Maestrali Hotel Adriatic

Maestrali Hotel Adriatic

Adresa: Masarykov put 9, Lapad, 20 000 Dubrovnik, Croatia
Maestrali Hotel AdriaticMaestrali Hotel AdriaticMaestrali Hotel AdriaticMaestrali Hotel AdriaticMaestrali Hotel AdriaticMaestrali Hotel AdriaticMaestrali Hotel AdriaticMaestrali Hotel AdriaticMaestrali Hotel AdriaticMaestrali Hotel AdriaticMaestrali Hotel AdriaticMaestrali Hotel AdriaticMaestrali Hotel AdriaticMaestrali Hotel AdriaticMaestrali Hotel AdriaticMaestrali Hotel AdriaticMaestrali Hotel AdriaticMaestrali Hotel Adriatic
Parametrat e kërkimit:
 • Maestrali Hotel Adriatic:

  Hotel Adriatik eshte nje hotel modern i cili ndodhet ne gadishullin e Lapadit, 30 min larg nga aeroporti, 5 min larg nga qyteti i vjeter  dhe vetem pak metra larg nga plazhi.  Ne dispozicionin tuaj do te jene 158 dhoma te cilat jane te arreduara ne menyre moderne dhe komforte. Hoteli eshte pak minuta larg nga shetitorja e Lapades prane se ciles do te gjeni restorante, kafe si dhe qendra tregtare. Hoteli ofron gjithashtu nje fushe tenisi si dhe nje qender fitnesi ne te cilen ju mund te beni trajtime te ndryshme. Pushuesit mund te relaksohen ne cadrat dhe shezlongjet e vena pergjate plazhit. Baret dhe restorantet: Stafi i restorantit ju mirepret ne ambientet e vena ne dispozicionin tuaj duke ju ofruar specialitet te kuzhines vendase dhe asaj mesdhetare. Main restorant servir ushqime te kuzhines kroate dhe asaj nderkombetare te cilat sherbehen ne bufe te hapur. Snack bar ndodhe prane plazhit te hotelit dhe sherben ushqime te lehta dhe te shpejta si dhe pije te ndryshme. Beach bar servir pije te shumta si alkolike, joalkolike, vendase,  te importit si dhe kokteile.

   

  Shërbimet:

  Vakte dhe ushqime te ofruara:

  • Mengjes dhe darke e perfshire pa pijet
 • Kontrollo disponibilitetin dhe cmimet
  Nga:
  Deri:
  Të rritur
  Femijë:
  1. Mosha e fëmijës:
  2. Mosha e fëmijës:
  3. Mosha e fëmijës:
  4. Mosha e fëmijës:
  • Dhome dyshe Park view

   Mengjes + darke
   616,00 EUR
   Cmimi total per 7 netë
   për 2 persona
  • Dhome dyshe Me pamje nga deti

   Mengjes + darke
   677,60 EUR
   Cmimi total per 7 netë
   për 2 persona
 • No Reviews Available for this Hotel

Oferta Speciale për Dubrovnik & Riviera