Wow Kremlin Palace

Wow Kremlin Palace

Adresa: Kundu Köyü, Çalkaya, 07110
Parametrat e kërkimit:
 • Wow Kremlin Palace:

  I ndertuar ne vitin 2009, eshte frymezuar dhe ndertuar nga origjinaliteti i tij ne Rusi, jep mundesine per te ndjere dhe zbuluar atmosferen madheshtore te Careve te Rusise. Ne dispozicionin tuaj jane 837 dhoma me dizajne elegant te cilat ndahen ne: dhoma  standarte, dhoma  dublex, dhoma junior, dhoma conecction, king suite, royal suite. Per te harruar stresin dhe per tu kenaqur ky hotel ve ne sherbimin tuaj aktivitete sportive si watergym , mini futboll, basketboll, shigjetë, vrapim, waterball, hark, tenis, biçikletë, mësime valle, aerobi, programet show, kabare, skica, konkurse, muzikë live, karaoke disko, sporte te ndryshme ujore si catamaran, windsurf and board-sail, and canoe, jet ski, parasailing, ringo, banana, wake board, knee board, shkolle per zhytje, sailing, 8 fusha te ndricuara tenisi, mini football, basketball, volejkoll ne plazh, archery, bowling, bilardo with 8 billardo, play station, internet cafe, qender lojrash, jogging ,qender fitnesi, banjo turke, hamam, sauna, sallon bukurie dhe qender estetike, peshqire plazhi, cadra dhe shezlongje, pishine te jashtme dhe te brendshme, akuapark, rreshqitese,pishine per femijeBaret dhe Restorantet: Hoteli operon me sherbimin  all inclusve dhe sherben gatime dhe pije te ndryshme pergjate gjithe dites ne baret dhe restorantet e vena ne dispozicion me mundesi te ndryshme perzgjedhje sipas shijes dhe deshires tuaj. Restroanti kryesor Stolis Ana - ketu mund te shijoni ushqime te ndryshme gjate mengjesit , drekes dhe darkes  me mundesi te ndryshme perzgjedhje sipas shijes dhe deshires tuaj. Nuk mund te leme pa permendur edhe 6 restorantet A La Carte qe na ofron hoteli me extra pagese qe hapen nga ora 19.00-21.30 dhe sherbejne darken ne ambjente luksoze. Pasha ala carte restorant- sherben gatime speciale  nga guzhina turke. La Gondola restorant- sherben gatime speciale  nga guzhina italiane.  El Sombrero  a la carte restorant- sherben gatime speciale  nga guzhina meksikane. Sushi  ala carte restorant- sherben gatime speciale  nga guzhina  japoneze.  Marine a la carte  restorant- sherben gatime speciale me baze peshku  dhe prodhime deti. Mangal a la carte  Park- sherben gatime ne zgare per  te gjithe te apasionuarit e saj. Divo Bar, Elegiya bar, Zvezda Bar, Arbat Bar, Avrora Beach Bar, Disco Bar dhe Vitamin Bar- sherben embelsira, caj, kafe dhe   te gjitha llojet e pijeve vendase dhe te importit, alkolike dhe joalkolike, te ngrohta dhe te ftohta, kokteile  te  ndryshme shumengjyreshe etj.

  Shërbimet:

  Vakte dhe ushqime te ofruara:

  • Ultra All Inclusive

  Plazhe:

  • Plazh renor
  • Plazh Privat

  Distancat nga:

  • Aeroporti: 14 km
  • Distance nga deti: 0 m
  • Distance nga qendra: 24 km

  Aktivitetet:

  • Shkolle zhytjeje
  • Ski ne uje me banane
  • Shtegje per ecje dhe vrap
  • Mbremje muzikore
  • Club disko
  • Parashute
  • Kanoe
  • Zhytje scuba/zhytje
  • Barke Kajak me qira
  • Jeep Safaris
  • Goditje me Hark
  • Basketboll
  • Volejboll plazhi
  • Bilardo
  • Bowling
  • Lojra elektronike
  • Animacione per te rritur
  • futboll
  • Live Music
  • Stretching
  • Fusha Tenisi
  • Pingpong

  Pajisjet e hotelit dhe facilitetet:

  • Pishine e jashtme
  • Pishine e brendshme
  • Pishine femijesh
  • Sauna
  • Faks
  • Restorant
  • Dhoma pa duhan
  • Pastrim kimik
  • Bar brenda hotelit
  • Internet kafe
  • Kasaforte ne recepsion
  • Restorant à la carte
  • Sallon bukurie
  • Qender trajtimi & SPA
  • Akses per karrige me rrota
  • Sherbim dhome 24 ore
  • Shezlonge dhe çadra ne pishine
  • Shezlonge dhe çadra ne plazh
  • Bar Pishine
  • Cocktailbar
  • Ashensor
  • Parking pa pagese
  • Bar ne plazh
  • Sherbim Mjekesor
  • Rreshqitese per femije
  • Rreshqitese per te rritur
  • Peshqira plazhi me depozit
  • Klub lojrash per femije
  • Amfitater
  • Ambjent per te luajtur femijet
  • Trajtim special per te sapomartuarit
  • Librari
  • Sherbim 24 ore ne resepsion

  Sherbime per femije dhe bebe:

  • Animacione per femije
  • Baysitting/Kujdestar femijesh
  • Klub per femijet, Kopesht
  • Baby Cot
  • Karrige per te ushqyer femijet
  • Mini aquapark

  Te gjitha njesite e akomodimit jane te pajisura me:

  • Ballkoni
  • TV
  • Telefon
  • Televizion satelitor
  • kasaforte
  • Ambjent ndenjeje
  • Kasaforte dhome
  • Ajer I kondicionuar
  • minibar
  • tharese flokesh
  • banje/tualet
  • vaske

  Te Perfshira Ne Pakete:

  • Fluturimi Charter ✓
  • Transferta ✓
 • Kontrollo disponibilitetin dhe cmimet
  Nga:
  Deri:
  Të rritur
  Femijë:
  1. Mosha e fëmijës:
  2. Mosha e fëmijës:
  3. Mosha e fëmijës:
  4. Mosha e fëmijës:
  • Dhome dyshe Standarte

   Ultra all inclusive
   952,78 EUR
   Cmimi total per 6 netë
   për 1 person
 • No Reviews Available for this Hotel

Oferta Speciale për Lara / Kundu