Bonita Classic Hotel & Spa

Bonita Classic Hotel & Spa

Adresa: Rruga Dytesore Plepa-Kavaje, Durres, Albania
Parametrat e kërkimit:
 • Bonita Classic Hotel & Spa:

  I ndodhur në një pozicion perfekt me pamje nga deti i bukur, blu i thellë Adriatik dhe plazhi i pastër i Durrësit në gjirin e patkuave të qytetit të Durrësit, Bonita Classic Hotel & Spa ofron një vend vërtet të mrekullueshëm për pushime verore relaksuese.
  Këtu do të gjeni kushte të reja të rehatshme dhome, recepsion 24 orë, një plazh të këndshëm me çadra dhe shezlonge falas, një pishinë të madhe të hapur (200 m²) e rrethuar me pisha, një bar, një restorant me kuzhinë ndërkombëtare, parkim privat falas dhe Wi-Fi falas, i disponueshëm në dhoma dhe në çdo zonë tjetër publike të hotelit. Hoteli ka qendrën e vet dhe SPA me pishina të brendshme, sauna, xhakuzi, dhoma masazhi dhe palestër (shërbimet spa ofrohen me pagesë shtesë). Ka sallë konferencash për ngjarje biznesi. Çdo fundjavë në hotel organizohen mbrëmje muzikore me pjesëmarrjen e këngëtarëve dhe grupeve shqiptare.
  Të 188 dhomat e hotelit janë të pajisura me të gjitha komoditetet moderne, duke përfshirë ajër të kondicionuar, TV me ekran të sheshtë, mini-bar dhe WiFi të shpejtë. Në banjo private me dush do të gjeni tualetin falas, traversa banjo, peshqir dhe tharëse flokësh.
  Gjatë sezonit të ulët hoteli ofron akomodim në mëngjes, me gjysmë bordi (mëngjes + darkë) ose bazë gjithëpërfshirëse, në sezonin e lartë (korrik-gusht) disponohet vetëm qëndrimi me paketën gjithë përfshirëse. Ai përfshin akomodim në dhomë, mëngjes, drekë, snack, darkë bufe, pije të pakufizuara lokale nga ora 10:00 deri në 22:00. Të gjithë mysafirët e hotelit, pavarësisht nga lloji i paketës së vakteve, mund të përdorin një plazh privat dhe pishinë të jashtme, peshqirë plazhi/pishinë (të ofruara me depozitë), një parking dhe WiFi falas. Stafi i trajnuar mirë dhe miqësor është i gatshëm të përmbushë çdo kërkesë dhe të sigurojë që mysafirët të kenë një qëndrim të paharrueshëm në Hotel Bonita Classic.

  Shërbimet:

  Vakte dhe ushqime te ofruara:

  • All Inclusive

  Plazhe:

  • Plazh renor
  • Plazh Privat

  Distancat nga:

  • Aeroporti: 38 km
  • Distance nga deti: 0 m
  • Distance nga qendra: 10 km

  Aktivitetet:

  • Mbremje muzikore
  • Volejboll plazhi
  • Live Music

  Pajisjet e hotelit dhe facilitetet:

  • Pishine e jashtme
  • Restorant
  • Dhoma pa duhan
  • Bar brenda hotelit
  • Shezlonge dhe çadra ne pishine
  • Shezlonge dhe çadra ne plazh
  • Ashensor
  • Parking pa pagese
  • Bar ne plazh
  • Wi-Fi falas
  • Peshqira plazhi me depozit
  • Sherbim 24 ore ne resepsion
  • Wellness & SPA (me pagesë shtesë)

  Sherbime per femije dhe bebe:

  • Baby Cot

  Te gjitha njesite e akomodimit jane te pajisura me:

  • Ballkoni
  • TV
  • Telefon
  • Televizion satelitor
  • Ajer I kondicionuar
  • tharese flokesh
  • banje/tualet
  • Wi-Fi falas
  • Frigorifer
  • Tavoline pune/shkrimi
  • Minibar (me pagesë extra)
  • Dollap rrobash
  • Pastrim ditor
 • Kontrollo disponibilitetin dhe cmimet
  Nga:
  Deri:
  Të rritur
  Femijë:
  1. Mosha e fëmijës:
  2. Mosha e fëmijës:
  3. Mosha e fëmijës:
  4. Mosha e fëmijës:
 • Politikat e anullimit:

   

 • No Reviews Available for this Hotel

Oferta Speciale për Durres