Labranda Sandy Beach Resort

Labranda Sandy Beach Resort

Adresa: Ag Georgios (South), Kompítsion 490 80, Greece
Parametrat e kërkimit:
 • Labranda Sandy Beach Resort:

  Aquis Sandy beach hotel shtrihet ne detin me rere St.George ne jug perendim te Korfuzit.  Hotelika nje pozicion mjaft te favorshme pasi ndodhet ne nje nga pjeset me te bukurate ishullit  ku nderthuret moti me diellme kontrastet e  ngjyrave te detit , afer monumenteve historikedhe arkioplogjike. Ne kete ishullmagjik do te ndjeni etje per te eksloruar cdo pellembe te tij. Hoteli pret cdovit pret  qindra te ftuar duke ju ofruar  atyre nje cilesi te larte sherbimi dhemikpritje. Aquis Sandy Beach  eshtenje hotel i bukur dhe luksoz dhe  pjese e rrjetit te hoteleve Aquis qe ndodhenkudo neper Greqi dhe ishujt e saj . Ketu do te keni mundesi te pafunde argetimisi  mini waterpark me 4 rreshqitese, 2pishina te jashtme, pishine per femije, palyground per femije,amfiteaterveror, programe animacioni, aktiviteti sportive, show ne mbremje, table tenis,lojra elektronike, gjimastike,masazhe, volejboll ne plazh, 2 fusha tenisi, fushe basketbolli etj. Hoteliofron 640 dhoma ne total, 90 dhoma familjare te rinovuara dhe 56 dhoma dyshe meballkon, Dhoma superiore, deluxe dhe Suita. Dhomat jane me pamje nga deti dhekopeshti. Baret dhe Restorantet:Nje hotel nuk quhet Iimire nese nuk ka dhe nje guzhine te mire me  gatime cilesore.  Hoteli ofron restorantin kryesor  ne Tarracen e hotelit ,ku sherbehen te  treja vaktet e ushqimit  me  bufe te hapur. Olive Tree a lacarte sherben menu  me specialitete dhe  me prodhime mesdhetare.  Shërbimet:

  Vakte dhe ushqime te ofruara:

  • All Inclusive

  Plazhe:

  • Plazh renor

  Distancat nga:

  • Stacioni I autobusit: 0 m
  • Aeroporti: 31 km
  • Portet: 29 km
  • Distance nga deti: 0 m
  • Distance nga qendra: 30 km
  • Largesia nga qendra Historike: 70 km

  Aktivitetet:

  • Shkolle zhytjeje
  • Ski ne uje
  • Shtegje per ecje dhe vrap
  • Mbremje muzikore
  • Lundrim
  • Zhytje scuba/zhytje
  • Barke Kajak me qira

  Pajisjet e hotelit dhe facilitetet:

  • Pishine e jashtme
  • Pishine femijesh
  • Sauna
  • Faks
  • Internet
  • Restorant
  • Zyre kembimi valutor
  • Dhoma pa duhan
  • Pastrim kimik
  • Bar brenda hotelit
  • Internet kafe
  • Kasaforte ne recepsion
  • Salle televizori
  • Restorant à la carte
  • Numri I sallave te takimit: 3
  • Sallon bukurie
  • Qender trajtimi & SPA
  • Akses per karrige me rrota
  • Sherbim dhome 24 ore
  • Dyqan suveniresh
  • Boutique
  • Shezlonge dhe çadra ne pishine
  • Bar Pishine
  • Recepsion per makine me qira
  • Parking pa pagese
  • Bar ne plazh
  • Wi-Fi falas
  • Dhome per Valixhe
  • Sherbim Mjekesor
  • Shezlonget dhe cadrat ne plazh me pagese
  • Rreshqitese per femije
  • Peshqira plazhi me depozit
  • Klub lojrash per femije
  • Amfitater
  • Ambjent per te luajtur femijet
  • Loje me Shigjeta

  Te gjitha njesite e akomodimit jane te pajisura me:

  • TV
  • Telefon
  • Televizion satelitor
  • Ajer I kondicionuar
  • tharese flokesh
  • banje/tualet
  • Frigorifer

  Shënime

  • Aquis Sandy Beach

   Shezlonget e plazhit jane me pagese , ndersa ne pishine jane falas.

