi te vizitoni qytetet prane Dubrovnikut si dhe te zhvilloni ture te ndryshme per te zbuluar me shume kulturen, historine dhe natyren perreth. Baret dhe restorantet: Hoteli ofron gatime nga kuzhina te ndryshme dhe ne ambiente fantastike. More restaurant  sherben gatime nga kuzhina mesdhetare dhe ajo nderkombetare te pergatitura me cilesi nga shefat tane. Café bar Taraca ofron pije te ndryshme dhe ushqime te lehta gjate darkes ne nje ambient te hapur dhe eshte vendi ideal per tu relaksuar dhe freskuar nen shoqerine e te aferneve tuaj. Café bar more eshte i vendosur ne mbient natyror  dhe ofron nje shumellojshmeri pijesh si alkolike, joalkolike, caj, kafe dhe ushqime te lehta si dhe eshte vendi ideal per te zhvilluar evente te vecanta.


  Shërbimet:

  Plazhe:

  • Plazh Privat

  Distancat nga:

  • Stacioni I autobusit: 20 m
  • Distance nga qendra: 3,5 km
  • Largesia nga Qyteti i Vjeter: 3,5 km

  Pajisjet e hotelit dhe facilitetet:

  • Pishine e jashtme
  • Sauna
  • Faks
  • Restorant
  • Pastrim kimik
  • Bar brenda hotelit
  • Kasaforte ne recepsion
  • Restorant à la carte
  • Sherbim dhome 24 ore
  • Dyqan suveniresh
  • Ashensor
  • Parking pa pagese
  • Bar ne plazh
  • Wi-Fi falas
  • Dhome per Valixhe
  • Rreshqitese per te rritur

  Te gjitha njesite e akomodimit jane te pajisura me:

  • Telefon
  • Televizion satelitor
  • kasaforte
  • Ajer I kondicionuar
  • minibar
  • tharese flokesh
  • Ngrohje
  • banje/tualet
  • Wi-Fi falas
  • Shapka
 • Kontrollo disponibilitetin dhe cmimet
  Nga:
  Deri:
  Të rritur
  Femijë:
  1. Mosha e fëmijës:
  2. Mosha e fëmijës:
  3. Mosha e fëmijës:
  4. Mosha e fëmijës:
 • No Reviews Available for this Hotel

Oferta Speciale për Dubrovnik & Riviera