Palace

Palace

Adresa: Rr. Gjergj Arianiti, Vlore
Parametrat e kërkimit:
 • Palace :

  Me nje pishine te jashtme,restorant dhe WIFI falas,Hotel Palace dhe Spa ndodhet prane detit dhe ka zonen private te plazhit. Qendra e Durresit eshte 4 km larg. Vizitoret kane sherbime falas ne Spa qe perfshijne nje pishine te brendshme,sauna,vaske te nxehte dhe nje plaester. 

  Te gjitha dhomat dhe suitat jane me ajer te kondiciouar dhe me TV me kanale satelitore. Disa dhoma kane dhe ballkone me pamje nga deti. 

  Palace Hotel and Spa ofron gjithashtu nje dyqan ushqimesh,kembim valutor per vizitoret dhe sherbim te makinave me qera. 

  Cdo fundjave gjate sezonit vizitoret mund te shijojne muzik live. 

   Qyteti i vjeter i Drurresit ,Amfiteatri,eshte 4 km larg. 

  Shërbimet:

  Vakte dhe ushqime te ofruara:

  • Fjetje dhe mengjes
  • Mengjes dhe darke e perfshire pa pijet

  Plazhe:

  • Plazh zallor
  • Plazh publik

  Distancat nga:

  • Distance nga deti: 750 m
  • Distance nga qendra: 0 m

  Pajisjet e hotelit dhe facilitetet:

  • Internet
  • Restorant
  • Ashensor
  • Parking pa pagese
  • Wi-Fi falas
  • Shezlonget dhe cadrat ne plazh me pagese
  • Sherbim 24 ore ne resepsion

  Te gjitha njesite e akomodimit jane te pajisura me:

  • Ballkoni
  • TV
  • Telefon
  • Televizion satelitor
  • Ajer I kondicionuar
  • Tarrace
  • Wi-Fi falas
  • Shapka
 • Kontrollo disponibilitetin dhe cmimet
  Nga:
  Deri:
  Të rritur
  Femijë:
  1. Mosha e fëmijës:
  2. Mosha e fëmijës:
  3. Mosha e fëmijës:
  4. Mosha e fëmijës:
 • No Reviews Available for this Hotel

Oferta Speciale për Vlore