 • Kontrollo disponibilitetin dhe cmimet
  Nga:
  Deri:
  Të rritur
  Femijë:
  1. Mosha e fëmijës:
  2. Mosha e fëmijës:
  3. Mosha e fëmijës:
  4. Mosha e fëmijës:
  • Dhome dyshe Standarte

   All inclusive ( ushqim dhe pijet te perfshira)
   2 379,30 EUR
   Cmimi total per 7 netë
   për 2 persona
   Dhome dyshe Standarte
   Dhome dyshe StandarteDhome dyshe Standarte

   Shërbimet:

   Veçorite e dhomave te hotelit:

   • Emri: Standarte
   • Ballkoni
   • Krevat shtese
   • Mini frigorifer ne dhome
   • Banje/ tualet
   • Telefone
   • Tv / stacione televizive me satelit
   • Sherbim hekurosje
   • Tharese Flokesh
   • Vaske
   • Robdechamer dhe shapka
   • Kasaforte ne dhome me pagese shtese
   • Shtreter: Dhoma ka nje krevat matrimonial ose dy krevat tek dhe nje divan
  • Dhome dyshe me pamje pjeserisht nga deti

   All inclusive ( ushqim dhe pijet te perfshira)
   2 601,34 EUR
   Cmimi total per 7 netë
   për 2 persona
   Dhome dyshe me pamje pjeserisht nga deti
   Dhome dyshe me pamje pjeserisht nga detiDhome dyshe me pamje pjeserisht nga detiDhome dyshe me pamje pjeserisht nga deti

   Shërbimet:

   Veçorite e dhomave te hotelit:

   • Emri: Pamje pjeserisht nga deti
   • Ambjent ndenjeje
   • Ballkoni
   • Mini frigorifer ne dhome
   • Banje/ tualet
   • Telefone
   • Tv / stacione televizive me satelit
   • Sherbim hekurosje
   • Tharese Flokesh
   • Ajer I kondicionuar
   • Vaske
   • Robdechamer dhe shapka
   • Kasaforte ne dhome me pagese shtese
   • Shtreter: Dhoma ka nje krevat matrimonial ose dy kreva tek dhe nje divan
   • Divan
  • Dhome dyshe Superior me pamje nga kopeshti

   All inclusive ( ushqim dhe pijet te perfshira)
   2 601,34 EUR
   Cmimi total per 7 netë
   për 2 persona
   Dhome dyshe Superior me pamje nga kopeshti
   Dhome dyshe Superior me pamje nga kopeshtiDhome dyshe Superior me pamje nga kopeshti

   Shërbimet:

   Veçorite e dhomave te hotelit:

   • Emri: Deluxe me pamje nga kopeshti
   • Ballkoni
   • Mini frigorifer ne dhome
   • Banje/ tualet
   • Telefone
   • Tv / stacione televizive me satelit
   • Sherbim hekurosje
   • Tharese Flokesh
   • Ajer I kondicionuar
   • Robdechamer dhe shapka
   • Kasaforte ne dhome me pagese shtese
   • Shtreter: Dhoma ka nje krevat matrimonial ose dy krevat tek dhe nje divan
   • Divan
  • Dhome familjare me pamje nga kopeshti

   All inclusive ( ushqim dhe pijet te perfshira)
   2 803,22 EUR
   Cmimi total per 7 netë
   për 2 persona
   Dhome familjare me pamje nga kopeshti
   Dhome familjare me pamje nga kopeshtiDhome familjare me pamje nga kopeshti

   Shërbimet:

   Veçorite e dhomave te hotelit:

   • Emri: Dhoma familajre me nje dhome gjumi
   • Ambjent ndenjeje
   • Ballkoni
   • Mini frigorifer ne dhome
   • Banje/ tualet
   • Telefone
   • Tv / stacione televizive me satelit
   • Vaske
   • Robdechamer dhe shapka
   • Kasaforte ne dhome me pagese shtese
   • Shtreter: Perbehet nga dy dhoma , njera ka krevat matrimonial ndersa dhoma tjeter eshte me divan per te , ambjent ndenjeje.
   • Divan
 • Oferte Speciale

