Hotel Park

Hotel Park

Adresa: S.F. Krsinica 102, 20260 Korčula, Croatia
Hotel ParkHotel ParkHotel ParkHotel ParkHotel ParkHotel ParkHotel ParkHotel Park
Parametrat e kërkimit:
 • Hotel Park:

  Hotel park eshte i vendosur ne Korcula vetem 5 min larg qendres se qytetit  dhe shume prane detit. Hoteli ofron  135 dhoma te cilat jane te arreduara ne menyre moderne dhe komode. Gjithashtu ju do te gjeni nje fushe tenisi, qender fitnesi si dhe mund te zhvilloni aktivitete te ndryshme sportive si minigolf, ciklizem etj.  Baret dhe restorantet: Hoteli ofron nje restorant kryesor ne te cilin do te gjeni gatime te kuzhines mesdhetare si dhe ajo tradicionale. A la carte restaurant ofron ushqime te shpejta dhe te lehta.

 • Kontrollo disponibilitetin dhe cmimet
  Nga:
  Deri:
  Të rritur
  Femijë:
  1. Mosha e fëmijës:
  2. Mosha e fëmijës:
  3. Mosha e fëmijës:
  4. Mosha e fëmijës:
  • Dhome dyshe standarte me pamje nga parku

   Mengjes + darke
   547,80 EUR
   Cmimi total per 7 netë
   për 2 persona
  • Dhome dyshe sea side view

   Mengjes + darke
   459,80 EUR
   Cmimi total per 7 netë
   për 2 persona
 • No Reviews Available for this Hotel

Oferta Speciale për Dubrovnik & Riviera