Royal Princess

Royal Princess

Adresa: Kardinala Stepinca 31, Babin Kuk, 20 000 Dubrovnik, Croatia
Parametrat e kërkimit:
 • Royal Princess:

  Royal princess eshte nje hotel luksoz i cili eshte ndertuar ne vitin 2012 dhe ndodhet ne gadishullin e Lapadit vetem pak metra larg detit Adriatik, 7 min larg nga qendra e qytetit si dhe 30 min larg nga aeroporti.  Hoteli eshte i pershtur per shijet dhe kerkesat e gjithesecilit si dhe  ve ne dispozicionin tuaj nje staf miqesor dhe te perkushtuar. Hoteli ofron ne total 55 dhoma te cilat jane te arreduara ne menyre moderne dhe komode. Gjithashtu ju do te keni mundesi te clodheni ne pishinat e hotelit,  te beni trajtime te ndryshme per trupin dhe fytyren tuaj ne qendren e spase, te relaksoheni  duke bere masazhe ne qendrat e ofruara per ju. Baret dhe restorantet: Gjate qendrimit ne hotel ju do te keni mundesi te shijoni specialitete te kuzhines vendase dhe asaj nderkombetare. La castile restaurant eshte restoranti kryesor i hotelit i cili servir gatime te ndryshme te cilat ofrohen ne tarrace duke ju dhene mundesine te shijoni nje pamje te mrekullueshme te detit Adriatik. Zoe restaurant ofron gatime te kuzhines mesdhetare si dhe pije te ndryshme si alkolike, joalkolike, vendase dhe te importit gjate oreve te pasdites. Mediterranoe restaurant sherben ushqime te kuzhines tradicionale mesdhetare  si dhe pije te shumta vecanerisht lloje te ndryshme vererash. 

   

  Shërbimet:

  Vakte dhe ushqime te ofruara:

  • Fjetje dhe mengjes

  Plazhe:

  • Plazh me platforme
  • Plazh Privat

  Distancat nga:

  • Stacioni I autobusit: 30 m
  • Distance nga deti: 0 m
  • Distance nga qendra: 4,5 km
  • Largesia nga Qyteti i Vjeter: 4,5 km

  Pajisjet e hotelit dhe facilitetet:

  • Pishine e jashtme
  • Sauna
  • Faks
  • Zyre kembimi valutor
  • Pastrim kimik
  • Bar brenda hotelit
  • Restorant à la carte
  • Qender trajtimi & SPA
  • Sherbim dhome 24 ore
  • Shezlonge dhe çadra ne pishine
  • Ashensor
  • Parking pa pagese
  • Bar ne plazh
  • Wi-Fi falas
  • Dhome per Valixhe

  Te gjitha njesite e akomodimit jane te pajisura me:

  • Ballkoni
  • TV
  • kasaforte
  • Kasaforte dhome
  • Ajer I kondicionuar
  • minibar
  • tharese flokesh
  • Ngrohje
  • banje/tualet
  • Wi-Fi falas
  • facilitete per kafe dhe caj
  • Shapka
 • Kontrollo disponibilitetin dhe cmimet
  Nga:
  Deri:
  Të rritur
  Femijë:
  1. Mosha e fëmijës:
  2. Mosha e fëmijës:
  3. Mosha e fëmijës:
  4. Mosha e fëmijës:
 • No Reviews Available for this Hotel

Oferta Speciale për Dubrovnik & Riviera