Espana Apart-hotel

Espana Apart-hotel

Adresa: Shkembi i Kavajes Golem - Durres
Parametrat e kërkimit:
 • Espana Apart-hotel:

  I vendosur direkt në një plazh me rërë, Hotel Espana ndodhet në Durrës, 9 km nga qendra e qytetit. Vizitorët mund të provojnë ushqim deti në restorantin dhe të pushojnë në një tarracë në kopshtin e pronës. Shezllong ofrohen në plazh.

  Dhomat në Espana Apart hotel shfaqin të gjitha WiFi falas, një tastierë për lojëra, kanale kabllore dhe ajer te kondicionuar. Disa dhoma kanë një ballkon dhe të gjitha dhomat ofrojnë pamje nga deti, malet ose kopshti.

  Një sallë TV e përbashkët është një facilitet i pronës dhe vizitorët mund të shijojnë pije në barin e shtëpisë së miqve. Vizitorët gjithashtu mund të luajnë pingpong në vend. Parkim falas privat është në dispozicion dhe mysafirët mund të kërkojnë transfertë nga aeroporti dhe qira të makinave në ambientet e hotelit.

  Shërbimet:

  Vakte dhe ushqime te ofruara:

  • Fjetje dhe mengjes
  • Mengjes dhe darke e perfshire pa pijet
  • All Inclusive

  Plazhe:

  • Plazh renor
  • Plazh Privat

  Distancat nga:

  • Distance nga deti: 0 m
  • Distance nga qendra: 9 km
  • Largesia nga Qyteti i Vjeter: 9 km

  Aktivitetet:

  • Lojra elektronike
  • Pingpong

  Pajisjet e hotelit dhe facilitetet:

  • Faks
  • Restorant
  • Zyre kembimi valutor
  • Bar brenda hotelit
  • Salle televizori
  • Shezlonge dhe çadra ne plazh
  • Recepsion per makine me qira
  • Ashensor
  • Parking pa pagese
  • Wi-Fi falas
  • Dhome per Valixhe
  • Sherbim 24 ore ne resepsion

  Te gjitha njesite e akomodimit jane te pajisura me:

  • Ballkoni
  • TV
  • Televizion satelitor
  • kasaforte
  • Ajer I kondicionuar
  • tharese flokesh
  • banje/tualet
  • Wi-Fi falas
 • Kontrollo disponibilitetin dhe cmimet
  Nga:
  Deri:
  Të rritur
  Femijë:
  1. Mosha e fëmijës:
  2. Mosha e fëmijës:
  3. Mosha e fëmijës:
  4. Mosha e fëmijës:
 • No Reviews Available for this Hotel

Oferta Speciale për Durres