  10 % zbritje per rezervime deri ne 3 nentor per qendrim ne 01.03.2024-30.04.2024 1.3.2024 - 30.4.2024

  • Dhome dyshe Standarte

   All inclusive ( ushqim dhe pijet te perfshira)
   2,379.30 EUR
   7 ditë
   2 persona
   Dhome dyshe Standarte
   Dhome dyshe StandarteDhome dyshe Standarte
   Shërbimet:
   Veçorite e dhomave te hotelit:
   • Emri: Standarte
   • Ballkoni
   • Krevat shtese
   • Mini frigorifer ne dhome
   • Banje/ tualet
   • Telefone
   • Tv / stacione televizive me satelit
   • Sherbim hekurosje
   • Tharese Flokesh
   • Vaske
   • Robdechamer dhe shapka
   • Kasaforte ne dhome me pagese shtese
   • Shtreter: Dhoma ka nje krevat matrimonial ose dy krevat tek dhe nje divan
  • Dhome dyshe me pamje pjeserisht nga deti

   All inclusive ( ushqim dhe pijet te perfshira)
   2,601.34 EUR
   7 ditë
   2 persona
   Dhome dyshe me pamje pjeserisht nga deti
   Dhome dyshe me pamje pjeserisht nga detiDhome dyshe me pamje pjeserisht nga detiDhome dyshe me pamje pjeserisht nga deti
   Shërbimet:
   Veçorite e dhomave te hotelit:
   • Emri: Pamje pjeserisht nga deti
   • Ambjent ndenjeje
   • Ballkoni
   • Mini frigorifer ne dhome
   • Banje/ tualet
   • Telefone
   • Tv / stacione televizive me satelit
   • Sherbim hekurosje
   • Tharese Flokesh
   • Ajer I kondicionuar
   • Vaske
   • Robdechamer dhe shapka
   • Kasaforte ne dhome me pagese shtese
   • Shtreter: Dhoma ka nje krevat matrimonial ose dy kreva tek dhe nje divan
   • Divan
  • Dhome dyshe Superior me pamje nga kopeshti

   All inclusive ( ushqim dhe pijet te perfshira)
   2,601.34 EUR
   7 ditë
   2 persona
   Dhome dyshe Superior me pamje nga kopeshti
   Dhome dyshe Superior me pamje nga kopeshtiDhome dyshe Superior me pamje nga kopeshti
   Shërbimet:
   Veçorite e dhomave te hotelit:
   • Emri: Deluxe me pamje nga kopeshti
   • Ballkoni
   • Mini frigorifer ne dhome
   • Banje/ tualet
   • Telefone
   • Tv / stacione televizive me satelit
   • Sherbim hekurosje
   • Tharese Flokesh
   • Ajer I kondicionuar
   • Robdechamer dhe shapka
   • Kasaforte ne dhome me pagese shtese
   • Shtreter: Dhoma ka nje krevat matrimonial ose dy krevat tek dhe nje divan
   • Divan
  • Dhome familjare me pamje nga kopeshti

   All inclusive ( ushqim dhe pijet te perfshira)
   2,803.22 EUR
   7 ditë
   2 persona
   Dhome familjare me pamje nga kopeshti
   Dhome familjare me pamje nga kopeshtiDhome familjare me pamje nga kopeshti
   Shërbimet:
   Veçorite e dhomave te hotelit:
   • Emri: Dhoma familajre me nje dhome gjumi
   • Ambjent ndenjeje
   • Ballkoni
   • Mini frigorifer ne dhome
   • Banje/ tualet
   • Telefone
   • Tv / stacione televizive me satelit
   • Vaske
   • Robdechamer dhe shapka
   • Kasaforte ne dhome me pagese shtese
   • Shtreter: Perbehet nga dy dhoma , njera ka krevat matrimonial ndersa dhoma tjeter eshte me divan per te , ambjent ndenjeje.
   • Divan

