Louis Ionian Sun Corfu

Louis Ionian Sun Corfu

Adresa: Kerkyras-Lefkimmis Agios Ioannis Peristeron, Meliteieis 490 84,Korfuz,Greece
Parametrat e kërkimit:
 • Louis Ionian Sun Corfu:

  Primasol Louis Ionian hotel shtrihet ne juglindje te Korfuzit shume afer nga  fshati Piktoresk Benitses i cili  eshte i famshme per tavernat e tij te mrekullueshme dhe jeten e nates per te rinjte. Hoteli eshte standart prej 4 yjesh duke ju ofruar juve rehatine dhe cilesine maksimale. Ketu mund te mund te kaloni momente te verteta kenaqesie prane pishines , ne barin ne  breg te detit , ne tarracen e hotelit  duke soditur pamjen e mrekullueshme te detit Jon, mund te ushtroni sportet tuaja te preferuara ne ambjentet e vene ne dispozicion per  pushuesit gjate gjithe dites. Hoteli  eshte 5  Katesh dhe ve ne  dispozicion te pushueve 221  dhoma duke nderthurur stilin modern dhe klasik. Baret dhe Restorantet: Hoteli ofron  Restorantin kryesor  ku sherbehet mengjesi, dreka  dhe darka, vaktet e ndermjetme etj. Bari i pishines dhe bari ne det sherbejne:  akulloret per femije, kafe, caj, emebelsira, pijet alkolike lokale dhe pijet  freskuese, kokteilet me fruta etj

   

  Shërbimet:

  Vakte dhe ushqime te ofruara:

  • All Inclusive

  Plazhe:

  • Plazh renor

  Distancat nga:

  • Stacioni I autobusit: 20 m
  • Aeroporti: 15 km
  • Distance nga deti: 0 m

  Aktivitetet:

  • Shkolle zhytjeje
  • Ski ne uje
  • Ekskursione te organizuara
  • Kalerim mbi kale
  • Zhytje scuba/zhytje

  Pajisjet e hotelit dhe facilitetet:

  • Pishine e jashtme
  • Pishine femijesh
  • Internet
  • Restorant
  • Zyre kembimi valutor
  • Dhoma pa duhan
  • Pastrim kimik
  • Internet kafe
  • Salle televizori
  • Sherbim dhome 24 ore
  • Shezlonge dhe çadra ne pishine
  • Shezlonge dhe çadra ne plazh
  • Bar Pishine
  • Recepsion per makine me qira
  • Bar ne plazh
  • Wi-Fi falas
  • Sherbim Mjekesor
  • Rreshqitese per femije
  • Rreshqitese per te rritur
  • Klub lojrash per femije
  • Ambjent per te luajtur femijet

  Sherbime per femije dhe bebe:

  • Baysitting/Kujdestar femijesh
  • Klub per femijet, Kopesht

  Te gjitha njesite e akomodimit jane te pajisura me:

  • Ballkoni
  • TV
  • Telefon
  • kasaforte
  • Ajer I kondicionuar
  • tharese flokesh
  • banje/tualet
  • Tarrace
  • facilitete per kafe dhe caj
 • Kontrollo disponibilitetin dhe cmimet
  Nga:
  Deri:
  Të rritur
  Femijë:
  1. Mosha e fëmijës:
  2. Mosha e fëmijës:
  3. Mosha e fëmijës:
  4. Mosha e fëmijës:
  • Dhome dyshe me pamje nga deti

   All inclusive ( ushqim dhe pijet te perfshira)
   1 247,40 EUR
   Cmimi total per 7 netë
   për 2 persona
   Dhome dyshe me pamje nga deti

   Shërbimet:

   Veçorite e dhomave te hotelit:

   • Emri: me pamje nga deti
   • Ballkoni
   • Makineri per kafe dhe caj
   • Mini frigorifer ne dhome
   • Banje/ tualet
   • Telefone
   • Tv / stacione televizive me satelit
   • Tharese Flokesh
   • Ajer I kondicionuar
   • Kasaforte ne dhome me pagese shtese
   • Shtreter: Krevat matrimonial ose dy krevat tek
   • Siperfaqja e dhomes: 22 m2
  • Dhome familjare Pamje nga kopeshti

   All inclusive ( ushqim dhe pijet te perfshira)
   1 247,40 EUR
   Cmimi total per 7 netë
   për 2 persona
   Dhome familjare Pamje nga kopeshti
   Dhome familjare Pamje nga kopeshti

   Shërbimet:

   Veçorite e dhomave te hotelit:

   • Emri: me pamje nga kopeshti
   • Ballkoni
   • Makineri per kafe dhe caj
   • Mini frigorifer ne dhome
   • Banje/ tualet
   • Telefone
   • Tv / stacione televizive me satelit
   • Sherbim hekurosje
   • Tharese Flokesh
   • Ajer I kondicionuar
   • Robdechamer dhe shapka
   • Kasaforte ne dhome me pagese shtese
   • Shtreter: Krevat matrimonial ose dy krevat tek dhe nje divan dhe 1 krevat tek portativ
   • Siperfaqja e dhomes: 25 m2
   • Divan
  • Dhome familjare Pamje nga deti

   All inclusive ( ushqim dhe pijet te perfshira)
   1 353,24 EUR
   Cmimi total per 7 netë
   për 2 persona
   Dhome familjare Pamje nga deti
   Dhome familjare Pamje nga deti

   Shërbimet:

   Veçorite e dhomave te hotelit:

   • Emri: me pamje nga deti
   • Ballkoni
   • Krevat shtese
   • Makineri per kafe dhe caj
   • Mini frigorifer ne dhome
   • Banje/ tualet
   • Telefone
   • Tv / stacione televizive me satelit
   • Sherbim hekurosje
   • Tharese Flokesh
   • Ajer I kondicionuar
   • Kasaforte ne dhome me pagese shtese
   • Shtreter: Krevat matrimonial ose dy krevat tek dhe nje divan dhe 1 krevat tek portativ
   • Siperfaqja e dhomes: 25 m2
   • Divan
 • No Reviews Available for this Hotel

Oferta Speciale për Korfuz