Arion Hotel Loutraki

Arion Hotel Loutraki

Adresa: Osiou Patapiou 1, Loutráki, 20300, Greece
Arion Hotel LoutrakiArion Hotel LoutrakiArion Hotel LoutrakiArion Hotel LoutrakiArion Hotel LoutrakiArion Hotel LoutrakiArion Hotel LoutrakiArion Hotel LoutrakiArion Hotel LoutrakiArion Hotel LoutrakiArion Hotel LoutrakiArion Hotel LoutrakiArion Hotel LoutrakiArion Hotel LoutrakiArion Hotel LoutrakiArion Hotel LoutrakiArion Hotel Loutraki
Parametrat e kërkimit:
 • Arion Hotel Loutraki:

  Arion Hotel eshte i vendosur 50m nga Ujerat Termale te Lutrakit, 20m nga plazhi dhe shume afer tavernave dhe dyqaneve kryesor ne Lutraki.  Hoteli ka 26 dhoma te gjitha te pajisura me ajer te kondicionuar, TV, minibar, Banjo me tharese flokesh dhe dush si dhe ballkon. Hoteli ofron mengjes me bufe te hapur dhe interenet WiFi falas ne te gjitha ambjentet e hotelit.

  Shërbimet:

  Vakte dhe ushqime te ofruara:

  • Vetem Fjetje

  Plazhe:

  • Plazh zallor
  • Plazh shkembor

  Distancat nga:

  • Distance nga deti: 30 m

  Pajisjet e hotelit dhe facilitetet:

  • Faks
  • Ashensor

  Te gjitha njesite e akomodimit jane te pajisura me:

  • Ajer I kondicionuar
 • Kontrollo disponibilitetin dhe cmimet
  Nga:
  Deri:
  Të rritur
  Femijë:
  1. Mosha e fëmijës:
  2. Mosha e fëmijës:
  3. Mosha e fëmijës:
  4. Mosha e fëmijës:
  • Dhome dyshe

   Akomodim me mengjes
   Sherbimi nuk eshte disponibel ne periudhen e kerkuar.
  • Dhome Treshe

   Akomodim me mengjes
   Sherbimi nuk eshte disponibel ne periudhen e kerkuar.
 • No Reviews Available for this Hotel

Oferta Speciale për Loutraki