Club Nena

Club Nena

Adresa: Kizilagac Mevkii Manavgat Antalya, 07600 Kizilagac, Turkey
Parametrat e kërkimit:
 • Club Nena :

  Hoteli ndodhet  ne bredgetin e mrekullueshme te Sides disa metra larg bregdetit dhe plazhit privat  me rere dhe guralc qe laget nga ujrat e detit mesdhe. Aeroporti i Antalias eshte 1 ore larg dhe qyteti turistik Mangavat vetem 15 min larg. Eshte nje resort mjaft i bukur dhe ofron kushte luksoze dhe nje cilesi te larte sherbimi per te gjithe te ftuarit e saj. Ketu do te gjeni mundesi te ndryshme argetimi dhe clodhje sic jane : terrenet sportive , sportet e ujit, qendrat e fitnesit, spa, sauna ,jakuzi etj me trajtime te vecanta per trupin dhe lekuren tuaj, pishine te brendeshme dhee te jashtme per te rritur dhe femije te pajisura me rreshqitese , shezlongjet dhe cadra pergjate pishinave dhe ne breg te detit duke ju mundesuar  clodhje dhe relax me pamje te mrekullueshme nga horizonti i detit mesdhe dhe kopeshteve me lule shumengjyreshe rreth tij.  Animacionet , muzika live, show-t dhe spektaklet nuk do te mungojne pergjate qendrimit tuaj ne kete hotel. Hoteli ve ne dispozicionin tuaj 590 dhoma luksoze dhe moderne  te akduke ju dhene kenaqesi dhe rehati per te kaluar pushime sa me te kendeshme verore. Baret dhe restorantet - hoteli operon me sherbimin all inclusive dhe sherben ushqim dhe pije pergjat dites ne baret dhe restorantet e vena ne dispozicion me mundesi te ndryshme perzgjedhjesh ne ushqim dhe ne pije nga guzhina turke dhe ajo nderkombatare. Restoranti kryesor - sherben ushqim dhe pije pergjate gjithe dites vaktet kryesore ne  bufe te hapur. Italian club nana  a la carte restorant - hapet ne oren 19.00-21.30 dhe sherben gatimet me speciale nga guzhina italiane. Ottoman a la carte restorant - hapet ne oren 19.00-21.30 dhe sherben gatimet me speciale nga guzhina turke. Gozleme tend - hapet nga ora 12.00-16 dhe sherben gatime tradicionale turke si byreku , pitet etj. Beach bar , lobby bar, pool bar, disko bar- sherbejne te gjitha llojet e pijeve duke filluar nga ato vendase dhe te importit , te ngrohta dhe te ftohta , alkolike dhe joalkolike , embelsira dhe akullore  si dhe kokteile shumengjyreshe me shije te ndryshme.

   

  Shërbimet:

  Vakte dhe ushqime te ofruara:

  • All Inclusive

  Plazhe:

  • Plazh zallor
  • Plazh renor
  • Plazh Privat

  Distancat nga:

  • Aeroporti: 80 km
  • Distance nga deti: 0 m
  • Distance nga qendra: 15 km

  Aktivitetet:

  • Ski ne uje me banane
  • Mbremje muzikore
  • Club disko
  • Parashute
  • windsurfing
  • Arobi ne uje
  • Goditje me Hark
  • Basketboll
  • Volejboll plazhi
  • Bilardo
  • Bowling
  • Lojra elektronike
  • Animacione per te rritur
  • Qender Fitnesi
  • futboll
  • Fusha Tenisi
  • Pingpong

  Pajisjet e hotelit dhe facilitetet:

  • Pishine e jashtme
  • Pishine e brendshme
  • Pishine femijesh
  • Sauna
  • Faks
  • Restorant
  • Zyre kembimi valutor
  • Dhoma pa duhan
  • Pastrim kimik
  • Bar brenda hotelit
  • Kasaforte ne recepsion
  • Salle televizori
  • Restorant à la carte
  • Sallon bukurie
  • Qender trajtimi & SPA
  • Akses per karrige me rrota
  • Dyqan suveniresh
  • Boutique
  • Shezlonge dhe çadra ne pishine
  • Shezlonge dhe çadra ne plazh
  • Bar Pishine
  • Recepsion per makine me qira
  • Cocktailbar
  • Ashensor
  • Parking pa pagese
  • Bar ne plazh
  • Wi-Fi falas
  • Dhome per Valixhe
  • Sherbim Mjekesor
  • Peshqira plazhi me depozit
  • Klub lojrash per femije
  • Amfitater
  • Ambjent per te luajtur femijet
  • Loje me Shigjeta
  • Trajtim special per te sapomartuarit
  • Loje Shahu

  Sherbime per femije dhe bebe:

  • Animacione per femije
  • Baysitting/Kujdestar femijesh
  • Klub per femijet, Kopesht
  • Baby Cot
  • Ngrohes dhe sterilizues per Biberon dhe shishe
  • Karrige per te ushqyer femijet
  • Menu ushqimi per bebe

  Te gjitha njesite e akomodimit jane te pajisura me:

  • Ballkoni
  • Telefon
  • Televizion satelitor
  • kasaforte
  • Ajer I kondicionuar
  • minibar
  • tharese flokesh
  • banje/tualet
  • vaske

  Te Perfshira Ne Pakete:

  • Fluturimi Charter ✓
  • Transferta ✓
 • Kontrollo disponibilitetin dhe cmimet
  Nga:
  Deri:
  Të rritur
  Femijë:
  1. Mosha e fëmijës:
  2. Mosha e fëmijës:
  3. Mosha e fëmijës:
  4. Mosha e fëmijës:
  • Dhome dyshe Standarte

   All inclusive ( ushqim dhe pijet te perfshira)
   1 580,88 EUR
   Cmimi total per 7 netë
   për 2 persona
  • Dhome dyshe E madhe

   All inclusive ( ushqim dhe pijet te perfshira)
   2 151,14 EUR
   Cmimi total per 7 netë
   për 2 persona
  • Dhome familjare

   All inclusive ( ushqim dhe pijet te perfshira)
   2 151,14 EUR
   Cmimi total per 7 netë
   për 2 persona
 • No Reviews Available for this Hotel

Oferta Speciale për Side