Mucobega Hotel 1

Mucobega Hotel 1

Adresa: Rr. Idriz Alidhima Lgj. 4 (Baba Rexhepi), 9703 Sarandë, Albania
Parametrat e kërkimit:
 • Mucobega Hotel 1:

  Mucobega 4* ndodhet në një bregdet të bukur Jon, 2.5 km nga qendra e Sarandës. Hoteli ofron akomodim me mëngjes kontinental, akses në pishinën e jashtme (gjatë sezonit të verës), çadra dhe shezlonge në plazhin privat, parkim falas dhe WiFi falas. Hoteli ka një restorant a la carte që shërben kuzhinë mesdhetare dhe tradicionale shqiptare dhe bar koktej në plazh.

  Çdo dhomë hoteli ka një ballkon, një kondicioner, një TV, një mini-frigorifer, një tavolinë shkrimi dhe një gardërobë, një banjo private me dush, një tharëse flokësh dhe peshqir.

  Klientët e hotelit Mucobega mund të shijojnë udhëtime të ndryshme ditore dhe mund të organizohen ekskursione në pronë. Kalaja e Lekursit, me pamje panoramike të Sarandës, ndodhet 10 km larg hotelit. Parku Kombëtar i Butrintit i mbrojtur nga UNESCO është 20 km larg.

  Shërbimet:

  Vakte dhe ushqime te ofruara:

  • Fjetje dhe mengjes

  Plazhe:

  • Plazh zallor
  • Plazh Privat

  Distancat nga:

  • Portet: 1 km
  • Distance nga deti: 0 m
  • Distance nga qendra: 700 m
  • Largesia nga qendra Historike: 10 km

  Aktivitetet:

  • Ekskursione te organizuara
  • Lundrim
  • Zhytje scuba/zhytje

  Pajisjet e hotelit dhe facilitetet:

  • Pishine e jashtme
  • Pishine femijesh
  • Dhoma pa duhan
  • Bar brenda hotelit
  • Restorant à la carte
  • Sherbim dhome 24 ore
  • Shezlonge dhe çadra ne pishine
  • Shezlonge dhe çadra ne plazh
  • Cocktailbar
  • Ashensor
  • Parking pa pagese
  • Bar ne plazh
  • Wi-Fi falas
  • Dhome per Valixhe
  • Sherbim 24 ore ne resepsion

  Sherbime per femije dhe bebe:

  • Animacione per femije

  Te gjitha njesite e akomodimit jane te pajisura me:

  • Ballkoni
  • TV
  • Telefon
  • Ajer I kondicionuar
  • minibar
  • tharese flokesh
  • Ngrohje
  • banje/tualet
  • Wi-Fi falas
  • Frigorifer
  • Tavoline pune/shkrimi
  • Dollap rrobash
 • Politikat e anullimit:

  Nevojitet 50% parapagim për të konfirmuar rezervimin. Parapagimi nuk kthehet në rast të ndonjë anulimi.
 • No Reviews Available for this Hotel

Oferta Speciale për Saranda