Delphin Be Grand Resort

Delphin Be Grand Resort

Adresa: Lara Turizm Merkezi Antalya, 07113 Lara, Turkey
Parametrat e kërkimit:
 • Shërbimet:

  Vakte dhe ushqime te ofruara:

  • Ultra All Inclusive

  Aktivitetet:

  • Club disko
  • Qender Fitnesi
  • Live Music
  • Fusha Tenisi
  • Pingpong

  Pajisjet e hotelit dhe facilitetet:

  • Pishine e jashtme
  • Pishine e brendshme
  • Pishine femijesh
  • Restorant
  • Internet kafe
  • Restorant à la carte
  • Sallon bukurie
  • Bar Pishine
  • Bar ne plazh
  • Wi-Fi falas

  Te gjitha njesite e akomodimit jane te pajisura me:

  • TV
  • Telefon
  • Kasaforte dhome
  • Ajer I kondicionuar
  • tharese flokesh
  • facilitete per kafe dhe caj

  Te Perfshira Ne Pakete:

  • Fluturimi Charter ✓
  • Transferta ✓
 • Kontrollo disponibilitetin dhe cmimet
  Nga:
  Deri:
  Të rritur
  Femijë:
  1. Mosha e fëmijës:
  2. Mosha e fëmijës:
  3. Mosha e fëmijës:
  4. Mosha e fëmijës:
  • Dhome dyshe Standarte BE Trendy me pamje nga toka

   Ultra all inclusive
   2 838,86 EUR
   Cmimi total per 7 netë
   për 2 persona
  • Dhome dyshe Standarte BE Trendy me pamje pjeserisht nga deti

   Ultra all inclusive
   2 870,22 EUR
   Cmimi total per 7 netë
   për 2 persona
  • Dhome familjare BE Family A me pamje pjeserisht nga deti.

   Ultra all inclusive
   4 838,83 EUR
   Cmimi total per 7 netë
   për 2 persona
  • Dhome familjare BE Loft

   Ultra all inclusive
   5 120,02 EUR
   Cmimi total per 7 netë
   për 2 persona
 • No Reviews Available for this Hotel

Oferta Speciale për Lara / Kundu