Demi

Demi

Adresa: Rruga Butrinti, 1011 Sarandë, Albania
Parametrat e kërkimit:
 • Demi :

  Demi 4*, një hotel mbresëlënës bashkëkohor, ndodhet në Sarandë, vetëm pak hapa larg detit Jon.
  Eshte i organizuar ne tre kate. Në katin e parë, përveç hotelit, ndodhet restoranti i brendshëm dhe i jashtëm në një ambient elegant nën gjelbërim ose buzë detit, ku mund të shijoni mëngjesin në shuplakë. Restoranti Demi ofron një gamë të gjerë gatimesh mesdhetare nga kuzhina shqiptare, italiane dhe greke. Ekziston edhe Demi Lounge Bar që gjallërohet në mbrëmje me muzikë fantastike, festa verore dhe të ftuar specialë.

  Dhomat janë të rregulluara në katin e dytë dhe të tretë. Ato janë të bollshme, të mobiluara me kujdes në një stil modern, me një pamje të mrekullueshme nga deti. Çdo dhomë me ajër të kondicionuar do t'ju ofrojë një TV me ekran të sheshtë me kanale satelitore dhe kabllore, Wi-Fi falas, minibar, një zonë të shtrojë dhe një ballkon me pamje nga deti dhe qyteti. Duke shfaqur një dush, banjo private vijnë edhe me tharëse flokësh dhe tualetin falas.

  Hoteli ka një plazh privat me çadra, shezlong dhe peshqir plazhi falas për mysafirët. Ofrohet edhe parkim falas.

  Shërbimet:

  Vakte dhe ushqime te ofruara:

  • Fjetje dhe mengjes

  Plazhe:

  • Plazh zallor
  • Plazh Privat

  Distancat nga:

  • Distance nga deti: 250 m
  • Distance nga qendra: 13 km
  • Largesia nga qendra Historike: 11,9 km

  Aktivitetet:

  • Kanoe
  • Lundrim

  Pajisjet e hotelit dhe facilitetet:

  • Pishine e jashtme
  • Restorant
  • Bar brenda hotelit
  • Restorant à la carte
  • Sherbim dhome 24 ore
  • Shezlonge dhe çadra ne plazh
  • Cocktailbar
  • Ashensor
  • Parking pa pagese
  • Wi-Fi falas
  • Ambjent per te luajtur femijet
  • Sherbim 24 ore ne resepsion
  • Peshqira plazhi

  Sherbime per femije dhe bebe:

  • Animacione per femije
  • Baby Cot

  Te gjitha njesite e akomodimit jane te pajisura me:

  • Ballkoni
  • TV
  • Telefon
  • kasaforte
  • Ajer I kondicionuar
  • minibar
  • tharese flokesh
  • Wi-Fi falas
  • hekur per hekurosje
 • Kontrollo disponibilitetin dhe cmimet
  Nga:
  Deri:
  Të rritur
  Femijë:
  1. Mosha e fëmijës:
  2. Mosha e fëmijës:
  3. Mosha e fëmijës:
  4. Mosha e fëmijës:
 • Politikat e anullimit:

  Shtator - Maj:
  nëse anulohet 10 ditë para mbërritjes pa pagesë;
  nëse anulohet 5 ditë para mbërritjes do të tarifohet 50% e kostos totale;
  nëse anulohet 2 ditë para mbërritjes do të tarifohet kostoja totale.


  Qershor-Gusht:
  nëse anulohet 30 ditë para mbërritjes pa pagesë;
  nëse anulohet deri në 15 ditë para mbërritjes do të tarifohet 50% e kostos totale;
  nëse anulohet 15 ditë para mbërritjes do të tarifohet kostoja totale.

 • No Reviews Available for this Hotel

Oferta Speciale për Saranda