Importanne Hotel Ariston

Importanne Hotel Ariston

Adresa: Kardinala Stepinca 31, Babin Kuk, 20000 Dubrovnik, Croatia
Parametrat e kërkimit:
 • Importanne Hotel Ariston:

  Ariston hotel eshte hoteli me i rendesishem pjese e grupit Importanne Resort. Hoteli ndidhet ne pjesen me te bukur  te gadishullit te Lepades rreth 10 min larg nga qyteti I vjeter dhe rreth 30 min larg nga aeroporti. Pushuesit kane mundesi te clodhen ne mjediset e hotelit si dhe te njihen me historikun, kulturen dhe natyren e bukur te qytetit. Hoteli ve ne dispozicionin tuaj 115 dhoma te cilat jane te arreduara ne menyre komode dhe moderne si dhe te pershtatura per te rinj, cifte dhe familjare. Hoteli ofron 2 pishina te jashtme, 2 pishina te brendshme, pishine per femije si dhe ju mund te relaksoheni ne cadrat dhe shezlongjet e vena pergjate plazhit te hotelit. Nje vemendje e vecante do I kushtohet dhe trajtimit te fytyres dhe trupit ne qendren e spase dhe fitnesit ku   pervec tyre ju mund te  beni masazhe te ndryshme, banjo ne avull si dhe terapi per te rinj. Per femijet hoteli ofron mjedise te ndryshme argetimi ne te cilat ata mund te luajne dhe te njihen me miq te rinj.Baret dhe restorantet: Hoteli ofron gatime te shumta nga kuzhina vendase dhe ajo nderkombetare te cilat jane te pergatitura me cilesi nga shefat tane. Restaurant a la carte Zoe ofron produktet e peshkut dhe frutat e detit te cilat jane te servirura ne nje mjedis te hapur dhe me pamje te mrekullueshme nga deti Adriatik. Mediterranoe restaurant  ofron ushqime nga kuzhina vendase dhe ajo nderkombetare kryesisht gatimet e zgares. Restaurant la Castile  sherben ushqime te shpejta te kuzhines tradicionale dhe produktet e peshkut. Cocktail bar & lounge eshte ne dispozicionin tuaj duke ofruar gatime te shpejta dhe te lehta si dhe nje variete pijesh si alkolike, joalkolike, vendase ,te importit si dhe kokteile shumengjyrshe.

   

  Shërbimet:

  Vakte dhe ushqime te ofruara:

  • Fjetje dhe mengjes

  Plazhe:

  • Plazh me platforme
  • Plazh Privat

  Distancat nga:

  • Stacioni I autobusit: 20 m
  • Distance nga deti: 0 m
  • Distance nga qendra: 4,5 km
  • Largesia nga Qyteti i Vjeter: 4,5 km

  Aktivitetet:

  • Ekskursione te organizuara

  Pajisjet e hotelit dhe facilitetet:

  • Pastrim kimik
  • Bar brenda hotelit
  • Kasaforte ne recepsion
  • Qender trajtimi & SPA
  • Dyqan suveniresh
  • Ashensor
  • Parking pa pagese
  • Bar ne plazh
  • Wi-Fi falas
  • Dhome per Valixhe

  Te gjitha njesite e akomodimit jane te pajisura me:

  • Ballkoni
  • Ajer I kondicionuar
  • minibar
  • tharese flokesh
  • banje/tualet
  • Wi-Fi falas
  • facilitete per kafe dhe caj
  • Shapka
 • Kontrollo disponibilitetin dhe cmimet
  Nga:
  Deri:
  Të rritur
  Femijë:
  1. Mosha e fëmijës:
  2. Mosha e fëmijës:
  3. Mosha e fëmijës:
  4. Mosha e fëmijës:
 • No Reviews Available for this Hotel

Oferta Speciale për Dubrovnik & Riviera