Sandy Beach Resort

Sandy Beach Resort

Adresa: Golem, 2025, Albania Street: Bulevardi i Pishave, Golem Town: Kavaja (alternative town: Durres)
Parametrat e kërkimit:
 • Sandy Beach Resort:

  Sandy Beach Resort ndodhet në plazhin e bukur të Golemit, në Durrës, është 15 minuta me makinë nga qendra e Durrësit, 50 minuta me makinë nga qendra e Tiranës dhe 35 minuta me makinë nga Aeroporti Ndërkombëtar i Tiranës.
  Duke shfaqur një gamë të gjerë objektesh, hoteli gëzon një vendndodhje buzë detit përgjatë detit Adriatik. Përbëhet nga 3 godina, ku asnjëra nuk është e ndarë. Është një qendër pushimi e shquar dhe unike me atmosferën e saj të qetë, kopshtin e mrekullueshëm, plazhin privat të artë, pishinat dhe bukuritë piktoreske të rrethuara nga pisha.
  Hoteli ofron dhoma komode morden për çifte dhe familje, suita luksoze, 2 pishina të hapura dhe 1 pishinë të brendshme, sauna, plazh privat me çadra dhe shezlonge falas, lobi bar, bar plazhi, restorant kryesor, restorant A la Carte, klub për fëmijë, palestër, aktivitete sportive, muzikë live, parkim falas dhe WiFi etj.
  Akomodimi në Sandy Beach Resort vjen me paketë gjysmë bordi (mëngjes dhe darkë). Për më tepër, të ftuarit mund të marrin ushqim të plotë ose paketë gjithëpërfshirëse nga maji deri në tetor.

  Shërbimet:

  Vakte dhe ushqime te ofruara:

  • Mengjes dhe darke e perfshire pa pijet
  • tre vaktet e perfshira pa pijet
  • All Inclusive

  Plazhe:

  • Plazh renor
  • Plazh Privat

  Distancat nga:

  • Distance nga deti: 0 m
  • Distance nga qendra: 49,7 km
  • Aeroporti Ndërkombëtar i Tiranës: 45 km

  Aktivitetet:

  • Mbremje muzikore
  • Basketboll
  • Volejboll plazhi
  • Animacione per te rritur
  • Pingpong

  Pajisjet e hotelit dhe facilitetet:

  • Pishine e jashtme
  • Pishine e brendshme
  • Pishine femijesh
  • Restorant
  • Bar brenda hotelit
  • Internet kafe
  • Restorant à la carte
  • Shezlonge dhe çadra ne pishine
  • Shezlonge dhe çadra ne plazh
  • Bar Pishine
  • Cocktailbar
  • Ashensor
  • Parking pa pagese
  • Bar ne plazh
  • Wi-Fi falas
  • Peshqira plazhi me depozit
  • Klub lojrash per femije
  • Ambjent per te luajtur femijet
  • Loje me Shigjeta
  • Loje Shahu
  • Sherbim 24 ore ne resepsion
  • Kopshti
  • Sauna me pagesë shtesë
  • Nuk lejohen kafshët
  • Gjimnastike
  • Wellness & SPA (me pagesë shtesë)

  Sherbime per femije dhe bebe:

  • Animacione per femije
  • Klub per femijet, Kopesht
  • Baby Cot
  • Karrige per te ushqyer femijet
  • Menu ushqimi per bebe
  • Pishine femijesh

  Te gjitha njesite e akomodimit jane te pajisura me:

  • Ballkoni
  • TV
  • Telefon
  • Televizion satelitor
  • kasaforte
  • Ambjent ndenjeje
  • Ajer I kondicionuar
  • minibar
  • tharese flokesh
  • banje/tualet
  • Wi-Fi falas
  • facilitete per kafe dhe caj
  • Shapka
  • Tavoline pune/shkrimi
  • Dollap rrobash
 • Kontrollo disponibilitetin dhe cmimet
  Nga:
  Deri:
  Të rritur
  Femijë:
  1. Mosha e fëmijës:
  2. Mosha e fëmijës:
  3. Mosha e fëmijës:
  4. Mosha e fëmijës:
 • Politikat e anullimit:

  Politika e rezervimit:
  30% e shumës totale të rezervimit duhet të paguhet 2 ditë pas konfirmimit.
  Pjesa tjetër (70%) duhet të paguhet 10 ditë para mbërritjes.

  Politika e anulimit:
  Sezoni i lartë (01.06-01.10)

  30 ditë para check-in  - pa pagesë, 30% parapagesë do të përdoret si depozitë për rezervimet tuaja të tjera.
  29-7 ditë para check-in - tarifa e anulimit është 30% e shumës totale të rezervimit.
  6-1 ditë para check-in -  tarifa e anulimit është 50% e shumës totale të rezervimit.
  24 orë para check-in / no-show -   tarifa e anulimit është 100% e shumës totale të rezervimit.
  Sezoni i ulët (01.10-01.06)
  15 ditë para check-in - pa pagesë, 30% parapagesë do të përdoret si depozitë për rezervimet tuaja të tjera.
  3 ditë para check-in - tarifa e anulimit është 30% e shumës totale të rezervimit.
  No-show - tarifa e anulimit është  50% e shumës totale të rezervimit.

 • No Reviews Available for this Hotel

Oferta Speciale për Durres