Hilton Imperial Dubrovnik

Hilton Imperial Dubrovnik

Adresa: Marijana Blazica 2, Pile, 20000 Dubrovnik, Croatia
Hilton Imperial DubrovnikHilton Imperial DubrovnikHilton Imperial DubrovnikHilton Imperial DubrovnikHilton Imperial DubrovnikHilton Imperial DubrovnikHilton Imperial DubrovnikHilton Imperial DubrovnikHilton Imperial DubrovnikHilton Imperial DubrovnikHilton Imperial DubrovnikHilton Imperial DubrovnikHilton Imperial DubrovnikHilton Imperial DubrovnikHilton Imperial Dubrovnik
Parametrat e kërkimit:
 • Hilton Imperial Dubrovnik:

  Hilton imperial eshte nje hotel i cili ndodhetpak metra larg nga porti i Piles, 30 min larg nga qendra e qytetit dhe eshtevendi ideal i cili ju jep mundesine te eksploroni  qytetin e vjeter te Dubrovnikut nje pasuri eUNESCO-S dhe ofron pamje te mrekullueshme te detit Adriatik. Hoteli ve ne dispozicionin tuaj 147 dhoma te cilat jane te dizenjuara nemenyre moderne, komforte dhe te pershtatura per te rinj, cifte dhe familjare.Ju do te keni mundesine te relaksoheni ne qendren e spa-se ne te cilen ju mundte beni trajtime te ndryshme per trupin dhe fytyren tuaj, gjithashtu ju mund teclodheni ne mjediset e pishines dhe Jacuzzit. Hoteli ofron gjithashtu  trajtime me instruktore personale, banjo meavull si dhe disa lloje te ndryshme masazhesh. Baret dhe restorantet: Hoteli ofron gatime nga kuzhina tradicionale kroatedhe ajo mesdhetare. Porat restaurant- eshte ne dispozicionin tuaj nga ora07.00-11.00 dhe ofron gatime te kuzhines mesdhetare dhe produkte te stines,gjithashtu ju ofron variete vererash kroate dhe nderkombetare. Executive lounge bar -eshte ne dispozicionin tuaj cdo dite ndermjetoreve 07.00-11.00 dhe ofron  ushqime telehta dhe te shpejta te kuzhines nderkombetare. Ne darke ju mund te shijoni njekokteil ne nje ambient te kendshem dhe me pamje fantastike. Lobby bar-sherben pije, kafe,  ushqime te lehta dhe eshte ne dispozicionintuaj ngaora 08.00-12.00. Lounge bareshte i vendosur ne tarracen e restoranti me pamje fantasike nga deti adriatikdhe ofron pije te ndryshme  si dhekokteile shumengjyrshe nga ora 18.00-01.00.

   

  Shërbimet:

 • Kontrollo disponibilitetin dhe cmimet
  Nga:
  Deri:
  Të rritur
  Femijë:
  1. Mosha e fëmijës:
  2. Mosha e fëmijës:
  3. Mosha e fëmijës:
  4. Mosha e fëmijës:
 • No Reviews Available for this Hotel

Oferta Speciale për Dubrovnik & Riviera