Brilant Saranda

Brilant Saranda

Adresa: Butrint, Sarande, 9703 Ksamil, Albania
Parametrat e kërkimit:
 • Brilant Saranda:

  Brilant Hotel eshte nje hotel me 4 yje I vendosur ne zemer te zones turistike te Sarandes, ne bregdetin jugor te Shqiperise. Hoteli ka nje total prej 24 dhomash te rehatshme te gjitha te pajusura me banjo me dush, ajer te kondisionuar, TV satelitor, mini bar, kasaforte, ballkon etj. Restoranti i hotelit ka pamje nga deti dhe kapacitet prej 90 personash. Sherben kuzhine mesdhetare dhe tradicionale Shqiptare. Sherbime te tjera te ofruara nga hoteli perfshijne recepsion 24 ore, sherbim ne dhome, lavanderi, pastrim kimik, makina me qera, dhome konferencash etj. Qendra historike e Sarandes ndodhet 700 m larg hotelit. Stacioni i autobusit qe shkon ne Vlore, Berat, Gjirokaster dhe tirane ndodhet 700 m larg. Porti i Sarandes ndodhet ne nje distance per 1 km dhe aeroporti i Tiranes ndodhet 300 km larg.

  Shërbimet:

  Vakte dhe ushqime te ofruara:

  • Fjetje dhe mengjes

  Plazhe:

  • Plazh zallor

  Distancat nga:

  • Distance nga deti: 150 m
  • Largesia nga Qyteti i Vjeter: 100 m

  Pajisjet e hotelit dhe facilitetet:

  • Faks
  • Restorant
  • Bar brenda hotelit
  • Restorant à la carte
  • Wi-Fi falas
  • Sherbim 24 ore ne resepsion

  Te gjitha njesite e akomodimit jane te pajisura me:

  • Ballkoni
  • TV
  • Telefon
  • Ajer I kondicionuar
  • tharese flokesh
  • Tarrace
  • Wi-Fi falas
  • hekur per hekurosje
 • Kontrollo disponibilitetin dhe cmimet
  Nga:
  Deri:
  Të rritur
  Femijë:
  1. Mosha e fëmijës:
  2. Mosha e fëmijës:
  3. Mosha e fëmijës:
  4. Mosha e fëmijës:
 • No Reviews Available for this Hotel

Oferta Speciale për Saranda