Sandy Beach Resort

Sandy Beach Resort

Adresa: Sandy Beach Resort 4* Golem, 2025, Albania Street: Bulevardi i Pishave, Golem Town: Kavaja (alternative town: Durres)
Parametrat e kërkimit:
 • Sandy Beach Resort:

  Prane ngjyrave te mrekullueshme te Detit Adriatik, pushues nga shtete te ndryshme gjejne ne hotelin tone rehatine dhe qetesine e kerkuar.  Shijoni diten tuaj prane detit blu ose pishinave te kristalta te rrethuara me gjelberim natyral. Sandy Beach Resort ofron nje sherbim kater yje – plus duke ju pershtatur kerkesave dhe deshirave speciale te cdo pushuesi me nje standart te larte sherbimi dhe produktesh ne ambjentet tona luksoze. I vendosur mes gjelberimit te pishave te Golemit, Sandy Beach Resort ofron akomodim ne nje atmosphere qetesie ne 66 dhomat dhe suitat e tij. Perfekt per pushime luksoze, hoteli jone mirepret klientet dhe ju ofron komoditetin e duhur dhe standartin me te larte te sherbimit.  Restorani Kryesor (Ambjent i brendshem: 160 persona, Ambjenti i jashtem: 120 persona, total 280 persona)  ofron kuzhine vendase dhe nderkombetare ne bufe te hapur me shume mundesi zgjedhje. Ky restorant ofron gjithashtu konceptin A’la Carte sipas deshires se klientit kundrejt pageses gjate gjithe vitit. Oraret zyrtare mund te ndryshojne ne rastet e eventeve speciale qe mund te organizohen ne ambjentet e hotelit tone. Ne keto raste orari i mbylljes do te jete ne perfundimin e eventit. Tek baret klientet mund te porosisin gjithashtu Snack, Patate te skuqura, club sandwich, chips, Pizza, bruschetta etj, gjithashtu pije alkolike dhe jo alkolike, pije importi, kokteile, likere etj.

  Me nje siperfaqe prej 300msalla e konferencave ka nje kapacitet prej 250-300 personash. Ambjenti perfekt per takimet tuaja te biznesit, evente mediatike etj., salla eshte e pajisur me projector, ekran LCD, tabele e bardhe dhe te gjitha pajisjet e nevojshme per eventet tuaja. Ne nje distance me pak se 40 km nga aeroporti i Tiranes dhe 50 minuta larg kryeqytetit, Sandy Beach Resort eshte vendi perfekt per evente biznesi dhe pushime.

   

  Shërbimet:

  Vakte dhe ushqime te ofruara:

  • Mengjes dhe darke e perfshire pa pijet

  Plazhe:

  • Plazh renor
  • Plazh Privat

  Distancat nga:

  • Aeroporti: 45 km
  • Distance nga deti: 0 m
  • Distance nga qendra: 49,7 km

  Aktivitetet:

  • Mbremje muzikore
  • Basketboll
  • Volejboll plazhi
  • Bilardo
  • Animacione per te rritur
  • Qender Fitnesi

  Pajisjet e hotelit dhe facilitetet:

  • Pishine e jashtme
  • Pishine e brendshme
  • Pishine femijesh
  • Restorant
  • Internet kafe
  • Restorant à la carte
  • Shezlonge dhe çadra ne pishine
  • Shezlonge dhe çadra ne plazh
  • Bar Pishine
  • Cocktailbar
  • Bar ne plazh
  • Wi-Fi falas
  • Peshqira plazhi me depozit
  • Ambjent per te luajtur femijet
  • Loje me Shigjeta
  • Loje Shahu

  Sherbime per femije dhe bebe:

  • Animacione per femije
  • Klub per femijet, Kopesht
  • Baby Cot
  • Karrige per te ushqyer femijet

  Te gjitha njesite e akomodimit jane te pajisura me:

  • Ballkoni
  • TV
  • Telefon
  • Televizion satelitor
  • kasaforte
  • Ambjent ndenjeje
  • Ajer I kondicionuar
  • minibar
  • tharese flokesh
  • banje/tualet
  • Wi-Fi falas
 • Kontrollo disponibilitetin dhe cmimet
  Nga:
  Deri:
  Të rritur
  Femijë:
  1. Mosha e fëmijës:
  2. Mosha e fëmijës:
  3. Mosha e fëmijës:
  4. Mosha e fëmijës:
 • Politikat e anullimit:

   

 • No Reviews Available for this Hotel

Oferta Speciale për Durres