MarBella, Mar-Bella Collection (ex.Marbella Hotel)

MarBella, Mar-Bella Collection (ex.Marbella Hotel)

Adresa: Corfu 490 84, Greece
Parametrat e kërkimit:
 • MarBella, Mar-Bella Collection (ex.Marbella Hotel):

  Eshte nje hotel i rinovuar se fundmi dhe ofron kushte luksoze dhe nje  standart te larte sherbimi dhe cilesie. Hoteli ndodhet ne breg te detit, ne nje nga  zonat me te bukura te Korfuzit e Agios. Ky hotel ve  ne dispozicion te pushuesve nje game te gjere aktivitetesh dhe defrimesh si sportet e ujit , baret e ndryshme , restorante me ushqim cilesor , qendrat e spa-ve dhe fitnesit per tu kujdesur per trupin tuaj. Ofron dhoma te rehatshme, bollshme dhe luksoze me pamje mahnitese, si dhe suita duke ofruar mundesi per nje pamje te veçante nga kopshtet e bukura perreth hotelit ose deti Jon. Hoteli disponon 384 dhoma me pamje nga deti te cilat ndahen ne :  dhoma dyshe me pamje nga deti dhe kopesht, dhomat familjare dhe me pamje nga deti dhe kopeshti, suitat. Baret dhe Restoratet: Hoteli ve ne dispozicion te pushuesve  restorante dhe bare fantastike duke shijuar pjatat me te mira nderkombetare dhe vendase . Hoteli ka 4 restorante dhe bare te ndryshme . Restoranti La Terraza’s - sherben vaktet kryesore duke ofruar pamje te mrekullueshm ne natyren mbreslenese te ishullit. Restoranti ne mbremje sherben kuzhine asiatik  dhe italiane per te gjithe te apasionuarit e ushqimit. Restorant "Cascade"- Sherben menu  a la carta  ne tarracen e hoteli me guzhinen me te mire  mesdhetare. Restoranti grek dhe Italian – sherbejne ushqime tipike greke dhe italiane. Bari ne pishine – sherben pije te ngrohta dhe te ftohta gjate gjithe dites. Bari belvedere – sherben te gjitha  llojet e pijeve ne tarracen e hotelit duke soditur panoramen e bukur qe natyra e ofron ne kete ishull me shume bujari.

  Shërbimet:

  Vakte dhe ushqime te ofruara:

  • Ultra All Inclusive

  Plazhe:

  • Plazh zallor
  • Plazh Privat

  Distancat nga:

  • Stacioni I autobusit: 200 m
  • Aeroporti: 16 km
  • Distance nga deti: 0 m

  Aktivitetet:

  • Shkolle zhytjeje
  • Ski ne uje
  • Ski ne uje me banane
  • Ekskursione te organizuara
  • Shtegje per ecje dhe vrap
  • Mbremje muzikore
  • Kalerim mbi kale
  • Club disko
  • Kanoe
  • Lundrim
  • Zhytje scuba/zhytje
  • Barke Kajak me qira
  • Animacione per te rritur

  Pajisjet e hotelit dhe facilitetet:

  • Pishine e jashtme
  • Pishine femijesh
  • Sauna
  • Internet
  • Restorant
  • Zyre kembimi valutor
  • Dhoma pa duhan
  • Bar brenda hotelit
  • Salle televizori
  • Restorant à la carte
  • Numri I sallave te takimit: 4
  • Sallon bukurie
  • Qender trajtimi & SPA
  • Qender tregtare
  • Sherbim dhome 24 ore
  • Dyqan suveniresh
  • Shezlonge dhe çadra ne pishine
  • Shezlonge dhe çadra ne plazh
  • Bar Pishine
  • Recepsion per makine me qira
  • Cocktailbar
  • Bar ne plazh
  • Wi-Fi falas
  • Sherbim Mjekesor
  • Rreshqitese per femije
  • Klub lojrash per femije
  • Amfitater

  Sherbime per femije dhe bebe:

  • Baysitting/Kujdestar femijesh
  • Klub per femijet, Kopesht
  • Karrige per te ushqyer femijet

  Te gjitha njesite e akomodimit jane te pajisura me:

  • Ballkoni
  • TV
  • Telefon
  • Televizion satelitor
  • kasaforte
  • Ambjent ndenjeje
  • Ajer I kondicionuar
  • minibar
  • tharese flokesh
  • banje/tualet
  • vaske
  • Wi-Fi falas
  • facilitete per kafe dhe caj
  • Shapka

  Shënime

  • Reminder

   Hoteli eshte rinovuar plotesisht ne vitin 2013 dhe ofron te gjitha llojet e akomodimit, nga ai vetem me mengjes deri ne Ultra All Inclusive.