  15% zbritje per rezervime deri ne 3 nentor per qendrim ne 01.01.2024-29.02.2024 1.1.2024 - 29.2.2024

  • Dhome dyshe Standarte

   All inclusive ( ushqim dhe pijet te perfshira)
   2,379.30 EUR
   7 ditë
   2 persona
   Dhome dyshe Standarte
   Dhome dyshe StandarteDhome dyshe Standarte
   Shërbimet:
   Veçorite e dhomave te hotelit:
   • Emri: Standarte
   • Ballkoni
   • Krevat shtese
   • Mini frigorifer ne dhome
   • Banje/ tualet
   • Telefone
   • Tv / stacione televizive me satelit
   • Sherbim hekurosje
   • Tharese Flokesh
   • Vaske
   • Robdechamer dhe shapka
   • Kasaforte ne dhome me pagese shtese
   • Shtreter: Dhoma ka nje krevat matrimonial ose dy krevat tek dhe nje divan
  • Dhome dyshe me pamje pjeserisht nga deti

   All inclusive ( ushqim dhe pijet te perfshira)
   2,601.34 EUR
   7 ditë
   2 persona
   Dhome dyshe me pamje pjeserisht nga deti
   Dhome dyshe me pamje pjeserisht nga detiDhome dyshe me pamje pjeserisht nga detiDhome dyshe me pamje pjeserisht nga deti
   Shërbimet:
   Veçorite e dhomave te hotelit:
   • Emri: Pamje pjeserisht nga deti
   • Ambjent ndenjeje
   • Ballkoni
   • Mini frigorifer ne dhome
   • Banje/ tualet
   • Telefone
   • Tv / stacione televizive me satelit
   • Sherbim hekurosje
   • Tharese Flokesh
   • Ajer I kondicionuar
   • Vaske
   • Robdechamer dhe shapka
   • Kasaforte ne dhome me pagese shtese
   • Shtreter: Dhoma ka nje krevat matrimonial ose dy kreva tek dhe nje divan
   • Divan
  • Dhome dyshe Superior me pamje nga kopeshti

   All inclusive ( ushqim dhe pijet te perfshira)
   2,601.34 EUR
   7 ditë
   2 persona
   Dhome dyshe Superior me pamje nga kopeshti
   Dhome dyshe Superior me pamje nga kopeshtiDhome dyshe Superior me pamje nga kopeshti
   Shërbimet:
   Veçorite e dhomave te hotelit:
   • Emri: Deluxe me pamje nga kopeshti
   • Ballkoni
   • Mini frigorifer ne dhome
   • Banje/ tualet
   • Telefone
   • Tv / stacione televizive me satelit
   • Sherbim hekurosje
   • Tharese Flokesh
   • Ajer I kondicionuar
   • Robdechamer dhe shapka
   • Kasaforte ne dhome me pagese shtese
   • Shtreter: Dhoma ka nje krevat matrimonial ose dy krevat tek dhe nje divan
   • Divan
  • Dhome familjare me pamje nga kopeshti

   All inclusive ( ushqim dhe pijet te perfshira)
   2,803.22 EUR
   7 ditë
   2 persona
   Dhome familjare me pamje nga kopeshti
   Dhome familjare me pamje nga kopeshtiDhome familjare me pamje nga kopeshti
   Shërbimet:
   Veçorite e dhomave te hotelit:
   • Emri: Dhoma familajre me nje dhome gjumi
   • Ambjent ndenjeje
   • Ballkoni
   • Mini frigorifer ne dhome
   • Banje/ tualet
   • Telefone
   • Tv / stacione televizive me satelit
   • Vaske
   • Robdechamer dhe shapka
   • Kasaforte ne dhome me pagese shtese
   • Shtreter: Perbehet nga dy dhoma , njera ka krevat matrimonial ndersa dhoma tjeter eshte me divan per te , ambjent ndenjeje.
   • Divan
 • No Reviews Available for this Hotel

Oferta Speciale për Korfuz