Haydarpasha Palace

Haydarpasha Palace

Adresa: Türkler Belediyesi, 07407 Alanya/Antalya, Turkey
Parametrat e kërkimit:
 • Haydarpasha Palace:

  Haydarpasha Palace Hotel është i vendosur në Alania në bregdet dhe hapet per here te pare ne vere 2016. Ky kompleks luksoz do tju mirepresi në nje atmosferë të mahnitshme të ish  stacionit  hekurudhor Haydarpasha. Haydarpasha Palace është vetëm pak metra larg nga plazhi, 100 km nga Aeroporti Ndërkombëtar i Antalias dhe 35 km larg nga qendra e qytetit Alanya.  Ky hotel ofron 496 dhoma luksoze të pajisura me ajër te kondicionuar, ibrik elektrik per kafe/caj, minibar, Wi-Fi, tharëse flokësh, TV satelitor dhe muzikë, kasaforte dhe më shumë ... Me plazhin e tij privat , pishinat , dhomat komforte, suitat dhe vilat, restorantet dhe baret hoteli ju premton pushime te paharrueshme. Ne hotel ju do te gjeni argetime te ndryshme te pershatura per te gjitha moshat si aktivite  per femije, pishine per femije, miniclub, animacione te ndryshme, show, muzike live, qender spaje, sauna,  banjo turke, banjo me avull, sallon bukurie, qender fitnesi dhe aktivitete te ndryshme sportive si gjimnastike ne uje, basketboll, vollejboll ne plazh, tenis, bilardo, aerobi dhe sportet e ujit. Baret dhe restorantet : Hoteli operon me sherbimin all inclusive, ne te ju do te gjeni nje shumellojshmeri gatimesh nga kuzhina  turke , aziatike dhe ajo nderkombetare pa lene pas gatimet e produkteve te detit. Hoteli ka 6 restorante a’la Carte dhe 4 bare / lounges, një bar plazhi dhe një bar pishine ku mysafirët mund të pine një pije freskuese në shesllong ose në bar, kur qëndrojnë këtu.. Qendra Spa e hotelit është vendi që ofron pushim dhe relaksim, me dhomat e masazheve / trajtimeve. 

  Shërbimet:

  Vakte dhe ushqime te ofruara:

  • Ultra All Inclusive

  Plazhe:

  • Plazh Privat

  Aktivitetet:

  • Ski ne uje
  • Lundrim
  • Akuapark
  • windsurfing
  • Arobi ne uje
  • Basketboll
  • Volejboll plazhi
  • Bilardo
  • Animacione per te rritur
  • Qender Fitnesi
  • Live Music
  • Stretching
  • Fusha Tenisi
  • Pingpong

  Pajisjet e hotelit dhe facilitetet:

  • Pishine e jashtme
  • Pishine e brendshme
  • Pishine femijesh
  • Sauna
  • Faks
  • Internet
  • Restorant
  • Zyre kembimi valutor
  • Dhoma pa duhan
  • Pastrim kimik
  • Bar brenda hotelit
  • Salle televizori
  • Restorant à la carte
  • Akses per karrige me rrota
  • Sherbim dhome 24 ore
  • Dyqan suveniresh
  • Boutique
  • Shezlonge dhe çadra ne pishine
  • Bar Pishine
  • Recepsion per makine me qira
  • Cocktailbar
  • Ashensor
  • Parking pa pagese
  • Bar ne plazh
  • Wi-Fi falas
  • Sherbim Mjekesor
  • Rreshqitese per femije
  • Rreshqitese per te rritur
  • Klub lojrash per femije
  • Amfitater
  • Ambjent per te luajtur femijet
  • Loje me Shigjeta
  • Roje Plazhi

  Sherbime per femije dhe bebe:

  • Animacione per femije
  • Baysitting/Kujdestar femijesh
  • Klub per femijet, Kopesht
  • Menu ushqimi per bebe

  Te gjitha njesite e akomodimit jane te pajisura me:

  • Ballkoni
  • TV
  • Telefon
  • Televizion satelitor
  • kasaforte
  • Kasaforte dhome
  • Ajer I kondicionuar
  • tharese flokesh
  • banje/tualet
  • vaske
  • facilitete per kafe dhe caj
  • Shapka

  Te Perfshira Ne Pakete:

  • Fluturimi Charter ✓
  • Transferta ✓
 • No Reviews Available for this Hotel

Oferta Speciale për Alania