 • Kontrollo disponibilitetin dhe cmimet
  Nga:
  Deri:
  Të rritur
  Femijë:
  1. Mosha e fëmijës:
  2. Mosha e fëmijës:
  3. Mosha e fëmijës:
  4. Mosha e fëmijës:
  • Dhome dyshe Superiore me pamje nga kopeshti

   3 833,06 EUR
   Cmimi total per 7 netë
   për 2 persona
   Dhome dyshe Superiore me pamje nga kopeshti
   Dhome dyshe Superiore me pamje nga kopeshtiDhome dyshe Superiore me pamje nga kopeshti

   Shërbimet:

   Veçorite e dhomave te hotelit:

   • Emri: Dhoma dyshe me pamje nga kopeshti
   • Ballkoni
   • Makineri per kafe dhe caj
   • Mini frigorifer ne dhome
   • Banje/ tualet
   • Minibar
   • Kasaforte ne dhome
   • Sherbim hekurosje
   • Tharese Flokesh
   • Wi-Fi pa pagese
   • Ajer I kondicionuar
   • Vaske
   • Robdechamer dhe shapka
   • Shtreter: Dhoma ka nje krevat matrimonial ose dy krevat tek
   • Siperfaqja e dhomes: 20 m2
   • Divan
  • Dhome dyshe Pamje nga deti

   3 703,70 EUR
   Cmimi total per 7 netë
   për 2 persona
   Dhome dyshe Pamje nga deti
   Dhome dyshe Pamje nga detiDhome dyshe Pamje nga deti

   Shërbimet:

   Veçorite e dhomave te hotelit:

   • Emri: Dhoma dyshe me pamje nga deti
   • Ambjent ndenjeje
   • Ballkoni
   • Makineri per kafe dhe caj
   • Mini frigorifer ne dhome
   • Banje/ tualet
   • Telefone
   • Tv / stacione televizive me satelit
   • Kasaforte ne dhome
   • Tharese Flokesh
   • Wi-Fi pa pagese
   • Ajer I kondicionuar
   • Vaske
   • Robdechamer dhe shapka
   • Shtreter: Dhoma kane nje krevat matrimonial ose dy krevat tek
   • Siperfaqja e dhomes: 20 m2
  • Dhome dyshe Me pamje nga kopeshti

   3 380,30 EUR
   Cmimi total per 7 netë
   për 2 persona
   Dhome dyshe Me pamje nga kopeshti
   Dhome dyshe Me pamje nga kopeshtiDhome dyshe Me pamje nga kopeshti

   Shërbimet:

   Veçorite e dhomave te hotelit:

   • Emri: Dhoma dyshe Superiore
   • Ballkoni
   • Makineri per kafe dhe caj
   • Banje/ tualet
   • Minibar
   • Telefone
   • Tv / stacione televizive me satelit
   • Kasaforte ne dhome
   • Tharese Flokesh
   • Wi-Fi pa pagese
   • Ajer I kondicionuar
   • Vaske
   • Robdechamer dhe shapka
   • Shtreter: Dhoma ka nje krevat matrimonial ose dy krevat tek dhe nje divan per personin e trete ne dhome
   • Siperfaqja e dhomes: 30 m2
   • Divan
  • Dhome dyshe Superiore me pamje nga deti

   4 107,18 EUR
   Cmimi total per 7 netë
   për 2 persona
   Dhome dyshe Superiore me pamje nga deti
   Dhome dyshe Superiore me pamje nga detiDhome dyshe Superiore me pamje nga deti

   Shërbimet:

   Veçorite e dhomave te hotelit:

   • Emri: Dhoma dyshe superiore me pamje nga deti
   • Ambjent ndenjeje
   • Ballkoni
   • Makineri per kafe dhe caj
   • Banje/ tualet
   • Minibar
   • Telefone
   • Tv / stacione televizive me satelit
   • Kasaforte ne dhome
   • Tharese Flokesh
   • Wi-Fi pa pagese
   • Ajer I kondicionuar
   • Vaske
   • Robdechamer dhe shapka
   • Shtreter: Dhoma ka nje krevat matrimonial ose dy krevat tek dhe nje divan per personin e trete ne dhome
   • Siperfaqja e dhomes: 30 m2
   • Divan
  • Dhome familjare Pamje nga kopeshti

