Crystal Admiral Resort Suites & Spa

Crystal Admiral Resort Suites & Spa

Adresa: Kızılot Manavgat, 07330 Kızılot, Turkey
Parametrat e kërkimit:
 • Crystal Admiral Resort Suites & Spa:

  Hoteli eshte ndertuar ne Maj te vitit 2005 dhe eshte rinovuar ne vitin 2007, siperfaqja e tij eshte 50.000 m². Me arkitekturen e vecante dhe ambjentin e mrekullueshen, ky hotel eshte vendi perfekt per familjaret me femije. Perbehet nga ndertesa kryesore me 6 kate, ka ne total 837 dhoma dhe 2300 shtreter, 509 dhoma standaret, 213 dhoma familjare dublex, 72 dhoma connection, 15 junior suite, 10 suita familjare dublex, 8 senior suita, 8 deluxe suita dhe 2 royal suita. Dhomat jane te arreduara ne menyre luksoze dhe moderne per tju dhuruar nje kenaqesi akoma dhe me te madhe gjate qendrimit tuaj ne kete hotel. Ketu do te gjeni mundesi te pafundme argetimi dhe clodhje sic jane : Animacione gjate gjithe dites, show, muzik live, disko ne mbremje, 8 pishina , 5 te jashtme dhe 2 te brendshme, 2 me akuapark, pishine ne kopesht, 3 pishina per femije, pishine me spa, cadra peshqire dhe shezlongje plazhi. Terrenet sportive si dhe sportet e ujit do te jene ne dispozicioni tuaj pergjate gjithe dites dhe nates me terrene te ndricuara te vena ne dispozcionin tuaj per te gjithe te apasionuarit e saj.  Qendra e fitnesit , Spa-ve , saunave , jakuzzi etj me programe te posacme per trupin dhe lekuren tuaj do ju japi kanaqesi dhe clodhje deri ne detaje. Hoteli eshte mjaft i preferuar per te kaluar muaj mjalti si dhe pushime familjere per te rinjte dhe femijet. Baret dhe Restorantet:Hoteli operon me sherbimin ultra all inclusve dhe sherben ushqim dhe pije pergjate gjithe dites ne baret dhe restorantet e vena ne dispozicion duke ju ofruar nje shumllojshmeri perzgjedhjesh ne gatime sipas shijes dhe deshires tuaj.  Restoranti kryesor Admiral- sherbehen tre treja vaktet kryesore ne bufe te hapur.  Aspendos dhe Caretta Beach Snack restorant - sherben prodhime te shpejta snacks si sanduic, pizza etj  . Mexico A La Carte restorant  - ketu mund te provoni specialitete te shumta te kuzhines meksikane.  Venezia A La Carte restorant- ketu  mund te shijoni disa nga gatimet tradicionale te kuzhines italiane. Istanbul A La Carte restorant- ketu  do te gjeni specialitete te kuzhines turke. Sailor A La Carte restorant - sherben gatime speciale  me baze peshku  dhe prodhime deti .  Turkish Grill House- ofrohet darka per te gjithe te apasionuarit mbas  gatimeve  tradicionale turke te zgares.  Gjithashtu per te plotesuar kerkesat tuaja hoteli ka vene ne dispozicion 11 bare ku ju mund te provoni pije vendase dhe te importuara, koktejle nga me te ndryshmet: Vital Bar, Caretta Beach Bar, Patisserie, Lobby Lounge, Fuaye Bar, Lagoon Bar, Veranda Bar, Irish Cocktail Bar, Cafe Turca, Cosmic Disco Bar, Aspendos Bar- sherbejne te gjitha llojet e pijeve duke filluar nga ato vendase dhe te importit , te ngrohta dhe te ftohta , alkolike dhe joalkolike , embelsira dhe akullore  si dhe kokteile shumengjyreshe me shije te ndryshme.

   

  Shërbimet:

  Vakte dhe ushqime te ofruara:

  • Ultra All Inclusive

  Plazhe:

  • Plazh zallor
  • Plazh renor
  • Plazh Privat

  Distancat nga:

  • Aeroporti: 67 km
  • Distance nga deti: 50 m
  • Distance nga qendra: 9 km

  Aktivitetet:

  • Ski ne uje
  • Ski ne uje me banane
  • Mbremje muzikore
  • Club disko
  • Qendra e Skive
  • Goditje me Hark
  • Basketboll
  • Volejboll plazhi
  • Bilardo
  • Lojra elektronike
  • Animacione per te rritur
  • Qender Fitnesi
  • Fusha Tenisi
  • Pingpong

  Pajisjet e hotelit dhe facilitetet:

  • Pishine e jashtme
  • Pishine e brendshme
  • Pishine femijesh
  • Sauna
  • Faks
  • Restorant
  • Zyre kembimi valutor
  • Dhoma pa duhan
  • Pastrim kimik
  • Bar brenda hotelit
  • Internet kafe
  • Kasaforte ne recepsion
  • Salle televizori
  • Restorant à la carte
  • Sallon bukurie
  • Qender trajtimi & SPA
  • Akses per karrige me rrota
  • Dyqan suveniresh
  • Boutique
  • Shezlonge dhe çadra ne pishine
  • Shezlonge dhe çadra ne plazh
  • Bar Pishine
  • Recepsion per makine me qira
  • Cocktailbar
  • Parking pa pagese
  • Bar ne plazh
  • Wi-Fi falas
  • Dhome per Valixhe
  • Sherbim Mjekesor
  • Rreshqitese per femije
  • Rreshqitese per te rritur
  • Peshqira plazhi me depozit
  • Klub lojrash per femije
  • Amfitater
  • Ambjent per te luajtur femijet
  • Loje me Shigjeta
  • Loje Shahu

  Sherbime per femije dhe bebe:

  • Animacione per femije
  • Baysitting/Kujdestar femijesh
  • Klub per femijet, Kopesht
  • Baby Cot
  • Mini aquapark

  Te gjitha njesite e akomodimit jane te pajisura me:

  • Ballkoni
  • Televizion satelitor
  • kasaforte
  • Ambjent ndenjeje
  • Kasaforte dhome
  • Ajer I kondicionuar
  • minibar
  • banje/tualet

  Te Perfshira Ne Pakete:

  • Fluturimi Charter ✓
  • Transferta ✓
 • Kontrollo disponibilitetin dhe cmimet
  Nga:
  Deri:
  Të rritur
  Femijë:
  1. Mosha e fëmijës:
  2. Mosha e fëmijës:
  3. Mosha e fëmijës:
  4. Mosha e fëmijës:
  • Dhome dyshe Standarte

   Ultra all inclusive
   1 097,88 EUR
   Cmimi total per 6 netë
   për 1 person
 • No Reviews Available for this Hotel

Oferta Speciale për Side