Grecotel Lux.Me Daphnila Bay Dassia

Grecotel Lux.Me Daphnila Bay Dassia

Adresa: P.O. BOX 27, GR-49100 Dassia, Corfu island
Grecotel Lux.Me Daphnila Bay DassiaGrecotel Lux.Me Daphnila Bay DassiaGrecotel Lux.Me Daphnila Bay DassiaGrecotel Lux.Me Daphnila Bay DassiaGrecotel Lux.Me Daphnila Bay DassiaGrecotel Lux.Me Daphnila Bay DassiaGrecotel Lux.Me Daphnila Bay DassiaGrecotel Lux.Me Daphnila Bay DassiaGrecotel Lux.Me Daphnila Bay DassiaGrecotel Lux.Me Daphnila Bay DassiaGrecotel Lux.Me Daphnila Bay DassiaGrecotel Lux.Me Daphnila Bay Dassia
Parametrat e kërkimit:
 • Grecotel Lux.Me Daphnila Bay Dassia:

  HoteliGrecotel Daphnila ofron nje standart te larte sherbimi dhe akomodimi Ky hotel eshte i preferuar nga familjaret dhe femijet . Tiparet dalluese te hotelit jane restorantet e tij te hapura ne vitin2014 mjaft te bukura dhe luksoze  dhegatimet e tyre special  me mjeshtrat mete mire te guzhines pergjate gjithe ishullit duke ofruar nje game te gjere gatimesh dhe specialitetesh. Hoteli ofron njepamje te mrekullueshme shume prane detit rrethuar me  kopeshtet e tij te  bukura , pishat , pemet e ullurit , etj. Aferkesaj bukurie natyrore ndodhet  qendra espa-ve dhe masazheve, zhvillon terapi per te gjithe moshat , sauna jakuzzi ,trajtime lekure. Hoteli vene dispozicion te pushuesve 260 dhoma te arreduara ne menyre elegante dhemoderne.  Hoteli ndodhet ne nje zonemjaft te lakmuar afer bregut te deti dhe afer qendres se korfuzit . Ketu do tegjeni nje game te gjere aktivitetesh si : zhytje me  profesionist te certifikuar , pishina me ujete fresket dhe me uje deti , restorante te mrekullueshme dhe bare lukzose ,dyqane per shopping etj. Ketu eshte vendi idela per pushimete paharruara duke mos ndjere asnjehere monotonine. Hoteli ofron sherbim all inclusiveketu perfshihen mengjesi dreka darka , pijet ,akullore , pije alkolike , pijete buta , te ngrohta dhe te ftohta.Restoranti kryesor Marco Polo – sherbenmengjesin dreken dhe darken ne menu bufe. Ushqimet jane mjaft te shijshme sipas guzhines Greke dhenderkombetare. Gjithashtu shefat e guzhines bejne dhe diet ate ndryshme sipaskerkses suaj. Il gardiano di mama – restorantindodhet ne breg te detit dhe sherben pizza , pite te freketa per te gjithe teapasionuarit mbas pizzave. Sissy lobby bar – sherben pije dhekokteile te ndryshme  ne veranden ehotelit deri ne oret e vone te nates. 

   

  Shërbimet:

  Vakte dhe ushqime te ofruara:

  • Fjetje dhe mengjes
  • All Inclusive

  Plazhe:

  • Plazh renor

  Distancat nga:

  • Stacioni I autobusit: 200 m
  • Aeroporti: 12 km
  • Portet: 10 km
  • Distance nga deti: 0 m

  Aktivitetet:

  • Shkolle zhytjeje
  • Ski ne uje
  • Ski ne uje me banane
  • Ekskursione te organizuara
  • Shtegje per ecje dhe vrap
  • Kalerim mbi kale
  • Kanoe
  • Lundrim
  • Barke Kajak me qira
  • windsurfing

  Pajisjet e hotelit dhe facilitetet:

  • Pishine e jashtme
  • Pishine e brendshme
  • Pishine femijesh
  • Sauna
  • Faks
  • Internet
  • Restorant
  • Zyre kembimi valutor
  • Dhoma pa duhan
  • Pastrim kimik
  • Bar brenda hotelit
  • Salle televizori
  • Restorant à la carte
  • Sallon bukurie
  • Qender trajtimi & SPA
  • Qender tregtare
  • Sherbim dhome 24 ore
  • Dyqan suveniresh
  • Boutique
  • Shezlonge dhe çadra ne pishine
  • Bar Pishine
  • Recepsion per makine me qira
  • Parking pa pagese
  • Bar ne plazh
  • Wi-Fi falas
  • Dhome per Valixhe
  • Sherbim Mjekesor
  • Peshqira plazhi me depozit
  • Klub lojrash per femije
  • Amfitater
  • Ambjent per te luajtur femijet
  • Loje me Shigjeta

  Te gjitha njesite e akomodimit jane te pajisura me:

  • Ballkoni
  • Telefon
  • Televizion satelitor
  • kasaforte
  • Ajer I kondicionuar
  • tharese flokesh
  • banje/tualet
  • Wi-Fi me pagese
  • Shapka
  • Frigorifer
 • Kontrollo disponibilitetin dhe cmimet
  Nga:
  Deri:
  Të rritur
  Femijë:
  1. Mosha e fëmijës:
  2. Mosha e fëmijës:
  3. Mosha e fëmijës:
  4. Mosha e fëmijës:
  • Dhome dyshe Dhome superior me pamje nga kopshti

   1 746,36 EUR
   Cmimi total per 7 netë
   për 2 persona
   Dhome dyshe Dhome superior me pamje nga kopshti
   Dhome dyshe Dhome superior me pamje nga kopshtiDhome dyshe Dhome superior me pamje nga kopshti

   Shërbimet:

   Veçorite e dhomave te hotelit:

   • Emri: Dhome standarte me pamje nga mali
   • Ballkoni
   • Makineri per kafe dhe caj
   • Mini frigorifer ne dhome
   • Banje/ tualet
   • Telefone
   • Tv / stacione televizive me satelit
   • Kasaforte ne dhome
   • Sherbim hekurosje
   • Tharese Flokesh
   • Wi-Fi pa pagese
   • Ajer I kondicionuar
   • Robdechamer dhe shapka
   • Shtreter: Dhoma ofron 2 krevat tek ose nje krevat matrimonial dhe nje divan
   • Siperfaqja e dhomes: 28 m2
   • Divan
   • Hapja e deres me karte elektronike
  • Dhome dyshe Dhome superior me pamje nga deti

   1 795,64 EUR
   Cmimi total per 7 netë
   për 2 persona
   Dhome dyshe Dhome superior me pamje nga deti
   Dhome dyshe Dhome superior me pamje nga deti

   Shërbimet:

   Veçorite e dhomave te hotelit:

   • Emri: Dhome dyshe me pamje nga deti
   • Ambjent ndenjeje
   • Ballkoni
   • Makineri per kafe dhe caj
   • Kasaforte dhome
   • Mini frigorifer ne dhome
   • Banje/ tualet
   • Telefone
   • Tv / stacione televizive me satelit
   • Kasaforte ne dhome
   • Sherbim hekurosje
   • Tharese Flokesh
   • Wi-Fi pa pagese
   • Ajer I kondicionuar
   • Robdechamer dhe shapka
   • Shtreter: Dhoma ofron 2 krevat tek ose nje krevat matrimonial dhe nje divan
   • Siperfaqja e dhomes: 28 m2
   • Divan
   • Hapja e deres me karte elektronike
  • Dhome dyshe Sky Sea View

   Ultra all inclusive
   1 827,98 EUR
   Cmimi total per 7 netë
   për 2 persona
 • No Reviews Available for this Hotel

Oferta Speciale për Korfuz