   4 948,02 EUR
   Cmimi total per 7 netë
   për 2 persona
   Dhome familjare Pamje nga kopeshti
   Dhome familjare Pamje nga kopeshtiDhome familjare Pamje nga kopeshti

   Shërbimet:

   Veçorite e dhomave te hotelit:

   • Emri: Dhoma familjare me pamje nga kopeshti
   • Ambjent ndenjeje
   • Ballkoni
   • Makineri per kafe dhe caj
   • Banje/ tualet
   • Minibar
   • Telefone
   • Kasaforte ne dhome
   • Sherbim hekurosje
   • Tharese Flokesh
   • Wi-Fi pa pagese
   • Ajer I kondicionuar
   • Vaske
   • Robdechamer dhe shapka
   • Shtreter: Perbehet nga nje dhoma gjumi dhe nje dhoma ndenjeje te ndara me dere ne mes. Kane nje krevat matrimonial dhe divan .Eshte ideale per nje familje me dy femije.
   • Siperfaqja e dhomes: 40 m2
  • Dhome familjare Pamje nga deti

   5 061,98 EUR
   Cmimi total per 7 netë
   për 2 persona
   Dhome familjare Pamje nga deti
   Dhome familjare Pamje nga detiDhome familjare Pamje nga deti

   Shërbimet:

   Veçorite e dhomave te hotelit:

   • Emri: Dhoma familjare
   • Ambjent ndenjeje
   • Ballkoni
   • Makineri per kafe dhe caj
   • Banje/ tualet
   • Minibar
   • Telefone
   • Tv / stacione televizive me satelit
   • Kasaforte ne dhome
   • Sherbim hekurosje
   • Tharese Flokesh
   • Wi-Fi pa pagese
   • Ajer I kondicionuar
   • Vaske
   • Robdechamer dhe shapka
   • Shtreter: Perbehet nga nje dhoma gjumi dhe nje dhoma ndenjeje te ndara me dere ne mes. Kane nje krevat matrimonial dhe divan .Eshte ideale per nje familje me dy femije.
   • Siperfaqja e dhomes: 40 m2
   • Divan
  • Dhome familjare Superiore me pamje nga koshti

   5 142,06 EUR
   Cmimi total per 7 netë
   për 2 persona
   Dhome familjare Superiore me pamje nga koshti
   Dhome familjare Superiore me pamje nga koshtiDhome familjare Superiore me pamje nga koshti

   Shërbimet:

   Veçorite e dhomave te hotelit:

   • Emri: Dhoma familjare superiore
   • Ambjent ndenjeje
   • Ballkoni
   • Makineri per kafe dhe caj
   • Banje/ tualet
   • Minibar
   • Telefone
   • Tv / stacione televizive me satelit
   • Kasaforte ne dhome
   • Sherbim hekurosje
   • Tharese Flokesh
   • Wi-Fi pa pagese
   • Ajer I kondicionuar
   • Vaske
   • Robdechamer dhe shapka
   • Shtreter: Perbehet nga nje dhoma gjumi me krevat matrimonial dhe dhome ndejeje me divan , ndahen ne mes me dere. Eshte ideale per familje me dy femije
   • Siperfaqja e dhomes: 45 m2
   • Divan
  • Dhome familjare Superiore me pamje nga deti

   5 465,46 EUR
   Cmimi total per 7 netë
   për 2 persona
   Dhome familjare Superiore me pamje nga deti
   Dhome familjare Superiore me pamje nga detiDhome familjare Superiore me pamje nga detiDhome familjare Superiore me pamje nga deti

   Shërbimet:

   Veçorite e dhomave te hotelit:

   • Emri: Familjare superiore me pamje nga deti
   • Ambjent ndenjeje
   • Ballkoni
   • Makineri per kafe dhe caj
   • Banje/ tualet
   • Minibar
   • Telefone
   • Tv / stacione televizive me satelit
   • Kasaforte ne dhome
   • Sherbim hekurosje
   • Tharese Flokesh
   • Wi-Fi pa pagese
   • Ajer I kondicionuar
   • Vaske
   • Robdechamer dhe shapka
   • Shtreter: Perbehet nga nje dhoma gjumi me krevat matrimonial dhe dhome ndejeje me divan , ndahen ne mes me dere. Eshte ideale per familje me dy femije
   • Siperfaqja e dhomes: 45 m2
   • Divan
 • No Reviews Available for this Hotel

Oferta Speciale për Korfuz