Plaza Hotel Loutraki

Plaza Hotel Loutraki

Adresa: 25is Martiou 32, Loutráki, 20300, Greece
Parametrat e kërkimit:
 • Plaza Hotel Loutraki:

  Hotel Plaza ne loutraki me vendosgjen e ti j ideale afer qendres dhe shume afer plazhit eshte vendi perfekt per pushuesit qe kerkojne te eksplorojne bukurite e vendit perreth. Hoteli  disponon 27 dhoma te dekoruara me stil dhe te pajisuara me ajer te kondicionuar, TV satelitor, telefon, minibar, banjo me dush e tharese flokesh, internet WiFi etj. Bari I hotelit sherben pije te ndryshme gjate gjithe dites. Aktivitetet ne hotel perfshijne terapi ne ujerat termale, sporte ujore dhe aktivitete malore. Hoteli ofron internet WiFi falas ne te gjitha ambjentet e tij dhe parking falas prane hotelit. Sherbime dhe lehtesira te tjera ofrohen nga hoteli per te bere qendrimin tuaj sa me te kendshem.

  Shërbimet:

  Vakte dhe ushqime te ofruara:

  • Fjetje dhe mengjes

  Distancat nga:

  • Aeroporti: 8 km
  • Distance nga deti: 20 m
  • Distance nga qendra: 18 km

  Pajisjet e hotelit dhe facilitetet:

  • Ashensor

  Te gjitha njesite e akomodimit jane te pajisura me:

  • Ballkoni
  • TV
  • Televizion satelitor
  • Ajer I kondicionuar
  • tharese flokesh
  • banje/tualet
  • Wi-Fi falas
  • Frigorifer
 • Kontrollo disponibilitetin dhe cmimet
  Nga:
  Deri:
  Të rritur
  Femijë:
  1. Mosha e fëmijës:
  2. Mosha e fëmijës:
  3. Mosha e fëmijës:
  4. Mosha e fëmijës:
 • No Reviews Available for this Hotel

Oferta Speciale për Loutraki