2 Kitarrat Hotel Boutique & Spa

2 Kitarrat Hotel Boutique & Spa

Adresa: Lagjia nr. 1, Rruga Taulantia, 4000 Durrës, Albania
Parametrat e kërkimit:
 • 2 Kitarrat Hotel Boutique & Spa :

  I ndodhur 100 m nga plazhi më i afërt dhe 500 m nga qendra e Durrësit, Hotel Boutique & Spa 2 Kitarrat ofron një qendër spa dhe Wellness, si dhe një bar dhe një restorant.Wi-Fi falas është në dispozicion në të gjithë pronën.

  Të gjitha dhomat janë me ajër të kondicionuar dhe me TV kabllor të sheshtë, një minibar dhe një tavolinë pune. Banjo private janë të pajisura me një dush dhe gjithashtu vijnë me tualetin dhe peshqirët falas duke përfshirë dhe tharësen e flokëve. Disa dhoma kanë një ballkon ose tarracë.

  Hotel Boutique & Spa 2 Kitarrat ofron një sauna, një banjë turke dhe një vaskë të nxehtë. Një shërbim lavanderi, transfertë nga aeroporti dhe një shërbim masazh janë ofruar gjithashtu.

  Hoteli është 500 m nga Amfiteatri i Durrësit. Kalaja e Durrësit është 700 m larg.

  Stacioni Kryesor i Autobusëve ndodhet në një distancë prej 200 m. Aeroporti i Tiranës është 26 km larg. Prona ofron parkim falas.

  Shërbimet:

  Vakte dhe ushqime te ofruara:

  • Fjetje dhe mengjes

  Plazhe:

  • Plazh renor

  Distancat nga:

  • Stacioni I autobusit: 200 m
  • Aeroporti: 26 km
  • Distance nga deti: 100 m
  • Distance nga qendra: 500 m
  • Largesia nga qendra Historike: 500 m

  Aktivitetet:

  • Mbremje muzikore
  • Live Music

  Pajisjet e hotelit dhe facilitetet:

  • Sauna
  • Faks
  • Restorant
  • Bar brenda hotelit
  • Kasaforte ne recepsion
  • Sallon bukurie
  • Qender trajtimi & SPA
  • Sherbim dhome 24 ore
  • Ashensor
  • Parking pa pagese
  • Wi-Fi falas
  • Dhome per Valixhe
  • Sherbim 24 ore ne resepsion
  • Berber/sallon bukurie
  • Hammam

  Te gjitha njesite e akomodimit jane te pajisura me:

  • Ballkoni
  • TV
  • Telefon
  • Televizion satelitor
  • Ajer I kondicionuar
  • tharese flokesh
  • Ngrohje
  • banje/tualet
  • vaske
  • Wi-Fi falas
  • Shapka
 • Kontrollo disponibilitetin dhe cmimet
  Nga:
  Deri:
  Të rritur
  Femijë:
  1. Mosha e fëmijës:
  2. Mosha e fëmijës:
  3. Mosha e fëmijës:
  4. Mosha e fëmijës:
 • No Reviews Available for this Hotel

Oferta Speciale për Durres