Cavo Tagoo Hotel

Cavo Tagoo Hotel

Adresa: Tagoo, Mýkonos City, 84600, Greece
Parametrat e kërkimit:
 • Cavo Tagoo Hotel:

  Hoteli eshtenje hotel unik me 5 yje i gdhendur ne shkemb ne Chora te Mikonos me pamje spektakolare te detit Egje. I vendosur ne zemer te Mykonos hoteli ka arkitekture tradicionale. Hoteli disponon 80 dhoma dhe suita te dekoruara ne menyre individuale te gjitha te pajisura me ajer te kondicionuar, TV satelitor, telefon, minibar, kasaforte, internet WiFi, rrobedeshamber dhe pantofla, banjo me dush/  vaske, tharese flokesh etj. Cavo Tagoo Restaurant a la carte eshte nje nder restorantet me te mira ne Mykonos. Sherben kuzhine te perzier nderkombetare me ate greke. Pamjet nga restoranti jane magjepsese. Lounge & Pool Bar prane pishines sherben pije te ndryshme, kokteje shumengjyreshe gjate gjithe dites deri ne oret e vona te mbremjes ne muziken e perzgjedhur per nje relaks total. Qendra luksoze Spa e hotelit ofron trajtime dhe terapi te ndryshme per mireqenien e mendjes, trupit dhe shpirtit tuaj. Hoteli disponon nje pishine te madhe per te rritur, nje palester te pajisur plotesisht per te gjithe ata qe duan te mbajne trupin ne forme. Mes shume sherbimeve dhe lehtesirave qe ofron hoteli permendim sherbimin e portierit dhe doktorit ne gadishmeri.

  Shërbimet:

  Vakte dhe ushqime te ofruara:

  • Fjetje dhe mengjes

  Plazhe:

  • Plazh renor

  Distancat nga:

  • Aeroporti: 2,9 km
  • Distance nga deti: 400 m

  Aktivitetet:

  • Qender Fitnesi

  Pajisjet e hotelit dhe facilitetet:

  • Sauna
  • Faks
  • Restorant
  • Pastrim kimik
  • Bar brenda hotelit
  • Kasaforte ne recepsion
  • Restorant à la carte
  • Qender trajtimi & SPA
  • Qender tregtare
  • Sherbim dhome 24 ore
  • Shezlonge dhe çadra ne pishine
  • Recepsion per makine me qira
  • Parking pa pagese
  • Wi-Fi falas
  • Dhome per Valixhe
  • Sherbim 24 ore ne resepsion
  • Berber/sallon bukurie

  Sherbime per femije dhe bebe:

  • Baysitting/Kujdestar femijesh

  Te gjitha njesite e akomodimit jane te pajisura me:

  • vaske
  • Wi-Fi falas
 • Kontrollo disponibilitetin dhe cmimet
  Nga:
  Deri:
  Të rritur
  Femijë:
  1. Mosha e fëmijës:
  2. Mosha e fëmijës:
  3. Mosha e fëmijës:
  4. Mosha e fëmijës:
  • Dhome dyshe Premium

   Akomodim me mengjes
   9 109,80 EUR
   Cmimi total per 7 netë
   për 2 persona
  • Suite me Jacuzzi te jashtem

   Akomodim me mengjes
   12 489,12 EUR
   Cmimi total per 7 netë
   për 2 persona
 • No Reviews Available for this Hotel

Oferta Speciale për Mikonis