Hotel Vis

Hotel Vis

Adresa: Marsarykov put 4, Dubrovnik, 20000, Croatia
Hotel VisHotel VisHotel VisHotel VisHotel VisHotel VisHotel VisHotel VisHotel VisHotel VisHotel VisHotel VisHotel VisHotel VisHotel VisHotel VisHotel Vis
Parametrat e kërkimit:
 • Hotel Vis:

  Hotel Vis  ndodhet rreth 15 min larg nga qyteti I vjeter dhe shetitorja si dhe vetem 35 min larg nga aeroporti I Dubrovnikut. Hoteli oofron 152 dhoma te cilat jane te arreduara ne menyre komode dhe moderne si dhe te pershtatura per te rinj, cifte dhe familjare. Ju mund te zhvilloni aktivitete te ndryshme sportive si tenis, ciklizem si dhe sportet e ujit. Hoteli organizon dhe ture ne te cilet ju mund te vizitoni vendet turistike te qytetit. Prane hotelit ju do te gjeni disa qendra tregtare, restorante dhe bare. Baret dhe restorantet: Main restaurant ofron gatime te kuzhines vendase dhe asaj mesdhetare si dhe ushqim vegjetarian. Ne tarracen e hotelit ju mund te shijoni darken ne nje mjedis te kendshem dhe me pamje te mrekullueshme nga ishujt Elafiti. Aperitif bar ofron pije te ndryshme si alkolike,  joalkolike, vendase dhe te importit.


  Shërbimet:

  Vakte dhe ushqime te ofruara:

  • Mengjes dhe darke e perfshire pa pijet

  Plazhe:

  • Plazh Privat

  Distancat nga:

  • Stacioni I autobusit: 10 m
  • Distance nga deti: 0 m
  • Largesia nga Qyteti i Vjeter: 4 km

  Pajisjet e hotelit dhe facilitetet:

  • Pastrim kimik
  • Kasaforte ne recepsion
  • Dyqan suveniresh
  • Shezlonge dhe çadra ne pishine
  • Shezlonge dhe çadra ne plazh
  • Parking pa pagese
  • Bar ne plazh
  • Wi-Fi falas
  • Dhome per Valixhe

  Te gjitha njesite e akomodimit jane te pajisura me:

  • Ballkoni
  • TV
  • Ajer I kondicionuar
  • tharese flokesh
  • banje/tualet
 • Kontrollo disponibilitetin dhe cmimet
  Nga:
  Deri:
  Të rritur
  Femijë:
  1. Mosha e fëmijës:
  2. Mosha e fëmijës:
  3. Mosha e fëmijës:
  4. Mosha e fëmijës:
  • Dhome dyshe park view

   Mengjes + darke
   985,60 EUR
   Cmimi total per 7 netë
   për 2 persona
  • Dhome dyshe sea view

   Mengjes + darke
   1 078,00 EUR
   Cmimi total per 7 netë
   për 2 persona
 • No Reviews Available for this Hotel

Oferta Speciale për Dubrovnik & Riviera